19.6 °C

Vējš 4.79 m/s

Sestdiena, 27. jūnijs
Malvīne, Malvis
A
A
Adele
Sabiedrības domas

Aicinu Jūs piedalīties pētījumā, kura mērķis noskaidrot, Latvijas iedzīvotāju attieksmi pret bērna fizisku sodīšanu Latvijā. Aptaujas aizpildīšanas laiks ir 1-3 minūtes. Jūsu sniegtās atbildes ir anonīmas un tiks analizētas tikai kā datu kopums. Datu apstrāde un saglabāšana tiks veikta saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības likumu. Aptaujas rezultāti tiks atspoguļoti tikai apkopotā veidā.
Aptaujas "Bērnu fiziska sodīšana Latvijā" tiešā adrese ir:
www.visidati.lv/aptauja/1715177929/

www.visidati.lv/aptauja/1715177929/

www.visidati.lv/aptauja/1715177929/

Views
147
02.04.2021, 15:48
Pipars
Brauc par brīvu ar "Ventspils reisu"

Lai samazinātu izplūdes gāzes Ventspilī un veicinātu iedzīvotāju parvietošanos ar sabiedrisko transportu,uznēmums "Ventspils reiss"sadarbībā ar Ventspils domi rīko lielisku akciju.
Ikviens iedzīvotājs turpmāk varēs braukt par brīvu "Ventspils reisa "autobusos ar 1 nosacījumu-uz sava ķermeņa ir jauztetovē "Ventspils reisa"logo.
Lielas iedzīvotāju atsaucības gadījumā šo pozitīvo pieredzi plāno pārņemt arī citi Latvijas pasažieru pārvadātaji!
P.s.Paskatieties kalendāra!:)))

Views
508
01.04.2021, 11:05
Spīdola
Vairākums portālā ir PRET valdošajiem pilsētā

Kā izskaidrot to, ka šajā VB portālā, kura saimnieks zināms, visās tēmās vairākums ir pret VB, AL? Ņemam, kuru tēmu gribam, balsojumi ar lielu pārsvaru it PRET esošo varnešu domas paudējiem un pašiem varnešiem.Kuri tie ir, visiem labi zināms. Vai varētu būt tā, ka dzīvē tie ir nedaudzi cilvēki ar dažādiem nikiem?

Views
1090
31.03.2021, 22:33
A
A
aldisbezbardis
produktu piegāde uz mājam Ventspilī

Varbūt kādam ir informācija -vai Ventspilī ir produktu piegāde uz mājam?

Views
2900
31.03.2021, 11:41
Baronkungs
Darba samaksa

Daudzi sūdzās,ka viņiem tiek maz maksāts par padarīto darbu.Tad man ir tāds interesants jautājums.Kapēc tad Jūs paši piekrītat par tādu algu,samaksu strādāt?Cik no jums ir kaut ko kurkstējuši pretī....vai iebilduši savam darba devējam ko?

Views
1123
31.03.2021, 09:54
Eeeeeeeeee
Kapēc?

Labdien! Kapēc uz ganību ielas nav nevienas ganības? :(

Views
572
29.03.2021, 19:50
Pēdējās komentētās

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 13 stundām

Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…

Pirms 14 stundām

tas i VenstpilReis domāc tekst .

Pirms 14 stundām