Latvijas novecošanās,un tautas izmiršana

Tārps | 02.05.2021, 12:50:26 | 493

Lasu vairākus gadus,ka latviešu tautas dzimstības koeficents iet uz leju.Bet ko tad jūs gaidījāt ko?Ar 11.38€pabalstu mēn.Jūs jokojat?Nezinot kas būs rīt,būs darbs vai nebūs?Cep tik bērnus augšā,lai tik vairotos tautas iedzīvotāji?Tik tiešām?Lai iedotu bērnam normālu dzīvi nepietiek ar:
1.skolu 12 kl.
2.Darba mīlestību.
3.humpalu apğērbu.
Kāda nākotne tam visam?
Lai bērns sūri grūti vergotu bagātniekiem par vēdera tiesu?Jūs ko,tovo?
Grib lai tie kuri dzīvo ārzemēs,brauktu uz dzimteni? Ko viņi šei darīs?Sprāgs badā?Ies soc.dien.lūgs pabalstus?
Kurš atteiksies no pārtikušas dzīves ar nākotni,pret dzīvi,kurā nezina vai rīt būs ko ēst.Nu es neko nesaku vis jau ir ok.Nu nodrošiniet cilvēkiem normālu darba samaksu450 € nedēlā.Bērnu pabalstus no500 līdz 700 euro katru mēnesi,katram bērnam.
Nodrošiniet katram pensionāram min.pensiju 1000€.
Jūs teiksiet ka esmu debīls,jucis.
Bet tas viss ir vecajā Eiropā,esmu tur bijis,redzējis,zinu ko runāju.Kurš no tā visa brauks mājās ko,kurš?

Komentāri (14)

  • -10
    666 02.05.2021, 13:09:32

    Par tiem pensionaram un pensiju 1000 eiro - ja cilvēks visu mūžu strādāja un saņem apmēram 500 eiro mēnesī, kāda viņam var būt 1000 eiro pensija?
    Ja cilvēks vispār nekad nekur oficiāli nestrādā kāda viņam vajadzēja būt pensija ?

  • -2
    Tārps 02.05.2021, 13:24:20

    Šis būs nevis priekš stulbeņiem,bet priekš riktīgiem idiotiem kāds ir 666.Ja cilvēks saņem ārvalstīs 450€nedēļā.Tad cik ir 4× 450=? Tad jums sanāk 500.Ko jūs tur murgojat?

  • -1
    yolo 05.05.2021, 10:14:53

    Riebekli, padomā par savām prasībām nedaudz- 450nedēļā, piena upes utt.. Tam visam vajag kaut kāda segumu. To Tu saproti?

  • -1
    Tārps 02.05.2021, 13:27:20

    Vai tiešām var būt tik aprobežoti cilvēki,kuri var NAIVI TICĒT,ka tā kă ir latvijā,tā ir visur ES.

  • -1
    Tārps 02.05.2021, 13:34:04

    Daudzi man teiks.Dzimtene.
    Nu es jums iedošu,dzimteni,karogu,himnu,ğērboni.Pabarojiet ar to savus bērnus,izskolojiet,paši paēdiet.Ne jau ar pārtiku.Tikai ar dzimtenes mīlestību vien

  • -3
    Optika 02.05.2021, 16:07:20

    Āfrikā ir šodien lielākā dzīmstība pasaulē - neesmu dzirdējis, ka tur būtu 1000 eur lielas pensijas, vai 450 eur lielas algas nedēļā. Cik dzirdēts, tad Eiropā ir tikai kādas 2-5 valstis kur dzimstība mazliet ir lielāka par mirstību, bet iedzīvotāju skaitu palielina uz mizlīgu imigrāciju no Āfrikas, Āzijas un Dienvidamerikas.

