Attieksme...

Lāsma | 22.01.2018, 18:50:22 | 1364

Šodien iegriezos samaksāt par paziņas atkritumu konteinera izvešanu. Paziņa stipri gados ar visām izrietošajām sekām. Apjautājos,kad nākošā izvešana,lai varētu paziņai atgādināt-zinu tikai ,ka datums 30.Man atbildēja-jums izved reizi ceturksnī - 30 datumā. Jautāju vēlreiz-tad kurā mēnesī tagad jāved-izspieda-martā. Kad samaksāju-apprasijos -cik viena izvešana maksā- man norādīja,ka tur ir izdrukāts-lasiet. Protams izlasīju,bet diez vai vecāks cilvēks būtu tur ko sapratis un redzējis. Vai tiešām grūti cilvēcīgi atbildēt,pie tam biju vienīgā apmeklētāja. Vai arī ,ja tik apgrūtinoši ir runāt un apkalpot klientus-skaidrības labad vajag uz čeka izdrukāt,cik maksā viena izvešanas reize-nevis tikai kopsumma,kas samaksāta?

Komentāri (8)

  • 0
    krusttēvs vilhelms 22.01.2018, 19:03:33

    reāls piemērs. Jā nepatīkama nelaipnība, un ka nemāk komunicēt, aizmirsusi kā jāstrādā,lai būtu kompetenta darbā.
    Pasaki vārdu uzvārdu,un ,lai darba devējs aprunājas kā jāstrādā, darbā!

  • 0
    Nif nifs 22.01.2018, 21:07:26

    Atkritumus izved Ventspils labiekārtošanas kombināts, ja nemaldos, šaipusē cita atkritumu apsaimniekotāja nav.

  • -1
    Pink 23.01.2018, 09:25:35

    Labiekārtošanas kombinātā lielākā daļa darbinieku ir ārkārtīgi nelaipni, pati arī esmu ar to saskārusies un no draugiem atsauksmes dzirdējusi.

  • -2
    Venta 2000 23.01.2018, 12:50:43

    Ko Jūs te stāstāt? Kas tas par murgu? Kā man apnikusi šī ļautiņu tukša muldēšana. Atraduši, kur savus rēķinus kārtot... Pašai mute nebija, ko tad neteici šo uzreiz vai negāji pie paša priekšnieka?
    Man vispār nekad ar kombinātu nav bijušas problēmas, visi laipni, visu izskaidro, ar pirkstu parāda, piezvani, viņi visu izstāsta, paskaidro. Lielie rēķinu kārtotāji, noslēpjas mājās un tad pa kaktiem burkšķ kaut ko.

  • -2
    gunča 23.01.2018, 12:58:06

    Ja būtu norēkusies:"Tu,kantora žurka,ja nevari būt laipna,tad meklē citu darbu."Nākošreiz smilkstēdama tevi apkalpos.

  • -1
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 23.01.2018, 14:58:51

    Aicinām situāciju noskaidrot, personīgi ierodoties PSIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" Sanitārā iecirkņa Abonentu daļā Pils ielā 12, vai zvanot pa tālruni 63622747.

    Informējam, ka esam veikuši pārrunas ar klientu apkalošanas daļas speciālistiem par uzlabojumiem komunikācijas un saskarsmes jomā.

    Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

  • -1
    Lāsma 23.01.2018, 15:53:43

    Ceru, ka pārrunas būs auglīgas.

  • 0
    Nif nifs 23.01.2018, 22:13:04

    Tevi arī aicina ierasties uz pārrunām :)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: