Dzērvene Snaiperi

Tārps | 21.03.2018, 07:42:24 | 887

Cik es lasu jūsu komentārus tad es noprotu ka jums poh*uj kāda mums ir sabiedrība.Kādi izzaug bērni strādīgi vai arī nē.Un jums visiem laikam pie kājas tas ka tagad cilvēki kļuvuši par patērētājiem.Visi to tikai zina kā patērēt,bet to ka jādod kaut kas no sevis pretī tur jau poņas nav.Un to ka tāda huiņa kāda ir šeit nav nevienā Eiropas valstī to jau mēs arī nespējam saprast vai ne?Jā es netaisos uzlikt sev klapes uz acīm,iedzert boriņu un izlikties ka vis ir okei un ka neko nevar,NEDRĪKST MAINĪT.Un jā neuztraucieties es 23.03.aizlidoju.Un runājot par bērniem.Tie ir tik maz palikuši ka mēs nevaram atļauties nevienu dzērāju sliņķi vai zagli izzaudzināt.Bet tie jau mums laikam tie labākie.Tagad esmu novērojis ka tādi strădīgi gudri kuri neļaus sevi čakarēt citu acīs ir lohi.

Komentāri (28)

  • -3
    Tārps 21.03.2018, 07:46:56

    Mūsu sabiedrības galvenai jājamzirdziņš kas notiek Krievijā un krievijas troļļi.HALLO a kas notiek jūsu mājās Latvijā kādam vispār interesē?Jeb visiem galvenais kas notiek kaimiņos,ko dara kaimiņš?Huiņa ka paša mājās māja varbūt brūk kopā.

  • 0
    Dzērvene 21.03.2018, 08:24:46

    Nu,snaiper,sāc taisnoties.Ko tu par visu so domā?
    Manuprāt ir tā ja cilvēks visus liek kaut kādos rāmjos,tad viņam apkārtējie arī no tā rāmja ir.
    Nu ko lai saka,jautajumzīmes,lai jums tur ir tā īstā laimes zeme ar paklausīgajiem un pareizajiem bērniem.
    Un vispār ir ta,ka katram vajag sākt ar sevi,un tad sākt noriet citus.
    Un lai tev pavisam ir skaidrs sirdmiers,tad zini mani bērni ir lieli un visi strādā labos darbos, (soliju vienā tēmā ,ka trolliem netaisnosos,bet...), tā kā man ne ar vienu nav jatsisa un dirsa nevienam nav jāslauka .Bet kāpēc tev tāds stresiens par svešiem bērniem man nav skaidrs.Man piemēram ir pilnīgi pie vienas vietas kas ko slauka un cik ilgi.

  • -4
    snaiperis999 21.03.2018, 11:13:23

    Kā tas jāsaprot ka jāsāk man attaisnoties?Vai tad es vain]igs,ka apkārt ir bardaks,netaisnība,ka bērni izlaidušies,ka administratīvais aparāts parazitē uz tautas kakla,ka valsti vada krimināli grupējumi,ka lielākā daļa vēlētāju ir muļķi.Drīz tāds ??? sev sāks uzdot jautājumu kā Zatlers:"Kas es esmu?"Man absolūti poveri te visādi tūtiņi un pa tukšo vāvuļotāji.Protams,daudz kas nepatīk šajā valstī,kā arī ar daudz ko esmu apmierināts.Esmu pielāgojies esošai sistēmai un esmu sapratis,ka šo sistēmu un esošo varu vajag čakarēt,vajag izvairīties no nodokļiem,jo zinu ,kur tie aiziet,vajag melot esošai varai un ignorēt esošos likumus.Un daru to visu tā,lai nebūtu pret mani represijas.Vislielākais gandarījums man ir par to,ka nekad Krievija vairs neokupēs Latviju.