  • -5
    nomaļnieks 02.05.2021, 19:40:06

    Pārticība nebūt nerada vēlmi vairoties. Ja paskatamies cik bērnu ir pārtikušajās ģimenēs, tad sanāk ~1,2 bērni. Turpretī, nabadzīgajās valstīs ir
    liels bērnu pulks 5+, ģimenēs ar ienākumu līmeni ~ 12 dolāri mēnesī. Tā kā nevajag jaukt sūdus ar zapti. Tā ir tikai mūsu atbildība, neatkarīgi no tā, cik bagāti esam. Cik tad riebeklim pašam ir bērnu?

  • -3
    mernigors 02.05.2021, 19:52:45

    Problēma pastāv. Pensionāri aizņem darba vietas, audzē sev pensijas un ienākumus, bet jaunie, kam būtu jāstrādā, jāķrāj savs pensijas kapitāls, jāuztur pašreizējos pensijas saņēmējus, neredzot iespējas emigrē. Nav arī īres dzīvokļu, kas nodrošinātu darbaspēka mobilitāti, esošie īres dzīvokļi varēt derēt tikai cilvēkiem ar ļoti zemām prasībām. Šādas problēmas nevar atrisināt labiekārtojot kultūras, sporta un atpūtas bāzes. Varētu turpināt , bet neredzu jēgas, to nesaprot neviena partija. Topā ir Bondara, A.L., Rimševiča domāšana....cits viedoklis tiek dēvēts viena pašvaldību darboņa tekstiem runājot - padomju laika domāšana.

  • -2
    ventspilnieks 36,7 03.05.2021, 11:40:25

    1. pensionāri rubī fišku, ko jaunie nevar/negrib
    2. 20 krievu laiku gadu darbs pie pensijas pielicis vien dažus eiro, tā kā jāturpina strādāt līdz kapa malai
    3. funkcionāri uzrakstīja īpašu likumu sev un nu viņiem ir 5000 pensija
    4. pie mums ir sliktāk - padomju laiku vadība un mežonīgā kapitālisma ekonomika ar monopoliem priekšgalā. Kurai diktatūrai vajag neatkarīgus, spēcīgus cilvēkus? Nevienai. Vajag slaucamu pūli. Vari tamborēt sedziņas un pārdot. Es pat nekonkretizēju Ventspili, kaut piemērs uz delnas. Tas pats ir ar lielo valsts koalīciju.
    5. bet ir 2 iespējas - a) uzpirkt funkcionārus un likt strādāt tavā labā; b) aizbraukt

  • -2
    Arī skolotājs 03.05.2021, 11:46:38

    Vai daļēji pie vainas nevarētu būt arī t.s."4.maija kliķe",kura pēc neatkarības tā saucamās atjaunošanas neveicināja kolonistu un okupant pēcteču aizvākšanu no mūs zemes?
    Sveštautieši iegūst mūsu pilsonību,dzīvo, cepuri kuldami,tai pašā laikā zemes īstie saimnieki-latvieši spiesti doties svešumā.

  • 0
    crucifixed peace 06.05.2021, 15:23:46

    Ja jau biji savās dizajas ĀRZEMĒS ko tu atlīdi atpakaļ ?

  • 0
    crucifixed peace 06.05.2021, 15:26:12

    666 ko tu dari uz zemes ja Dievs viņu radīja ? A nuka fiksi uz elli !!!

  • -3
    Latvija pāri visām! 06.05.2021, 17:49:41

    Arī skolotājs muļķīgi un naivi iedomājies, ka bez cittautiešiem Latvijā nebūtu korumpētu vadītāju un sorosoīdu eksperimentu ar Latvijas sociāli ekonomisko situāciju.
    Nevajag aizmirst, ka latviešiem vispār ir gadījušās monopola tiesības pārvaldīt valsti un valsts vadība 30 gadus gandrīz absolūti sastāvējusi vien no latviešiem ar (šobrīd) žīdu priekšā.
    Ja sveštautieši čakli strādā, tad arī labi dzīvo. Tāpat kā latvieši.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: