22 °C

Vējš 3.36 m/s

Piektdiena, 26. jūnijs
Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis
Baronkungs
Tīra tēvzeme,Latvija

Daudz reižu esmu lasījis un dzirdējis.
Ka Latvija pieder latviešiem,un ka visādus sabraucējus vajadzētu sūtīt mājās,uz viņu etniskajām dzīves vietām.
Nu mēs sakarā ar ukrainas karu,esam pieķērušies klāt slāvu tautības iedzīvotājiem.
Es tikai par to.Bet tad vajadzētu sūtīt arā viennalgu vissus cittautiešus
Romus,poļus,baltkrievus vāciešus,vārdu sakot visuss tos kuri nav bāleliņi.
Uztaisīsim sapņu zemi,tīru latviju.

Views
326
29.05.2023, 08:40
Baronkungs
Jautājums,un atbildes

Pasakiet man lūdzu tādu lietu.
Kāpēc kad kadreiz ko jautā,ka atbilde tiek dota:"Te ir Latvija"
Kas ta Latvija tāda ir???
Valsts kura nevar attīstīties vajadzīgā virzienā,ja tā tad kāpēc?
Medicīna neesot sakārtota,tad kāpēc tā????
Lauki aizzaug,un lauksaimniecība nolaista, kāpēc tā???
Mežus izcērtam,izvedam izpārdodam,ja tā ir tad kāpēc???
Daudzās valstīs csdd apskati mašīnām veic reizi divos gados,atbilde pie mums nestrādās.Citur strādā,pie mums nē, kāpēc???
Kāpēc pie mums visiem jāmauj kā tādam aunu baram??
Kāpēc visiem jādomā vienādi???
Kas mēs esam par tādu unikālu zemi.
Tiešām unikāli vai fanātiski debīli,un degradējusies tauta...

Views
728
29.05.2023, 05:31
Eeeeeeeeee
FUJ!

Kapē ta vecāk nevar savaldīt sāvs atvās? :( Zīmē siens, spļaudas, lamu mut piln, ka maiz nevar ēst, sūkā tās pīps, lej dvuļiņas svī un pasārg, kas notiek to jaunieš burziņ pasākumos! :( Kurām vietām vecāk skatas?

Views
2609
26.05.2023, 21:29
Baronkungs
Vēstures liecības

Cilvēks vai nu nav skolā mācījies vai nu atmiņa tik daudz kā cālim.
Visi bļauj kad mūsu latviešu tautu 1949 gadā izsūtīja krievi.

No kura laika Staļins,(Jugusvilli) ir bijis krievs.Ja atmiņa neviļ tad Staļins pēc tautības bija Gruzīns
Un kaut kā neatceros kad kāds tagad izteiktu gruzīņu tautai kaut kādas pretenzijas.
Vai arī visiem ir viens liels po***s,jo nav svarīgi kurš ko darīja,par visu jāatbild Krieviem.Jājamzirdziņu atrada un uz priekšu

Views
2003
22.05.2023, 05:06
Eeeeeeeeee
UN????????????????????????????????

Es i ļot novērojs, ja, ka cuivēk i baig švak palīkuš! :(

Viss ko esam redzam pilsētelē i bambuļāls, cīgszobeņ un grīļvīr a streipuļvīr. :( Skumji, ka cuivēk sēv tā bende! :(

Views
773
20.05.2023, 20:34
pareizais
Kuram ticēt...?

""""Kā vēstīts, intervijā laikrakstam "Diena" zemkopības ministrs Didzis Šmits (AS) apgalvojis, ka Rinkēviča ievēlēšanai par Valsts prezidentu JV tagad meklē atbalstu pie Lemberga.
Šmits arī apgalvojis, ka pirms Rinkēviča izvirzīšanas kandidēšanai uz Valsts prezidenta amatu JV politiķi esot tikušies ar Lemberga pārstāvjiem un saņēmuši garantijas par atbalstu Rinkēvičam. Vismaz viena šāda tikšanās esot notikusi Ārlietu ministrijā pie Rinkēviča.""
šeit tie publicēts, ka Lembergs noliedz līdzdalību.. Grūti noticēt , ka cilvēks kam ģimene ir par Rimkēviču-tad jau svētki visiem viendzimumam-ak, Dievs! Vai tiešām tam tā būt?

Views
1493
18.05.2023, 09:29
Pēdējās komentētās

Pirms svētkiem Komunālā pārvalde organizēja zāles pļaušanas darbu…

Pirms 1 stundas

Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…

Pirms 4 stundām

Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…

Pirms 4 stundām