  • -5
    Tārps 21.03.2018, 09:08:42

    Dzērvenes kundze,ja cilvēkam nav nekādu rāmju tad jā tā jau ir anarhija un bardaks.Tāds bardaks kāds tas ir mums rinķī.Un es nedzīvoju pēc principa "ne mana cūka,ne mana druva".par sevi esmu kārtīgs nepīpēju nedzeru nezogu neciešu bardaku un visatļautību.Patīk pieklăjība un inteliğence.Man teiksim nav saprotams ka teiksim svešs cilvēks otram var pateikt eu tu panăc šurp vai vel kaut ko sālītāk....utt.ceru ka sapratīsiet.Es arī esmu dzīvojis samaitātajos psrs laikos.Neesmu šī laika cepiens.

  • -3
    snaiperis999 21.03.2018, 11:26:04

    Vai tu,vaimanātāj,zini,ka demokrātija ir bardaks?Vai tu zini,ka daudzpartiju sistēmā nevar būt vienotība,saskaņa (lūdzu nejaukt ar tām idiotiskām partijām)?Vai tu zini,ka nav un nevar būt tāda sabiedrība (valsts),kur tautai ir vara?Vai tu zini,ka vidēji esošā ražošanā strādājošs cilvēks saražo dienā produkciju par apmēram 5000 eiro,bet mēnesī saņem cieņas pazemojošu atalgojumu?Un sakarā ar to konkrēti "uzvārās" tikai daži cilvēki,kurus sabiedrībā dēvē par uzņēmējiem.
    Ja tik tiešām tu brauc prom no šīs valsts,tad atgriezies varbūt pensijas vecumā,jo būdams tik alkstošs pēc normālas valsts pārvaldes un pareizas politikas,tu šeit saiesi sviestā galīgi.

  • 0
    Dzērvene 21.03.2018, 09:17:54

    Nu lai veicas ārzemēs.Un vēlreiz uz atvadām,sāc ar sevi no sākuma un tad apspried citus.
    Atceroties tās Jūsu vecās tēmas,izskatās ka Jums vienkārši nav ko darīt,nav ar ko nodarboties.
    Un man ir radies par Jums tāds viedoklis,ka esat ''vervetajs '',kas ir tendēts tieši uz jauniem cilvēkiem.Tikai kādiem mērķiem,tas lai paliek uz katra paša sirdsapziņas.

  • 0
    Dzērvene 21.03.2018, 09:23:36

    Un par tiem ramjiem bija domats jusu pieminētie boriņi,dzerajsliņki,sabrukusie nami,slaisti utt.
    Un jūsu lietotie epiteti pohuij,huiņa utt neko labu par jums neliecina.
    Ak,jel piedodiet ,nu neradās par jums labs iespaids.
    Tāda plika peršanās pa neta dzīlēm un tas arī viss.
    Bet veiksmi jums ārzemēs,jo kādreiz jau ir jāsāk strādāt.
    Atta!

  • 0
    Nif nifs 21.03.2018, 09:27:46

    Klau, jautājumzīmju komplekt, kluss jautājums - cik bērnu tev ir pašam, un cik no tiem esi izaudzinājis par kārtīgiem cilvēkiem? Esi ievērojis, kārtīgais inteliģent, ja tu rādi ar pirkstu uz citiem, trīs pārējie pirksti rāda atpakaļ uz tevi pašu...Ar gaušanos internetā ne pasauli, ne cilvēkus, ne valsti neizmainīsim.

  • -4
    Tārps 21.03.2018, 09:39:12

    Es vienkārši biju domăjis ka tad kad mēs izkāpām arā no psrs tad mĕs sāksim domāt un dzīvot kā eiropā kā vācija šveice anglija utt.Mums taču pagājuši 25 gadi jau.Cik tad vajaga lai kas mainītos.Es nekad neticěšu ka nevarěju šeit visu sakārtot.ja jau jūs dzĕrvene un jums līdzīgie varat ar to samierināties.Tad es ar to nevaru samierināties un nevaru to pieņemt.Man aug 3 bĕrni.Un es saviem běrniem gribu pārtikušu dzīvi.Nevis dzīvi pastalās un kauties ar nabadzību.Es vienmēr esmu gribējis lai par uzņěmějiem ir můsu băleliņi nevis kaut kādi Džoni.Bet vai tā ir?Bet vai tas ir normāli.Nekas jau nav mainījies.kādreiz ja no govs vareja izlaukt 10 litrus piena.Tad měğināja izslaukt vairāk.Tagad tsutai tā jau ir slogs bet nodokľi jāpaceļ gan izturěs.Nu tad turiet tālăk ja esiet tādi muļķi.....

  • -3
    Mike 21.03.2018, 10:23:11

    Nevajadzēja domāt un sapņot.Gudri cilvēki jau tad saprata,ka nekas labs arī nebūs ilgu laiku.Acīmredzot esat no tiem kuri sēž un gaida un cer,taču celties un kustēties nav spējīgi. Ko murgojat par inteliģenci un kārtību?Palūkojaties uz saviem nesakarīgajiem murgu pilniem rakstiem forumā.Izskatās pēc smagi piedzēruša cilvēka šļupstiem.Ja Jums arī ir bērni tad tiem noteikti var just līdzi.To ka esat dīkdienis un parazitējat tas jau izsenis ir skaidrs. Tāpat arī ja Jums tik viss pretīgs no Krievijas puses tad kāpēc lietojat krieviskos lamu vārdus ko? Savā valodā nezināt?Vārdu krājums Jūsu galvā ļoti ierobežots cik var spriest .
    Ja jau sataisījāties ,tad laimīgu taciņu.Latvijā vēl par vienu dīkdieni būs mazāk.Mans uzskats ir,ka spēcīgi cilvēki arī savā dzimtenē spēj sasniegt.Protams ir izņēmumi,taču lielākā daļa aizbraucēju nav nekas cits kā vārguļi.Uzņēmi ir savu daudz.Tikai Jūs neko nevarat uzsākt,Jūs tikai nīdat un čīkstat patstāvīgi.

  • 0
    Dzērvene 21.03.2018, 13:59:11

    Snaiper,inteliģenta vārdiem runājot,viss čotka nemiz,tas tāds pieduriens.
    Nav vajadzīga man tava taisnošanās.
    Piedo,ja aizvainoju,bet tēma mums abiem veltīta.
    Paldies,par tavu izsmeļošo skaidrojumu,nu es varu atkal mierīgi dzīvot tālāk.

  • 0
    Barons 21.03.2018, 15:20:58

    Snaiper Nr.99 kung
    Es ir pilnig piekrist,ka to demokrātij zistēm ir vien bardak būšan.
    Ir vaidzigs vien stingr rōk,kō ir vadit.
    "Ein Volk, ein Reich, ein Führer".Tā,pa pemēr.

  • -5
    Latvija pāri visām! 21.03.2018, 19:15:09

    Vislielākais gandarījums man ir par to,ka nekad Krievija vairs neokupēs Latviju.
    ---
    Nekad nesaki nekad.
    Ja visu laiku šejiene zīmēsies par Krievijas ienaidnieku, var arī, pasarg Dievs, okupēt. Ienaidniekus taču iznīcina...

  • 0
    Vilis Skuja 21.03.2018, 19:51:42

    Vai esi lasījs pirmo zinātniskās fantastikas darbu latviešu literatūrā-"Sidrabota saule lec",autors Skuju Frīdis (Gotfrīds Mīlbergs)?

  • -1
    krusttēvs vilhelms 21.03.2018, 20:29:59

    Tādi kā 3 ??? zīme un kurzemnieks ir SABIEDRĪBAI BĪSTAMI, IZMUKUŠI NO Psihiatriskās slimnīcas , UZMANIETIES!

  • -2
    guntis 403 21.03.2018, 21:45:47

    Bļāviens!!!Vai nav apnicis te pērties kā slimiem suņiem!Nekas cits vairs forumā nav lasāms-snaipers,dzērvene,kurzemnieks!Apmainieties ar adresēm un rakstiet viens otram vēstules,lai visiem nav jālasa jūsu murgi,tiešām okstiņu bars.

  • -3
    Zanis zubis 21.03.2018, 21:49:19

    Tiešām! Varbūt palūdziet, lai jūs saliek vienā palātā. (-:

  • 0
    Dzērvene 21.03.2018, 22:36:24

    Kas vēl nebūs,ar visādiem troļļiem mainīties ar adresēm?
    Publiska telpā,sabiedrisks medijs,ka gribu tā izklaidejos.
    Nikus nemanu ka citi te.
    Un ko lai vēl piebilst,fļoras vāradiem sākot,eju parīt pa 300 eiro un pieņemt peldi piena bļodā.Davai turās jūs te.

    Gunti,un ja kas tēma ir man,tā kā davai dasvedaņije.

  • -1
    guntis 403 21.03.2018, 22:43:21

    Ak kungs,cik izdzēri pirms šo rakstīji?(-:

  • 0
    snaiperis999 22.03.2018, 08:42:16

    Es niku biju spiests mainīt ne jau savas iegribas pēc,bet gan radušos apstākļu dēļ.
    Dzērvene,nekāda vaina nebūtu ar mani sadzīvot arī vienā palātā gan tev gan tev līdzīgiem,bet ar Kurzemnieku es pat vienā mežā di..t neietu.

  • 0
    guntis 403 22.03.2018, 21:20:11

    D Zērvene,vai neesi noslīkusi piena bļodā par 300eur.Man patīk šādas frigidas zērvenes.Atstāj savus kontaktus.

  • -1
    Dzērvene 21.03.2018, 22:53:24

    Zani zubi
    Snaiperi varbūt es varētu paciest blakus palātā.Ar kurzemnieku,nezinu laikam pat blakus palātā ne,jo cilvēks lieslidzis politikā un kristietībā.
    Bet ar florenci ja mēs būtu vienā palātā ,es laikam viņu atklopētu vai nu viņa mani skatoties kāds viņai barojums.
    Un ??? drīz mūs pamet.Tā kā turpinašu būt vientuļa,klimaksa nomocita nodzerta vecmeita,ehhhhhhhhh.

  • -3
    Zanis zubis 21.03.2018, 23:32:11

    Alkohola pārmērīga lietošana ir kaitīga jūsu veselībai!

  • 0
    Dzērvene 21.03.2018, 23:02:34

    Gunti
    Kas tevi liek ielūkoties šajā murgainajā tēmā ?

  • -1
    krusttēvs vilhelms 22.03.2018, 08:21:26

    Toļļu uzdevums ir aizskārt cilvēkus, un ja viņiem tas izdodas iesēt naidu un negat. enerģ. tad viņi no prieka ņirdz,jo ir ļauni pakalpiņi Putinam.
    Dzērvene tu esi ieskrējusies....

  • -3
    Latvija pāri visām! 22.03.2018, 10:49:20

    Tu to vien dari kā aizskar cilvēkus ar naida runām.

  • -1
    RobertsKalnins 22.03.2018, 10:56:24

    Rodas jautājums ar ko tieši Tev asociējas vārds strādīgi? Mūsdienāš bērniem ir jāmacās strādāt ar prātu , nevis , ķermeni. Pašlaik attīstās trešā industriālā revolūcija, ko tas nozimē? Tas nozimē to,ka tiks aizstāti visi primitīvie darbi - darbs fabrikās, autovaditāji. Māciet bērnus,kā strādāt ar prātu un pašiem arī iesaku sākt izglītoties, jo savadāk nākamie desmit gadi būs diezgan smagi.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 23.03.2018, 08:46:21

    Naturalizācijas ierobežojumi

    (1) Ja pastāv vismaz viens no šādiem nosacījumiem, Latvijas pilsonībā neuzņem personu, kura:

    1) ar savu uzvedību vai darbībām rada draudus Latvijas valsts un sabiedriskai drošībai, valsts demokrātiskajai konstitucionālajai iekārtai, valsts neatkarībai un teritoriālajai neaizskaramībai, tai skaitā, bet ne tikai:

    a) vērsusies pret Latvijas Republikas neatkarību, demokrātisko parlamentāro valsts iekārtu vai Latvijā pastāvošo valsts varu,

    b) pēc 1990.gada 4.maija paudusi fašisma, šovinisma, nacionālsociālisma, komunisma vai citas totalitārisma idejas vai musinājusi uz nacionālo vai rasu naidu vai nesaticību,

    c) ir saistīta ar terorismu vai darbojas pretvalstiskā vai noziedzīgā organizācijā,

    d) ir saistīta ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju;

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: