Vējš 3.22 m/s
Vējš 3.22 m/s
Vai tad nebūtu tā kā laiks atslēgt apkuri?Rudenī /ziemā jālūdzas un jācieš ka nekurin normāli tagad kad ārā jau ir silts turpina kurināt,varbūt pietiks iekasēt no iedzīvotājiem?
Mān i viens jautājumiš uz šodien! Kapē mūsu pilsētel nepiedāvā pilnvērtīg servisiņ uz to ēdien? :(
Kas uz citiem saka-tam uz mēles kaka! Kas citiem runā pa to pod, tas ēd kakiņpudiņ bez god!
Tas i tiem, kas saukājās uz cit cuivēk!
Izlasīju mēdijos ka krievenes,mēģina dabūt no ārstiem papīrīti,ka lai nebūtu jāliek valsts valodas eksāmens.
Bet ja jau tās bābenes ir tādas zosis.Tad kā tās ir tikušas pie auto vadītāja apliecības???
Nopirkušas,Cik man liekas,kad kamer esam neatkarīga valsts,macības auto skolās notiek valsts valodā.Vai varbūt jaunībā mācēja,bet pusmūžā palika par šlangām.
Tad vajadzētu arī pārbaudīt kā tās tiesības ir dabūtas un anulēt
Rīgā dēļ smēķētājiem, kas pīpē uz balkona nosvila kārtējais dzīvoklis.
Jautājums atbildīgajiem- vai kaut kas tik darīts lietas labā, lai apkarotu balkonu smirduļus, kas traucē un apdraud citus, jeb gaidīs kad notiks traģēdija?
Nu? Vis i baig patriooot? Ko tieš jūs tā svin? Nabadzīb? Korumpētīb? To, ka te nav ko ēst un algs i tāds, ka jaizvēls vai tu ēd vai maksā rēķins? Ko jūs svin te tād PATRIOT?
Pirms svētkiem Komunālā pārvalde organizēja zāles pļaušanas darbu…
Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…
Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…