Vējš 3.22 m/s
Vējš 3.22 m/s
Sakiet lūdzu,kurš uzbruka Ukrainai??
Krievijas federācija,vai Latvijā dzīvojošie krievu valodas cilvēki.
Cik es zinu ka Krievijas federācija.
Tad kāpēc tiek pret viņiem pielietots veids ,tik pat kā viņi būtu otrās šķiras cilvēki.Ja viņi ir tādi paši tautas iedzīvotāji kādi esam mēs latvieši.
Viņiem jārunā visiem latviski????
Varbūt arī mēģināsim aizliegt tiem iet uz pareizticīgajām baznīcām,jo tā ir krievu ticība.Aizliegsim ģērbties viņu tautastērpos,dziedāt krievu dziesmas.
Tad rokam ārā visuss viņu seņču seņčus no kapiem ārā un vedam ārā uz plašo krievzemi.Nav ko pūt latvijas zemē.Piemēslo latvijas zemi.
Jums tas viss ko mēs tagad daram jums tas viss liekas normāli???Tiešām???
Vēl tikai vajadzētu piespues lai nesā uz krūtīm sarkanu zvaigzni,un uztaisīt Geto,kur tos mitināt
Mums nav valsts , bet privāta kompānija, kurā reģistrēta Anglijā , juridiskā adrese Anglijā !
Interesanti, ja Rīgas lidostā nosēžas lidmašīna ar Putinu ! Ko darīs , ko teiks prezidents , ko darīs armija, policija un slepenie dienesti?
Kādam ir pieredze par projektu konkursu, kur var domes naudu dabūt, tieši tā rakstīšanu? Var būt ir kādi knifiņi ar ko padalīties? Vai var būt uz ko jāliek uzsvars?
ir ideja, bet nav pieredzes projektu rakstīšanā.
Mūs visu laiku baro ar informāciju,tik pat kā Krievija mums taisītos uzbrukt.
Ja viena valsts uzbrūk otrai,tātad tā kura uzbrūk vēlas iegūt no tās valsts kas pieder otrai valstij.
Kas pieder mūsu valstij,kas mums ir tas,kas nav krievijai.
Uzcirstie meži,pied***** Baltijas jūra.Vai varbūt līdz pēdējam nolaistie infrastruktūras,ceļi nolaistie.Nu kas mums ir tāds ko Krievija varētu sagribēt???
Kas???Mūsu brīvība.Ooooo jā to tai baigi vajaga.
Jūs teiksiet Ukrainā.A jūs paskatieties kas tai pieder,kādi derīgie izrakteņi un cik AES tai pieder.
Jums loģiskā domāšana vispār strādā,vai var būt jums tā guļ letarģiskā miegā.
Un jūs kā tāds aitu un aunu bars,kurš tālumā sadzirdējis ka vilks gaudo,jau trīc un dreb.
Reizēm klausoties raidījumu cita lieta,es kaut ko nesaprotu,bieži vien maina pret kafiju.
Ko nav redzējuši kafiju,vai varbūt tā ir dzīves nepieciešamības prece???
Vai varbūt tik nabagi kad paši nevar to nopirkt,ja tā,tad šeit sēdošajiem jau viss ir normāli
Pirms svētkiem Komunālā pārvalde organizēja zāles pļaušanas darbu…
Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…
Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…