veltījums anonīmajam Gunčam

Tārps | 22.12.2017, 22:45:49 | 2195

Zini,ar ko atšķiras cūka no cilvēka?Cilvēks caur Forumu mēgina risināt vai uzlabot pilsētas,vai sabiedrības labā sasāpējušās problēmas.Turpretim cūkai galvenais labi paēst,siltumā izgulēties,un kādu reizi parukšķēt....nekā personīga,vienīgi neciešu,ka cilvēki izgāž savu žulti,šis nav tas portāls,tam tas nav domāts.....

Komentāri (37)

  • -3
    Anita 23.12.2017, 05:02:54

    Nav mana darīšana, bet vai tad ??? nav anonīmi, Gunča vismaz ir atvasinājums no kāda vārda- Guntis , Gunārs vai Guntars. Bet par žults izgāšanu- daudzi šeit to izgāž, gan uz līdzcilvēkiem, gan iestādēm , un šī jau arī ir tā vieta ,kur katrs izsaka visu ,kas sakrājies, jo ir anonīmi pa lielākai daļai. Labāk jau lai izgāž žulti šeit, nekā sabiedriskās vietās vai mājās un labums viens , gan līdzcilvēki ,gan iestādes uzzina par sevi daudz ko, kas gudrs- saprot un labojas.

  • -1
    gunča 23.12.2017, 05:48:34

    Tēmas autoram.
    Varbūt varētu izteikties konkrētāk,jo citādi grūti to tavu veltījumu saprast.Nemaz nebrīnos ,ka tu pats vai pati nesaprati ko gribēji teikt.
    Cik nu es anonīms.Vismaz gunča esmu,bet tu ar trīs jautājumu zīmem,kā trīs bomži rindā pie zupas virtuves.
    Pārlasīju pēdējā laika tēmas un komentātus.Nekur neatradu,ka normāls cilvēks varētu tur saskatīt žulti no manas puses.Kas attiecas uz parazitējošu elementu kritizēšanu un lamāšanu,tad darīšu to pie pirmās izdevības.Kas attiecas uz muļķiem (garā vājiem),tad par tiem nav runa,bet kas attiecas uz kretīniem,kuri prasās pēc locekļa ar vītni,tad arī tie tiks "nokristīti" pēc nopelniem.Ja dzēsīs manus komentārus,tad pārdzīvošu.Ja liegs iespēju komentēt,tad vienalga ielīdīšu šeit un turpināšu tādā garā.

  • -6
    Dzērvene 23.12.2017, 20:32:29

    Tā žults liešana acīmredzami ir saistita ar piekasīšanos florencei. Visvisādos veidos mēģini aizskart ar psiheni utt.
    Viņa te visādi mēģina norādīt uz pilsētas nepilnībām caur miljonāres prizmu,bet tu visu laiku šo velc uz zoba.Vot i nopelnīji tēmu veltītu tev.

  • 0
    gunča 24.12.2017, 04:56:54

    Tu,Dzērvene,tā izsakies,ka varētu padomāt,ka man grūti būs pārdzīvot par tās tēmas esamību.Nekas tamlīdzīgs,un vispār,viss iet tādā ritmā ,kā tam jāiet.Vai prātīgāk būtu nepieminēt florenci?Kāda starpība?Vienalga viņa ir un būs ķerta "miljonāre".
    Vispār,paldies tev par komentāru.Es tevi sapratu,kā arī sapratu,ka tu saprati mani.

  • -1
    Dzērvene 24.12.2017, 14:22:33

    Vispār jau tev jābūt lepnam,vesela tēma veltīta tev vienam.
    Ai kā man skauž,kā man skauž ....
    Izskatās ka šis teiciens drīz folklorizēsies.Florence par to var būt lepna,teiciens izies tautās.
    Un vispār visiem ģimeniskus, gaišus un siltus Ziemassvētkus.

  • -2
    No malas 23.12.2017, 09:42:44

    Tēmas autors(-e) noteikti no tā grupējuma,kas atbalsta pustiesātā Ventspils domes deputāta kliķes viedokli.

  • -4
    gunča 23.12.2017, 09:49:00

    Loti iespējams,jo to kliķi atbalsta visi,kam zems intelekts.

  • -3
    Valdis Valdis 24.12.2017, 10:28:57

    Vispār man šķiet,ka šis tieši ir žults portāls! Priecīgus svētkus!

  • 0
    Cienītais, Jūs ko? 24.12.2017, 13:23:53

    "Neciešu, ka cilvēki izgāž žulti, bet par mani neuztraucieties, es te atnācu tikai žulti izgāzt, viss ok, neliecieties traucēties."

    Pašam neliekas debili?

  • -2
    gunča 24.12.2017, 15:47:23

    Bet tu pamēģini paciest,un tici man,nekas nemainīsies-it sevišķi,ja tas uz tevi neattiecas.

  • 0
    Cienītais, Jūs ko? 24.12.2017, 16:00:41

    Es to par tēmas uzsācēju. Liekas tāds apdāvināts kadrs.

  • 0
    gunča 24.12.2017, 16:14:52

    Ar ko apdāvināts?

  • 0
    Cienītais, Jūs ko? 24.12.2017, 17:29:28

    Inteliģences trūkumu.

  • -1
    Tārps 24.12.2017, 19:10:28

    Žults gāšanu es biju domājis,apliet visu un visus ar negācijām,bet ne jau ar negācijām risina valstī un mūsu pilsētā problēmas
    .Esmu no parastas tautas,un neesmu viennaldzīgs,kas notiek apkārt.

  • 0
    Tārps 24.12.2017, 19:11:20

    Un kliķe nepatīk...

  • -3
    karlito 24.12.2017, 20:23:34

    Gunča normāls džeks,kas raksta visu kā ir,nevis cenšas kādam iztapt!

  • -3
    krusttēvs vilhelms 26.12.2017, 11:02:29

    Man ar gribas aizstāvēt Guņč, reāls, tiešs, cīnās par patiesību ! Dzīvojam brīvā Latvijā , katrs var izteikt,kas sakrājies. Ja mēs neizteiksimies,tad jau valsts vadītāji saucamies domās,ka ir labi un nekādas izmaiņas nav vajadzīgas.

  • -7
    Tārps 26.12.2017, 11:52:14

    Redz tur jau ir mūsu tautas problēma.Mēs visi domājam ka demokrātija,tā ir visatļautība,bet tā tas nav un nevar būt.

  • -2
    gunča 26.12.2017, 13:01:36

    Pirmkārt,reti kurš jau to demokrātiju uzskata par visautļautību.Vismaz normāli cilvēki tā neuzskata.Vairākums kabinetos sēdošie droši vien tā uzskata,un tāpēc jau esam tur ,kur esam.
    Otrkārt,problēma ar to ir parastiem,normāliem cilvēkiem,kuri pēc Satversmes nevar ietekmēt neko šajā valstī."Skābekli" pat piegrieza referenduma rīkošanas kārtībā,tādējādi, faktiski referendumi nav iespējami.Un tas ļoti labpatīkas valdošai kliķei.
    Kurš var atcerēties,vai kopš neatkarības atgūšanas Latvijā ir ievēlēts kāds reāli tautai lojāls politisks spēks,kurš ir vairojis cilvēku labklājību?Es tādu atcerēties nevaru.

  • -2
    Tārps 26.12.2017, 21:09:19

    Bet vai jūs gunča kungs,pazīstat tādus cilvēkus,kuri būtu iet un cīnīties lai būtu lojāli cilvēki ievēlēti?Es tādus nepazīstu.Nu ko tad es,lai iet viņš.Tādus gan pazīstu.Un kamēr mēs domāsim kā latvieši,katrs savā stūrī,un katrs pats par sevi tikmēr viss būs d...ā.Var jau būt ka man nepiekritīs.

  • -2
    Tārps 26.12.2017, 21:13:22

    Tu teici ka normāli cilvēki neuzskata demokrātiju par visatļautību,bet kā tad paliek ar mūsu jaunatni,kuri vēl mācās,kuri uzskata ka viņiem ir tikai tiesības,pienakumu nav vispār..

  • -2
    gunča 27.12.2017, 05:08:06

    Šī ir ļoti plaši un nopietni diskutējama tēma,kuru atrisināt nevar komentējot forumā.Un arī lietojamo zīmju skaits ir tikai 1000.Tā kā šeit varam izteikt tikai īsas frāzes.Varu pateikt par to problemātisko ikdienu,ka pie vainas ir tāda demokrātija,kura savam nosaukumam tā īsti nemaz neatbilst,jo tai ir jābūt tautas varai,kura attiecīgi tādai tautai nemaz nav,nav nekur pasaulē.Konstitūcijās ierakstītais ir absolūti pekstiņi.Tas,kas notiek jau kopš laikiem,kad pinkaini radījumi skraidīja ar akmens cirvjiem,nekad nemainīsies,jo cilvēks ir vienīgais radījums,kurš pārsvarā vispirms dara un pēc tam domā.Kampšanas sindroms,vēlēšanās dzīvot bardakā (demokrātijā),kas gan vairāk attiecas uz lēmējkategoriju,nevis izpildītājiem,lai gan ir iespēja dzīves kvalitāti izlīdzināt,bet savtīgas intereses ņem virsroku.
    Kad cilvēks sapratīs,ka ir jābūt tādai vienkāršai lietai,kā pareizai dzīvošanai,kas neprasa nekādu piepūli,tad arī iestāsies miers,taisnība visās jomās.
    Nesauciet kretīnu par kungu.

  • -1
    Tārps 27.12.2017, 08:12:50

    Tu izrādās esi gudrs cilvēks,nu iedod musu tautai varu,kas būs,nositīs viens otru,laupot,ārdot un demolējot.Cilvēks jau uzvedās kā zvers kurš nezina robežu.

  • -1
    Tārps 27.12.2017, 08:12:51

    Tu izrādās esi gudrs cilvēks,nu iedod musu tautai varu,kas būs,nositīs viens otru,laupot,ārdot un demolējot.Cilvēks jau uzvedās kā zvers kurš nezina robežu.

  • -2
    gunča 27.12.2017, 09:33:49

    Zvērs zin robežu,zvēram ir diezgan un nav alkatība.Ir izņēmumi,Latvijā sermulis (sermuliņš),kurš nogalina bez iemesla,pat būdams paēdis.Es viņu pielīdzinu daudzām augsti stāvošām amatpersonām.Tie varbūt nenogalina (cilvēkus),bet kampj kā negauši,lai gan ir jau konkrēti bagāti (biezie-miljonāri),gan jau arī viens otrs miljardieris.
    Par varu.Latvijas Satversmes 1 nodaļas 2 pantā ir teikts,ka suverēnā vara valstī ir tautai.Tā kā jēdziens "suverēns" absolūti nevar attiekties uz Latvijas tautu,kas nosaka ka suverēns ir brīvs un patstāvīgs savā darbībā,tad realitātē cilvēks Latvijā tiek muļķots ar konstitūcijas attiecīgā panta palīdzību,kurš realitātē kalpo kā instruments dažu indivīdu un grupējumu interesēs,lai sagrābtu varu,kā rezultātā var īstenot savtīgi nospraustus mērķus un ar likumu spēku ņirgāties par tautu (vēlētāju).

  • -1
    puņķutapa 27.12.2017, 15:31:51

    davai bez palagiem..

  • -1
    puņķutapa 27.12.2017, 15:35:09

    tevi pazīstam,domu uzķērām.neesi mākonis pār Latvijas pelēkajām debesīm.

  • 0
    gunča 27.12.2017, 17:38:22

    Tevi nepazīstam,domu neuzķērām,jo tev tādas nav.
    Varbūt kārtīgi izgulies

  • 0
    krusttēvs vilhelms 27.12.2017, 19:14:59

    Veltu 3 jautājumzīmei- mūsu latviešu tautas cilvēki ir strādīgāki, inteliģentāki nekā deputāti,kuri sēž,guļ, neko latvijas labā nedara, melo, un grib mūsu latvijas tautu šķelt, vest negatīvismā, aptumšotu mums prātus ,lai tik mēs slikti justos un par to pasmietos. Cilvēku smalkajos līmeņos ir teikts princips-Ko tu dari citam,to tu dari sev!
    Laimīg jauno gadu! Tāpēc jādomā,ko runā,jo vārdam liels spēks un ļaunums atgriežas,kā bumerangs!

  • 0
    Tārps 28.12.2017, 08:16:28

    Jautājums hermanim.Tu neesi gadījumā ticīgais,kurš tic tādām muļķībām par to ka negatīvais atgriežas.Kungiem tik aug vēderi un maki.Un es neesmu redzējis ka pa 25 gadiem kautkur kaut kas būtu atgriezies.

  • 0
    Tārps 28.12.2017, 08:16:28

    Jautājums hermanim.Tu neesi gadījumā ticīgais,kurš tic tādām muļķībām par to ka negatīvais atgriežas.Kungiem tik aug vēderi un maki.Un es neesmu redzējis ka pa 25 gadiem kautkur kaut kas būtu atgriezies.

  • 0
    gunča 28.12.2017, 08:57:12

    Zini,vispār jau atgriežas gan.Tad,kad tas biezais ķēms ir uz sprāgšanas gultas,tad viņam grūti samierināties ar domu,ka tas sakamptais paliks te,un to nevarēs paņemt līdz uz to pasauli.Tas,ka viens otrs maita nodzīvo ilgāk par labu cilvēku,nebūt nenozīmē ka tas ir labāk.Tā visa ļaunā atnākšana atpakaļ nav saistīta ar nomiršanu,bet gan ar stāšanos sirdsapziņas tiesas priekšā vēl esot šeit,pie dzīvības šajā pasaulē.
    Vai esi pavērojis,kāds ģīmis ir vienam bijušam Latvijas premjeram?Bēdu sagrauzts purns.Es runāju par to,kurš mācīja sniegu tīrīt un zobus arī.Viens pārgudrais no Ventspils ir konkrēti jau norāvies no likteņa pa purnu,un staigā apkārt veltīdams citiem samākslotus smaidus un nožēlojamus izteicienus.Pats jūtas tik nelaimīgs katru dienu,kā notiesātais uz ešafota.Arī sabiedrībā nepazīstamiem cilvēkiem ļaunums (negatīvais) nāk atpakaļ.Atpakaļ nāk arī pozitīvais,tā kā viss ir štokos.

  • 0
    puņķutapa 28.12.2017, 19:14:32

    Nu jā,atgriežas protams. Vai,kā Gunča minēja,sirdsapziņa grauž nost. Starp citu,rādās,arī pie Gunčas sirdsapziņa ir pastrādājusi ne pa jokam.Atceros senākos komentārus-šausmas!

  • -1
    gunča 29.12.2017, 04:36:08

    Tu,Kokanat,mazāk di.s.Ja tev būtu mana sirdsapziņa,tad tu būtu gudrāks,un manus agrākos komentārus par kaut ko šausmīgu neuztvertu.Tajā nekas nav mainījies.Komentēju tagad citādāk tikai tāpēc,lai vienam otram gļēvam radījumam nervi pa di..u neizkristu ārā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: