No 1.marta "mājas aprūpes" pakalpojums arī Ventspilī.

B. Jurševics | 27.02.2018, 22:23:13 | 1835

Ventspils Dome ir akceptējusi mūsu priekšlikumu IEVIEST Ventspilī MĀJAS APRŪPES PAKALPOJUMU !
Un tādējādi kādai daļai iedzīvotāju, kuriem tik ļoti bij nepieciešama šāda veida palīdzība, būs kaut vai mazlietiņ atvieglota dzīve.

REĀLAS UN VAJADZĪGAS SAVAI PILSĒTAI lietas var darīt arī neesot pilsētas vai novada deputāta statusā ! ESAM AKTĪVI !

Komentāri (34)

  • 0
    Arnis 28.02.2018, 09:18:52

    Redz, ka var kaut ko izdarīt arī , ja cilvēki nav nekādi deputāti. Interesanti, kaut ko panākuši pilsētas domē ir izdarījuši ari tā saucamie opozicionāri? Tie tur tikai kliedz un skatās citu algas, bet paši jau ari saņem deputātu samaksu. Pa pusgadu šajā domē un dažiem pa vairākiem iesaukumiem, nopelnot domē vairākus tūkstošus, arī vajadzētu pateikt , ko izdarījuši, ne tā?

  • -1
    Anita 28.02.2018, 09:29:06

    Jautājums : kad tas sāks darboties un vai pakalpojumu piedāvājumā būs arī pēdu aprūpe un ārstnieciskais pedikīrs ,par kādu samaksu un kāda būs pieteikšanās kārtība uz to? Ir taču veci cilvēki ,kuri sava veselības stāvokļa dēļ nevar paši aprūpēt savas pēdas un nagus un aizbraukt uz turieni ,kur to var izdarīt, arī nevar.

  • -2
    Solvita 28.02.2018, 12:39:48

    Opozīja izdod avīzi ventspilnieks.lv. To sākuši lasīt pat tie, kuri neko citu bez VB līdz šim nelasīja. Tur ir rakstīts tas, ko VB neraksta. Tas ir daudz pilsētā Ventspils.

  • 0
    Margrieta. 28.02.2018, 17:31:06

    http://www.ventspilnieks.lv/zinas/ventspils-dome-valdosie-dzivo-cepuri-kuldami/

  • -2
    Ventspils Sociālais dienests 01.03.2018, 11:04:29

    Informējam, ka pakalpojumu “aprūpe mājās” pēc vairāku gadu pārtraukuma Ventspils pilsētā dzīvojošām personām ar š.g. 1. martu atsākusi nodrošināt biedrība “Latvijas Samariešu apvienība”.
    Lai iegūtu papildu informāciju par pakalpojuma sniegšanu personas aprūpei mājās, lūdzam sazināties ar biedrības “Latvijas Samariešu apvienība” Skrundas nodaļas vadītāju Lolitu Grīnvaldi zvanot pa tālr. 25691384.

  • -2
    snaiperis999 01.03.2018, 11:27:18

    Vai tad labāk nebūtu piezvanīt uz Alūksni vai Varakļāniem?Var arī uz Berlīni,jo tur šādi pakalpojumi ir visaugstākā līmenī.

  • 0
    Antonija 01.03.2018, 11:19:40

    Vai tad sociķi sadarbojas ar Samariešiem.

  • -1
    Nif nifs 01.03.2018, 16:16:11

    Ko tu sauc par sociķiem. Vai Ventspils Sociālo dienestu vai valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru (VSAA)?

  • 0
    domāju 03.03.2018, 11:47:48

    Kādreiz jau arī sadarbojās, bet nebija pietiekams pieprasījums Tagad mēģinājums Nr.2

  • -5
    keda 01.03.2018, 15:30:40

    NU tad lai vēl tā saucamā opozīcija pastāsta, ka neko nevar panākt , ja neesi pozīcijas pusē! Lūk, normāls ierosinājums un viss, kas ar to saistās un ir rezultāts. Es tak jau teicu, ka šitie, kas pēdējos gados tur tēlo opozīciju, nemaz īsti negrib tikt pie šprices. labāk ieņemt cietēja pozu.
    P.S. Bet jo vairāk dusmas, ka Ventspils NA skrēja ar viņiem kopā nevis taisīja savu sarakstu! Kaut vai ar jokaino Ratnieku sastāvā

  • -1
    krusttēvs vilhelms 01.03.2018, 17:14:27

    ko tad jūs esat gatavi darīt manā mājā? un kas tad nāks aprūpēt?

  • -5
    krustmateflorence 02.03.2018, 19:01:15

    DIVAS LIETAS NEVAR NOSLĒPT,25GADI PAGĀJUŠI KĀ LATVIJA IR NEATKARĪGA VALSTS,BET TĀ NABADZĪBAS SĒRGA KĀ NEBEIDZAS ,TĀ NEBEIDZĀS.
    KAMĒR PIE VARAS BŪS RĪKĻU RĀVĒJI,NEKAS UZ LABO PUSI NEMAINĪSIES.
    KATRU DIENU SAŅEMU VAIRĀKUS LŪGUMUS PALĪDZĒT ,CILVĒKIEM NAV KO ĒST,NAV NAUDAS ZĀLĒM ,DRĒBĒM UN APAVIEM,JO DAUDZIEM NAV DARBA ,TĀ TAD IZTIKAS.
    TAI PAŠĀ LAIKĀ NOVĒROJU PATI,PILSĒTĀ KUR MILZĪGS BEZDARBS,VIENA LIELA DAĻA PELDĀS ŠOKOLĀDĒ,TE NU JAUTĀJUMS,NO KURIENES NAUDA?
    DEGVIELAI PACĒLA CENU,BET AUTO SKAITS NEMAZINĀS IELĀS,TĀTAD APLOKŠŅU ALGAS VĒL JOPROJĀM SVIN SVĒTKUS,UN VALSTS KASEI GARĀM AIZTEK MILIJONI,TĀ DZĪVOJOT,MĒS NEKAD UZ AUGŠU NETIKSIM.MAN PATIESI ŽĒL TO NABADZĪGO TAUTAS DAĻU,BET VISIEM ES PALĪDZĒT TĀ PAT NESPĒŠU,DOMĀJAT PAR KO VĒLĒSIET RUDENĪ.

  • -2
    snaiperis999 02.03.2018, 19:14:13

    Valstī vajag monarhiju un flrorenci par karalieni.Tad dzīvosim zaļi.
    Tu pasaki dakterim,ka tev vajag papildus injekciju vakarā,nu tā,ap septiņiem.Tabletes neprasi.Zinu es tādus.Sakrāj un pēc tam vairumā vienā reizē izdzer,un pēc tam lidinās pa palātu kā spociņš Kaspers.

  • -2
    Barons 02.03.2018, 19:11:17

    krustmateflorence kundz.
    Tavam nav vaidziks ķert kreņķ.
    To Psihiatrisko palīdzib ir pa frei,le zinat.
    Un papras,le Dakter kung parakst stiprak Zāl.

  • -5
    krustmateflorence 03.03.2018, 09:07:37

    BARON K-GS,JŪS LAIKAM DAUDZ DZERAT DRAPES,JA PAMOSTOTIES JUMS TIKAI PSIHATRISKĀ SLIMNĪCA VIEN PRĀTĀ ,IESAKU DZERT LABI DAUDZ VITAMĪNU PRĀTA SPĒJU UZLABOŠANAI.
    ARĪ SNAIPERIM IESAKU DZERT VAIRĀK SULAS UN MAZĀK LIETOT NARKOTISKĀS VIELAS,UN TAD MUĻĶĪBAS NENĀKS PRĀTĀ.

  • 0
    Dzērvene 03.03.2018, 14:55:33

    Krustmāt,nu kas tas par jautājumu ?Viss ir sapelnits godīgā veidā saņemot valstī akceptēto ''minimālo ''algu.
    Es tikai nesaprotu kāpēc VID publiskaja ''kauna ''sarakstu ar minimālo algu maksātājiem.

  • -4
    krustmateflorence 03.03.2018, 15:36:02

    ES PAR GODĪGUMU VISĀS LIETĀS,MAN MAN VAJADZĒS DRĪZ GODIĢU UN STRĀDĪGU KALPONI AR ALGU1500EURO MĒNESĪ,UN DĀRZNIEKU AR 1500EURO MĒNESĪ ,VARBŪT JŪS DZĒRVENE MEKLĒJAT DARBU?

  • -1
    snaiperis999 03.03.2018, 17:18:12

    Klau,smadzeņu pūderētāja,un ja nu kāds cilvēks to tavu fleitēšanu ņem pa nopietnam un cer uz taviem savārstījumiem?Ko tu viņam piedāvāsi?Tev kauns nav?Padomā par to,ja vispār vari normāli padomāt.Āksties,dzen vellu,bet ne jau ņirgājošā veidā.
    Žēl ka nav kā padomju laikos,tad tevi savāktu un aizbrauktu tu uz trako māju,kur tev ātri izdzītu to miljonāres māniju.Bļautu tu man ne pa jokam,pēc sēra izrakstīšanas.

  • -1
    Dzērvene 03.03.2018, 15:46:29

    Jā meklēju gan,ka tu uzminēji?
    Uz kurieni man iet,kur pieteikties ?Vo kalpone būs ka reiz,varu apkopt,nokopt un aizkopt.

    Jurševica kungs ,piedodiet ka jūsu tēma tiek piesārņota.
    Arī jūsu ieteikumi par licenzetiem takšiem tiek pildīta.Vakar redzēju PP ekipāžu,kas bija nostopejuši taksi ,un baudija papīrus. Bet laikam jau onkam vse dukumenti porjatke,jo drīz vien taksis jau brauca.

  • -1
    snaiperis999 03.03.2018, 17:09:44

    Ceru ka tev cemme nebija,ka tam taksistam viss kārtībā,lai gan tev izpalika PP ķidāšana,ka šie ir tādi un šitādi,jo nabaga taksistu ņēma priekšā.

  • -1
    Pelēkais akmens 03.03.2018, 17:28:10

    Ir gan forums... Ja tādā līmenī,- tad tiešām, labāk to vispār slēgt.

  • -2
    snaiperis999 03.03.2018, 18:45:55

    Ja šādā garā forums turpināsies,tad būs labi.Pelavas atbirs.

  • -2
    Dzērvene 03.03.2018, 17:42:37

    Snaiper, nu tur lūk tu tagad vari domāt kā vēlies kura pusē es biju.

    Un tu tiešām domā,ka florences ierakstus kāds ņem pa pilnu?Kaut gan arī šeit ir sastopami naivuma pilni ieraksti,nu kas zin,kas zin,varbūt arī notic.

    Pelēkais akmens,es jau kādus 2 mēnešus atpakaļ rakstīju,ka šis veidojums ir pilnīgi bezjēdzīgs.
    Tāpat kā Hallo ventas balss,jo karš kaut kur kaut ko var izgāzt.Bet ja tu gribi kādam paldies pateikt,tad tas ir maksas pakalpojums.

  • 0
    B. Jurševics 05.03.2018, 12:40:59

    Paldies tiem komentētājiem, kuri atbalsta un arī kuri lietišķi kritizē to, ko darām.

    Sociālajā jomā gan mūsu pilsētā, gan visā Latvijā vēl ļoti daudz darāmā un ļoti tāls ceļš ejams, līdz sasniegsim Vācijas, Austrijas līmeni, bet cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, vientuļiem, veciem cilvēkiem vajadzības un vēlmes ta vienādas, neatkarīgi no dzīves vietas.... Tādēļ mūsu - veselo cilvēku pienākums ir palīdzēt viņiem dzīvi padarīt mazliet labāku, laimīgāku. Arī turpmāk uzklausīsim jūsu priekšlimumus sociālajā jomā un kopīgiem spēkiem palīdzēsim.

    Par takšiem - šeit man komentārs īss (Dzērvenei) - nedrīkstam pārņemt par normu mūsu pulsētā visnotaļ izplatīto un atbalstīto sistēmu, ka izveicīgs blēdis ir cienījamāks par likumpaklausīgu cilvēku, arī takšu jomā. Nelegālie taksometri dzīvo uz legālo rēķina.... tā tā pati zagšana vien ir, ...zagšana no amata brāļa, zagšana no kolēģa.

  • 0
    Dzērvene 05.03.2018, 13:11:12

    Paldies par skaidrojumu!

  • -1
    krusttēvs vilhelms 06.03.2018, 09:41:00

    Jurševič labi kārto lietas- paņem sociālo jomu un vai tad abedīšanas kantoris ar nav jūsu. abus var savienot.

  • 0
    Nah Nahs. 06.03.2018, 09:44:27

    Par kapiņiem drīzāk vajadzētu domāt tam,kurš nesen taisīja Ventspili par mazulim draudzīgu pilsētu...
    Daudz laika nav vairs,vecais,taisies!

  • 0
    B. Jurševics 06.03.2018, 10:27:56

    Paldies asprāšiem... bet cienu tos, kuri spēj būt asprātīgi tikai aci pret aci...

  • 0
    Ome 06.03.2018, 12:18:25

    Bruno,paprasiet Anželikai kādu man palīdzību vajag,viņa ir Facebooc

  • 0
    B. Jurševics 06.03.2018, 19:37:17

    Uzrakstiet pa tiešo FB.

  • 0
    Damme 07.03.2018, 19:08:23

    Daži komentētāji laikam te dzīvo!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: