Dzīves uzplaukums

Riebeklis | 24.04.2021, 17:04:47 | 1457

Daudzi, acīmredzot nemaz laikam neizprot jēgu,ko nozīmē attīstība.Tas nenozīmē smukas puķu dobes,glīti nopļauta mauriņš.Tas galīgi nenozīmē smukas tīras ielas.Ar to cilvēki nebūs paēduši, bērnus ar to neizskolosi.Kapēc nav pilsētā darbavietu,kur izņemot direktoram , menedžerim,būtu vieta kur varētu strādāt arī parastā pelēkā tauta.Jo esot darbam,būs ienākumi,Dzims bērni.Bez darba bērnu nebūs un nebūs arī nākotnes.Un atcerēties,tā kā bija 50tajos,70tajos,tā nekad vairs nebūs,jo ir mainījušās prioritātes.Bet daudzi to vai nu nevar,vai arī negrib, nemāk saprast.

Komentāri (61)

 • -5
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām

  gan jau saprot -pēc visa šī nesmukuma tikai mūsu ,,elite,, domā ka vis ir okei...taču cilvēki ir jau kārtīgi sabuntojušies ..un ne tikai ventspilī... tautas domas var palasīt atklāti visiem...bet mēs nu točna tagad esam slaveni,,,izvēlēsim jaunos- strādāsim un veidosim dzīvi citādi---noēdušos nekauņas nost...

 • 0
  A.n.i.t.a Pirms 3 nedēļām

  Rīt un tālāk jau arī vairs dzīve nebūs tāda kā 50tajos, 70tajos, pat ne tāda kā gadu atpakaļ.Skaidrs ir viens , tiem ,kas gribēs un pratīs strādāt ,dzīvē viss būs labi un varbūt vēl labāk kā agrāk . Drusku sāp sirds par jaunajiem ,kuriem nav īsti iespēju tikt pie sava mājokļa ,lai varētu dibināt ģimenes un audzināt bērnus, bet varianti jau ir un labi piemēri , no kuriem mācīties . Darbs un jumts virs galvas ir ļoti svarīgi, lai tauta vairotos un vlasts ekonomiski augtu ar katru dienu, lai labklājība aug ikvienam ,kurš nav slinks un negaida pabalsus no valsts.

 • -1
  ....... Pirms 3 nedēļām

  Viss ļoti vienkārši, bērni dzims, bērni izaugs un aizbrauks. Tas nav tikai Ventspilī bet valstī kopumā un mauriņš būs smuki zaļš jo nebūs kas staigā pa to. Pat pensionāri nebūs, jo daudzi (skumji) neizvilks pat līdz pensiju vecumam, jo tas tiek atkal palielināts un domāju ka tiks līdz 70 vai pat 75 pacelts.

 • -11
  Marta P Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Ja nebūtu, darba vietu, skolu, bērnudārzu, pulciņu - arī tie bērni nedzimtu! Ne jau tiem, kas apzināti veido un plāno ģimenes, kas domā par savu un bērnu nākotni!

 • -23
  Neimanis Pirms 3 nedēļām

  Par darbavietām - ir pilsētā uzņēmumi, kuriem darbiniekus ved no novada un kaimiņu novadiem, tā kā ar to darba trūkumu ir interesanti. Nav tā, ka nav, kur strādāt, ir tā, ka cilvēkiem tomēr ir dažādas prasības.

 • 0
  nice Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  varbūt vari pačukstēt, kuras ir tās darba vietas?

 • 0
  Ina Fominova Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Ja runajiet par zivju kombinaru, tad - darbs ir loti smags, alga maza, un vel uznemums nemaksa laikus nodoklus. varu apgalvot, ka ta ir patiesiba, jo man tuvs cilveks nevareja priekslaicigi pensioneties tiesi si iemesla pec - par vinu nebija samaksati nodokli, bet VSAA pateica - mes tur neko nevaram izdarit. Tagad gan nodokli ir samaksati, bet ar vairak ka gadu nokavesanos. Un priekslaicigas pensionesanas iemesls, ja kas, bija galigi sabeigta mugura, lidz operacijai.

 • -3
  14*88 Pirms 3 nedēļām

  ...un pienāks brīdis,kad cilvēki pieminēs "Lemberga laikus" ar tādu pat attieksmi,kā šodien varbūt runā par Staļina laiku...

 • -3
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām

  prasības mums augsta?-mums par visu dubultā jāmaksā lai elite taukos peldētu...pieminēsim kā ļoti sliktu laiku -tas jau fakts...neesi junge vai tie citi kas no domes te raksta un attaisnojas par sadarīto ka viss ir oke?-tad peries pa dzīvi kā vari,,,

 • -16
  Marta P Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Par ko mums dubultā jāmaksā!? Zini, cik citās pilsētās sporta pulciņi maksā? Mūzikas skolas? Un kādā kvalitātē ir to sporta bāzes, instrumenti un telpas? Ir pilsētas, kur bērni uz pašvaldības dārziņu (kas ir KRIETNI izdevīgāk, kā privātais) tiek vien ap 4-5 gadiem... Ko vecākiem līdz tam darīt?

 • -18
  @@@ Pirms 3 nedēļām

  Īsi. Par darbu. Par darbu Ventspilī. Darbs ir. Daudzviet aicina cilvēkus. Ventspilī ir vietas kur mēneša alga ir 1200-1300 eiro. Uz rokām. Tad ir mazi ?? Tikai nevajag pīkstēt ka viss šeit ir slikti, ka darba nav, ka vajag braukt uz ārzemēm. Nekur nevajag braukt. Kas gribēs, kam galva uz pleciem, mierīgi atradis sev darbu.

 • 0
  Oskars123 Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Vai varētu lūdzu konkrētāk. Minēt uzņēmumus, brīvās vakances ar neto atalgojumu 1200 - 1300 EUR. Skan vilinoši!

 • -20
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Šādas vakances ir, bet daudzu problēma un apvainojums ir tas, ka par šādu atalgojumu tiek prasītas pretī zināšanas, pieredze un izglītība. Jā, cik nav dzirdēts, ka sūdzas, cik pilsēta slikta, ka darbu atrast nevar, neviens neņem darbā, un piedāvā mazas algas.. A ja uzprasa, ko esi mācījies - neko, kāda pieredze - "šur un tur pa brīdim piehaltūrēju." Kāpēc nepaliec tur kaut kur tad strādāt? "aj, tur vienreiz ar večiem biš aizsēdējās, un sanāca, ka aizgulējos un pālī uz darbu aizgāju.. tas āksts mani atlaida."
  Un tie ir cilvēki, kas grib saņemt 100 uz rokas.. Par ko!?

 • -3
  tiešām suns Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  cilvēks no domes ielikts rakstīt slavas dziesmas par darbu . par mūsu pensionāru laimi utt. laimīgais pensionārs ir viens ar 6000 eiro pensiju..nemēģiniet te vēl borēt par kaut kādu vidējo/// oskars123 var gaidīt atbildi ar maisu.. bezdarbs augsts un te neko padarīt..tā ir...taču mēs dzīvojam, strādājam ...dūšīgiem ventspilniekiem vēlu siltu jauku vasaru////

 • -25
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Suns, daudzi seniori ir priecīgi par dzīvi Ventspilī, ir daļa, kam nepatīk, daļa arī pārceļas.. Mani vairāk pārsteidz tas kā Tu, dzīvojot Talsos, savā mājā, uzskati, ka zini visu par Ventspils iedzīvotājiem, pilsētu, senioru sajūtām un sazin ko vēl.. Bet nekad nespēj nosaukt nevienu konkrētu piemēru!

 • -17
  Marta P Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Neviens neapgalvo, ka tikai ziedi, tikai tīrība vai tikai sakoptība ir attīstība. Bet tīra un sakopta vide ir daļa no attīstības! Ražošanas uzņēmumu izveidošana, ražošanas ēku celtniecība, uzņēmumu un investoru piesaiste arī ir attīstība, jaunu darba vietu radīšana ir attīstība. Bērnudārzu veidošana un nodrošināšana jau no mazotnes ir attīstība, jo tas palīdz jaunajām ģimenēm, jaunajiem vecākiem atgriezties darbā. Nekas pa vienam jau nav pilnvērtīga attīstība, bet tas viss kopā, ka tas tiek darīts soli pa solim, paralēli, nodrošinot visus ķēdes posmus - tā ir pārdomāta attīstība.
  Jo ticiet man, ja te būtu milzīga ražošana un darba iespējas, bet nebūtu ne skolu, ne dārziņu - nebūtu jau kas strādā.
  Tam visam ir jābūt kopā!

 • -8
  domāju Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Plus vēl sports, pulciņi bērniem- Mākslas skola, Mūzikas skola, Jaunrades nams.... Brīnos, ka ir mīnusi salikti- skaidri var redzēt, ka ir cilvēki, kuri uzskata- nevajag darbu, nevajag kārtību pilsētā..... Tiešām brīnums...

 • -4
  tiešām suns Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  nekauņa junge atkal savu maļ- viņš vienīgais nezina par mazām pensijām,,,priekš kam tad tās domes piemaksas ja pensionari tik labi pārtikuši ...nu sasmīdinājāt līdz asarām...jums domes roklaižai,man uzvārdi nav jānosauc,forums nav prokurors kam jāpasaka ko zini,,,bet šito muļķību uzrakstīt nu malacis-īsts censonis, palasiet ,pasmejaties ventspilnieki...

 • -15
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Suns, pensija cilvēkiem atkarīga no darba mūža, un algas kas saņemtas.. Protams, ja lielāko mūža daļu strādāts saņemot naudiņu aploksnē - nu tad ir kā ir..
  Tas, ka pašvaldība dod piemaksas pie pensijām - tas ir slikti, ka rūpējas, lai seniori varētu brīvāk, mierīgāk un drošāk dzīvot? Ja pilsētā ir bijis kur strādāt, kur pelnīt pieklājīgu atalgojumu un cilvēks arī vecumdienas izvēlējies pavadīt šeit, tad tur arī rodas tie statistikas pamata dati par to, kāda ir pensija Ventspilī. Un, ja jūs saprotat, ko nozīmē "vidējā", tad zinātu, ka tas nenozīmē, ka tāda ir visiem tas nozīmē, ka saskaitot visas kopā, un izdalot ar personu skaitu - tur rodas vidējā pensija..
  Protams, ir kam ir mazāka, bet ir, kam ir lielāka. Bet neviens no tiem nav tikai viena persona..

 • -3
  tiešām suns Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  būvinspekcijā deldējat bikses par pārcelšanos zināt daudz- nu tad davai -uzvārdus, konkrētus piemērus kuri aizgājuši uz domi un pateikuši atklāti -mums te riebjas jo šeit esat jūs- neliešu komanda...

 • -18
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Ko tik nepieklājīgu, vulgāru un absurdu jau tikai suns var paprasīt! Var būt Talsos jums tur tā pieņemts, aiziet ar rupjībām bārstīties un visus apvainot abos virzienos. Tomēr Ventspilī cilvēki tādi pieklājīgāki, izglītotāki es teiktu. Protams, ir cilvēki, un gan jau arī ģimenes, kas maina savu dzīves vietu un dodas prom no Ventspils, un tam var būt visdažādākie iemesli, bet goda vārds, nekad dzīvē neesmu dzirdējusi, ka tas būtu dēļ cilvēkiem, kas pašvaldībā strādātu..
  Nu ir tie "Es braukšu uz Englandi, jo man dome nedod darbu ar algu 5 štukas mēnesī", jo cilvēks nemāk ne CV uztaisīt, ne vienu valodu pieklājīgā sarunvalodas un rakstīšanas līmenī, nav darba pieredzes, un patiesībā arī velmes strādāt nav..
  Protams, katrs cilvēks ir svarīgs, bet vai tas ir zaudējums sabiedrībai kopumā - nedomāju viss. Bet nu šis ir mans subjektīvs viedoklis!

 • 0
  Ina Fominova Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Arnis Junge - bet, cienita kundze, vai jus varetu paskaidrot cilvekiem, ka tie stulbeni, kuri nemak ne CV uztaisit, ne pat raksti un lasit vismaz viena valoda un piedevam vel negrib stradat, peksni Anglija, izradas, mak gan CV sagatavot, un pat angliski, un stradat ari prot un grib ? Jus tacu nemeginasiet iestastit, ka Wizzair vai Airbaltic piedava lidojuma laika anglu valodas un lietvedibas kursus un hipnozes seansu darba milestibas iedvesanai tajos nekam nederigajos stulbenos ?

 • -9
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Jo McDonalds ir tikai Rīgā un viens mazulītis Jelgavā, jo neviens nav izrādījis interesi to veidot Ventspilī, Liepājā vai pat Daugavpilī..! Jūs gribētu, ka dome fastfood barotavas būvē!?

 • -8
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Šis bija pāris komentārus augstāk paredzēts!

 • -10
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Ina, protams, ir arī cilvēki ar augstāko izglītību un iemaņām, kas dodas prom. Bet absolūtais vairākums tādu nav. Un viņi nestrādā vietās, kur būtu nepieciešama prasme taisīt CV vai zināt valodu. Viņiem ir smags, tehnisks, fizisks darbs. Jā, algas ir augstākas kā šeit, bet, ja viņi tās pašas stundas strādātu šeit - pelnītu līdzvērtīgi. Turklāt arī dzīves apstākļi šeit ir lētāki, aizbraucot tur cilvēki bieži dzīvo vairākas ģimenes kopā, īrē vien mazu istabiņu vai gultas vietu, ja tā darītu šeit - arī izdevumi būtu mazāki.. Lielā daļā gadījumu runa gluži vienkārši ir par attieksmi un nostāju!

 • -21
  Lāsma Veckrāce Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Pilnīgi piekrītu Arnim Jungem. Un vēl, kad lasu kārtējos Suņa murgus, man vienmēr ļoti lielā nepatikā jānoskurinās. Kā var būt tik aprobežots un nejaukuma pilns cilvēks.Varbūt viņam pirms vēlēšanām kāds atmet kaulu , lai tarkšķ.Cilvēks bez elementāras uzvedības un zināšanām. Tikai smirdina gaisu, kad atver muti. Lielākā pensija valstī ir 19400, bet nav dzirdēts, ka šis" biezais" būtu sakopis kādu miestu, par pilsētu nemaz nerunājot.Bez augstākās izglītības, pat maģistra, labi atalgotu darbu grūti atrast.KUr nu vēl ar pamatskolu un danču kursiem koridorā.Kaut arī ir izņēmumi- cilvēki ar "zelta rokām" un labu funktieri, vienmēr paplašināt savas zināšanas gribošie un varošie.Suns jau tādas lietas nesaprot.Varbūt Krustmāte ar saviem sakariem Lielbritānijā var līdzēt,Ne jau saldētavās kraut vistas, bet reiderejā par ...pasniedzēju, piem.garderobē..Citādi te galīgi sakreņķējies un citus skauzdams, aiziesi postā.

 • -1
  Ina Fominova Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Ziniet, cienita kundze, par tiem kauliem runajot, skiet, ka jums un vel dazam labam - Arnis Jungem, sranskim, kedai, Justinietei, atvainojos tiem, kuri piemirsti, tiesam no cietuma regulari piegada kaulus, ka jus te ta nemieties melnas miesas, stastot 1001 nakts pasakas par briniskigo pilsetas meru un vina sagadato briniskigo dzivi pilseta, kura par nelaimi nolikvidetas visas rupnicas un kombinati, ak, ja, toties laipni uznemti arzemju sikarteli, kas labi pelna uz leta darbaspeka + papildus nodoklu atlaizu rekina un kuri satis makskeres pie pirmas normalas algas apstiprinasanas Latvija - a ko - ekas, komunikacijas, ij pievadcelus tiem ar laipnu roku ( nez par ko ? ) ir sagadajis Lembergs , tad tik dali bananus un skaiti pelnas rubulus. Un pilsetas iedzivotaju skaits laikam katastrofali samazinajies uz no lielas laimes nomiruso rekina, jo nevar tacu but, ka no sitas zelta bedres kads brauktu projam, vane ?

 • -2
  tiešām suns Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  domes pakalpiņi var rakstīt ko liek,nekas jauna tas nav,,,bet īstā dzīve ir tur-aiz jūsu kabinetu logiem,,,atceraties ka dzīve ir dīvaina lieta-viss mainās,,,paskatīsimies ko rakstīsiet forumā pēc vēlēšanām,,,TIEŠĀM SUNS,JŪS TIEŠAM DOMĀJAT KA ESMU VIENS ?

 • -19
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Es tikai saku, ko redzu - jums atbalstītājus šeit neredzu, neredzu, ka ventspilnieki baigi pavilktos uz jūsu uzsaucieniem/uzrējieniem! Katrā pilsētā ir savas vērtības, un cilvēki tomēr izvēlas dzīvot vietā, kur tiek atbalstītas viņu vērtības. Pie mums tā ir ģimene, izglītība, sports, sakoptība, kultūra, veselība, sociālā palīdzība... Tās tādas pirmās, kas uz sitiena nāk prātā. Turklāt galvenā vērtība šeit ir cilvēks, tiek uzklausīti ierosinājumi, kā arī dotas iespējas to īstenošanai dažādos veidos, konkursos.
  kas ir Tavas vērtības - tā īsti nevienam nav skaidrs. Ja nu vienīgi slinkums un kūtrums.. Bet tas mums te nav cieņā!

 • -1
  Ina Fominova Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Arnis Jungem - cienita kundze, nevajag jaunu parcensties, jo ventspilnieki tiri labi zina, cik atsaucigs ir Lembergs un vina komanda un ko atbalsta Lembergs un vina komanda. Vislabak to noraksturos fakts, ka Ventspili nav McDonalda. Es ari neesmu McDonalda cienitaja, bet fascine tas fakts, KAPEC ta McDonalda nav, bet tas otrs, laikam Hesburgers, ir. Domaju,ka jus ari tirilabi zinat, tapec beidziet karinat makaronus uz ausim par atbalstu un konkursiem.
  Viss ir bijis viena liela izradisanas - re, mus ir vis vis vis... sakot jau ar sniegpulkstenu stadisanu pavasari, kas faktiski ir puku mocisana, nevajadziga, bet izradisanas. Mums ari stada tukstosiem puku, katru gadu arvien vairakas vietas uzzied simtiem un tukstosiem narcisu, krokusu, tulpju, hiacinsu, bet mes pat neredzam, kad un kas tas iestada, to izdara pasvaldibas darznieki bez liekas izradisanas. Jo pasvaldibas sagada prieku saviem iedzivotajiem bez jebkadas vis vis vis izradisanas.

 • -16
  sranskis Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Fominovai- tagad tapa vēl skaidrāks par Jūsu entelekta līmeni, ja visu nosaka "restorāna" McDonalds esamība vai neesamība pilsētā!
  Neskaitāmas reizes teikts- sēdiet savā Lielbritānijā, tusejaties ar savien pakijiem, citiem dvieļgalvainajiem un nelieniet šeit un neuzbāzieties ar savām gudrībām!

 • -12
  Karīna Ledene Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  To Fominovai; Nopietni?! McDonald's ir tas, kas tieši raksturo kā mums iet? Tad mums visiem ārpus Rīgas nekā neiet, jo McDonald's vispār nav ārpus Rīgas, jo tāda visdrīzāk ir uzņēmuma darbības stratēģija. Satraukums būtu jāvērš uz valdības nākotnes attīstības scenārijiem ekonomikai, jo šiem "garšo" vislielāko vērību pievērst tieši Rīgai un ap to esošajiem areāliem.
  Tiešām nesaprotu, kāpēc vides sakārtošana (puķu stādīšana) ir kaut kas ārkārtēji nevajadzīgs un var būt kādam tik kaitinošs - tik skaisti un meditatīvi ir iekoptie laukumi ar pulkstenītēm un krokusiem... Priecājamies par skaisto ap mums!!

 • 0
  Ina Fominova Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  speciali Karinai ledenei - es domaju, ka lielaka dala ventspilnieku zina, KAPEC Ventspili netika ielaists McDonalds, bet tika ielaists Hesburgers, kas abi ir fast food edinasanas uznemumi. Atbilde ir nevis McDonalds, bet KAPEC.

 • -1
  Ardis Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Sranskim taisnība acīs kož???

 • -9
  sranskis Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Par ko ir runa?

 • -1
  Ardis Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Kas "pacēla" Ventspili? Protams, A.L. Ne jau parastais darba darītājs-bruģa licējs, puķu sieva, sētnieks utt.
  Tie vispār netiek pieminēti, jo uzskatāmi paši par sevi saprotami. Lielākā daļa aizbraukuši, jo ar smago darbu un neminimālo algu nav varējuši nodrošināt sev iztiku.
  Palikuši vien tie, pie siles bļaujošie. Kas skaļāk bļauj, tam arī taisnība, vai ne?

 • -17
  sranskis Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Neviens nemazina "vienkārša" darītāja lomu, bet AL loma Ventspils attīstībā no pelēki- sarkanas no minerālmēslu putekļiem pilsetas līdz mūsdienām ir nenoliedzama.

 • -13
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Ardi, ļoti bieži tiek tieši uzsvērta visu Ventspilī strādājošo un arī dzīvojošo loma pilsētas attīstībā. Jo katrs iesniegtais ierosinājums ir iedzīvotāja darbs labākai ikdienai gan viņam, gan pārējiem. Par skaistajām puķu dobēm vienmēr tiek slavētas puķu sievas, neviens no domes nestāsta, ka viņi tās būtu stādījuši, bieži dažādos raidījumos un intervijās tieši var dzirdēt, ka "pateicoties puķu sievām.."!
  Katrs, protams, dzird vien to, ko grib dzirdēt, bet apgalvot, ka netiek pieminēti darbu darītāji - pilnīgi aplami!

 • 0
  Ina Fominova Pirms 2 nedēļām

  sranski -vai tiesam tik dzili apmats esiet, kas 30 gadu laika ir noticis Ventspili ? Vai noliegsiet, ka Ventspili ir nolikvideti visi rupniecibas uznemumi un kombinati, vien ZKK kaut ka kulas, stradniekus smagi nostradinot un nodoklus laika nemaksajot ? Visi tie izstradajumi, kurus razoja Ventspili, izmanto visa pasaule vel sodien. Sakot ar mebelem un skaidu platem un beidzot ar ventilatoriem. Ka redzu, tad ne jus ne jusu saimnieks nepazist tadu vardu, ka modernizacija. Un partiku ari visi ed. Tikai ved no citurienes pienu, maizi, galu. Ari osta ka valsts uznemums stradaja nesalidzinami labak, par naftas pumpesanu nerunajot. Vai tiesam tikai pukupodi un brugakmens ir ta "liela izaugsme" ? Tirans un shemotajs , pie tam, vairak arzemnieku neka "milo ventinu" atbalstitajs - tiem lets darbaspeks, nodoklu atlaides, cehi, infrastruktura, ventiniem vergu darbs un maza alga.
  P.s.Vai es jums kadu putras blodu esmu atnemusi, ka jus mani regulari lamajat un pamacat ? Man jusu kaulus nevajag

 • 0
  Ardis Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Droši vien, jo labi mācējis "zīmēties" visās lietās un vietās. Jo algu nav pelnījis ar smagu darbu, bet vienkārši saņēmis uz smagi strādājošo rēķina.

 • -1
  krustmateflorence Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  UZPLAUKUMS BŪS TAD, KAD MINIMĀLĀ ALGA BŪS UZ ROKAS 1500. EURO, UN MINIMĀLĀ PENSIJA 1000. EURO.
  JO UZ ŠO DIENU JAU REDZAMS, KA PAT 50. TĀDA SĪKNAUDA VIEN SANĀK, NAV TĀ VĒRTĪBA, KĀDA BIJA 50.LATIEM.
  CENAS KĀPJ KATRU DIENU UN VISAM, PA 50. EURO PAT LABU FRIZŪRU PIE ĪSTA MEISTARA NAV IESPĒJAMS -IZVEIDOT.

 • 0
  Ardis Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Arni Junge, parastie strādājošie negozējas laikrakstu pirmajās lapās, piemēram, stādot kociņus vai atklājot jaunus objektus, bet domes četrinieks gan.
  Parasto strādājošo darbs tiek arī attiecīgi "novērtēts " tādā ziņā, ka palaikam izskan ziņas par domē strādājošo algu paaugstināšanu.
  Tāpēc velti gaidāt, ka par 50 eiro pabalstu nopirksiet maznodrošināto balsis.

 • -6
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Paskaties bildes - pie kokiem un ziediem parasti ir galvenā māksliniece, kas arī šos apstādījumus plāno - vai jūsuprāt viņa nav pelnījusi gozēties pie savas plānotā, veidotā apstādījumu plāna rezultāta?

 • -2
  Ardis Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Pēdējais skaļais piemērs-celtniekiem jācīnās par to, lai viņiem samaksātu visu pienākošos summu. Absurds.

 • -12
  sranskis Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Vai tos celtniekus dome algoja vai tomēr LNK apakšuzņēmējs?:)

 • -7
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Ne jau dome algo celtniekus, turklāt samaksāja to, kas ir līgumā nolīgts! tas, ka vai nu bija notrallinājušies darbā un kādu solītu piemaksu nesaņēma, vai solījumu izdomāja - tas ir cits fakts, to kaut kā neviens neiedomājas. Cik nav redzēti celtnieki, kas mīl pļēgurot un izdomāt pasaciņas par zelta kalniem kas solīti, ja vien ir kas klausās!!?

 • -2
  Ardis Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Kāda šķirba, kas algoja?
  Varbūt šeit domei radusies iespēja iestāties par parastajiem mirstīgajiem ne tikai vārdos.
  Varbūt tad par jums balsos... bet tā... nafig...

 • -8
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Nu bet , ja līgumā noteikta alga un tā ir samaksāta - ko gribi, lai dome iesaistās? Lai tic katram, kas stāsta, ka alga solīta bija lielāka kā līgumā ierakstīt, un lai dome maksā!? Domā līdzi arī tam ko raksti!?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: