Braukšanas kultūra

Tārps | 26.03.2018, 21:11:30 | 794

Kad Latvijā ir bijusi braukšanas kultūra?Cienīt citus ceļa dalībniekus?Nekad tāda nav bijusi un diezvai kādreiz būs.Esmu projām Īrijā.Esmu pat šokā par šeit braukšanas manierēm.Latvijā tas nespīd nekad kamēr nebeigsies par katru sīkumu pī pī eu tu vācies malā.nu ko tu tur velcies utt.

Komentāri (4)

  • -1
    swegmeisters 26.03.2018, 22:20:53

    LATVIJĀ BRAUKŠANAS KULTŪRA IR KOPŠ TE NOTIEK "BRAUK'ŠANA".

    NU A TO BRAUKŠAN KULTŪR NAV NEMAZ TIK SLIKT, BIJU PATS RĪGĀ TAI SLIKTĀKAJĀ LAIKĀ AP 17:30 DARBA DIENĀ, UN VISI MANI PALAIDA NESKATOTIES, KA MAN BIJA ZAFIRA, DEVA CEĻU MAN BMW X6, MERCEDESI, JA ARĪ KĀDS NEPALAIDA TAD AR SMAIDU SEJĀ PARĀDĪJU VIDĒJO PIRKSTU UN LAIMĪGS PACIETĪGI GAIDĪJU SAVU KĀRTU. MANĀ LAIKĀ 90TAJOS JAU BIJA MAZLIET SLIKTĀKA TĀ SITUĀCIJA, JA NEDEVI CEĻU TAD MAKAROVKA VAI KALAŠŅIKOVS LAUKĀ UN CEĻŠ TIKA DOTS NEKAVĒJOTIES.. BET NU KO TUR DAUDZ PAR TO, AR KULTŪRU VISS IR OK, SĒDI SAVĀ ĪRIJĀ SAVĀC KĀDAS SĒNĪTES UN ATSLĀBINIES

  • -1
    krusttēvs vilhelms 26.03.2018, 23:31:00

    īrijā -ĪRI tevi apēdīs šašlikos! uzkodīs sēni un salāt pa virsu!
    Latvijā mēs braucam ,kur vajag.

  • -2
    Tārps 27.03.2018, 00:14:13

    Es jau neko nesaku bet ne jau visiem ir pieņemams "Vidējā pirksta parādīšanas princips".Kā problēmas risinājums.

  • -2
    snaiperis999 27.03.2018, 10:32:30

    Ja to vidējo pirkstu rāda visā pasaulē,tad tā tam laikam ir jābūt.No septiņiem miljardiem labi ja divi miljardi nerāda.Kas attiecas uz lamāšanos ar tā saucamiem rupjiem vārdiem,tad arī šāda nodarbe ir loti populāra,arī sabiedrība labi atpazīstamu cilvēku ikdienā lietotā leksikā,kā piemēram ja atceramies RĪDZENES sarunas,kā arī dzirdēto par domes sēdēs un citos laikos piekpto runas veidu no pensionāru mīluļa.
    Tā kā būs vien jāsamierinās ar tā saucamām rupjībām,ar rādītiem vidējiem pirkstiem un visām citām "negācijām",kuras nav pieņemamas absolūtam mazākumam.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: