Kur palika?

Anita | 10.01.2018, 09:30:44 | 4573

No rīta bija tēma par krāpnieku,kas nemaksā algu , vai tiešām nedrīkst cilvēki zināt "varoņus" , no kuriem jāizvairās? Varbūt tas cilvēks ir kāds pietuvinātais varai vai VB, nav saprotams. Man arī ir tieši šāds gadījums , tāpēc esmu ieinteresēta šo tēmu turpināt.

Komentāri (130)

  • -18
    ventasbalss.lv 10.01.2018, 09:40:23

    Redakcija ir sazinājusies ar tā saucamo krāpnieku, viņš situāciju izstāstījis. Par 100%, protams, pārliecināti nevaram būt, tāpēc cietušajam šajā gadījumā vispareizākais ir atnākt uz redakciju un izstāstīt situāciju. Tad žurnālists varētu sazināties ar otru pusi un tiešām noskaidrot, kas ir kas. Un tiešām ir bijuši gadījumi, ka tādā veidā izdodas labot situāciju un atrisināt kādu problēmu. Anonīma lamāšanās forumā varbūt dod gandarījumu rakstītājam, bet situāciju visbiežāk tomēr nelabo.

  • 0
    yolo 10.01.2018, 21:40:20

    lieliski. par katru foruma tēmu, kur kādam ir nesaskaņas, var iet un izrunāties redakcijā?

  • -1
    Nif nifs 10.01.2018, 09:45:34

    Autora vēlme gan bija nevis risināt savu situāciju, bet brīdināt citus.

  • -1
    Anita 10.01.2018, 09:52:24

    Paldies par skaidrojumu , bet problēmu jau tas nerisina , gribas jau lai citi neuzķeras uz šādiem darboņiem un, ja cilvēks ,kas tā rīkojas un nesaprot ar labu , nu tad "jākar pie lielā zvana" lai varbūt nākamreiz rīkojas godīgi.

  • -1
    Pipars 10.01.2018, 09:55:01

    Nu tad Anita turpini šo tēmu.
    Lai negodpratigi darbadevēji paši strādā!
    Pieraduši čakaret līdzcilvēkus,tas neveicina valsts attistibu.

  • -12
    ventasbalss.lv 10.01.2018, 10:02:10

    Ja cilvēkam ir pārliecība par savu taisnību, ja viņš tiešām grib, lai nekas tāds neatkārtotos un citi neciestu, tad kāda gan problēma atnākt un atklāti visu izstāstīt? Laikrakstā var arī neparādīties viņa īstais vārds, bet redakcijai tas ir jāzina. Pretējā gadījumā nav izslēgts, ka tēmas autors vienkārši gribēja ieriebt cilvēkam, kurš viņam nepatīk.

  • -2
    doriss 10.01.2018, 10:11:48

    Man gan šķiet, ka VB gribēja ieriebt man, bloķējot manu lietotāja profilu! Secinājums viens- aizskarts nepareizais cilvēks.Bet tad jau VB cenšas man aizbāzt muti, ne tā??? Un ko gan man tad darīt redakcijā?
    Tiem, kas neizlasīja-uzmanību darba sludinājumam buveabc@gmail.com26228385! KRĀPNIEKS!!!

  • -13
    ventasbalss.lv 10.01.2018, 10:16:09

    To, ar ko nodarbojaties, sauc par nomelnošanu un spamošanu. Ja tiešām būt vēlme kaut ko panākt, diez vai darītu to anonīmi un nereaģētu uz aizrādījumiem. Secinājums viens - svarīgi nav, lai tā vairs neatkārtotos, bet gan nomelnot uzņēmumu, cilvēku.

  • -2
    doriss 10.01.2018, 10:13:59

    Bez tam neviens te nelamājas, bet nosauc lietas īstajos vārdos!!!

  • -11
    ventasbalss.lv 10.01.2018, 10:28:11

    Redakcijas adrese Saules iela 10; žurnālistu telpa atrodas otrajā stāvā. Laipni lūgti celt gaismā krāpniekus kā pienākas un pašam personiski izstāstīt visu, kas stāstām. Var arī sūtīt vēstuli, e-pastu, ar visu kontaktinformāciju, lai ar jums var sazināties. Tikai tā ceļot gaismā krāpniekus mēs kaut ko varēsim paveikt. Citādāk sanāk, ka, no vienas puses, jūs esat par godīgumu, taču savi atklāt baidāties. Un ko tā var panākt?

  • -1
    Pipars 10.01.2018, 12:31:17

    Pareizi ir,krapnieki ir jāceļ gaismā.
    Ja doriss baidās no atklātibas tas ir saprotams,jo viņš baidās no atriebības.
    Šeit nu žurnalisti ,ja tādi Ventspilī ir, varētu nākt talkā un atmaskot visus šos krapšanas gadijumus.
    Dzēst foruma tēmas nav prāta darbs,tas lasītājiem var likt domāt ka VB piesedz krāpniecību.
    Bet tā saucamajam krāpniekam ir visas iespējas vērsties tiesā,ja viņš uzskata ka ir nepatiesi apvainots.
    Un ir tiesibas arī pie foruma tēmas publicēt savu notikumu versiju.
    Labs piemērs ir tehnikuma direktore Vāgnere,ja kaut kas tiek teikts par tehnikumu,tad viņa iesaistas diskusijā un publicē savu viedokli.
    Tā tam vajadzētu būt.

  • -1
    doriss 10.01.2018, 10:21:08

    Tas, ko es daru, ir tikai TAISNĪGI!! Krāpniekam jāsaņem pēc nopelniem!! Un, jo vairāk šādus cilvēkus celsim gaismā, jo labāk dzīvosim!!!

  • -8
    Nif nifs 10.01.2018, 11:02:13

    Nu jau tu aizrāvies un sāc izrādīt muļķību, ne gudrību. Aizbrauc uz VB, izstāsti, varbūt tiešām arī citiem būs kāda jēga no tavas rīcības. Ja esi tik ļoti pārliecināts par tikai savu taisnību.

  • -1
    doriss 10.01.2018, 10:31:21

    Tiešām brīnums, ka VB nostājās šī cilvēka pusē, bet gan ne to cilvēku un ģimeņu pusē, kuri tik ilgi palika bez naudas, un vēl līdz šim nav neko sagaidījuši un naivi būtu cerēt, ka arī ko sagaidīs!!!

  • -3
    doriss 10.01.2018, 10:36:04

    VB JAU BŪTU IZDARĪJUSI DAUDZ, JA TURPMĀK KATRU SLUDINĀJUMU, PAR KURU ZIŅO REDAKCIJAI, DZĒSTU, NEVIS IGNORĒTU, NEVIS IZLIKTOS NEKO
    NEREDZAM!!!

  • -14
    keda 10.01.2018, 10:51:48

    Sviests kaut kāds. Tā vietā lai te drukātu ntos komentus, sen jau būtu uz redakciju aizgājis un izstās'tijis visu. Biški pec kaut kādas apsēstības tas citādāk izskatās.

  • -15
    keda 10.01.2018, 11:34:23

    Tak būtu arī "griezies" policijā, bet tev acīmredzot nevajag taisnību, bet nolikt konkurentu. Darbu jādara, nevis jāčikst un jābaksta ar pirkstu uz citiem!

  • -2
    doriss 10.01.2018, 11:05:41

    Kas tad, VB man varbūt naudu atdos??? Ja ar es ar kaut kur griezīšos, tad visdrīzāk tā būs policija!!!

  • -8
    Pink 10.01.2018, 11:13:55

    Nu kāpēc tad tā uzreiz arī neizdarīji? Priekš kam šī bļaustīšanās VB? Ej uz policiju, raksti iesniegumu un sēdi mierīgs.

  • -1
    No malas 10.01.2018, 11:24:46

    Ventas Balsij.
    Jau sen,vecā foruma laikos,bija irosinājums-izveidot atsevišķu,speciālu foruma sadaļu,kur publicēt visvisādu nepārbaudītu informāciju,ar administrācijas norādi,ka tā par ziņu patiesumu neatbild.Varētu to nodaļu nosaukt par mēslu bedri,šmucspanni,vai kā citādi.Tad pārmēru jūtīgi ļautiņi nemaz nevērtu vaļā tādu sadaļu.Uz to varētu neattiekties arī vispārējie portāla lietošanas noteikumi.
    Kur problēma ko tādu atvērt?

  • -9
    ventasbalss.lv 10.01.2018, 11:53:56

    Ja jau teicāt, ka nelamājaties, tad pie tā arī pieturieties, doriss.

  • -1
    doriss 10.01.2018, 12:08:00

    Gribētu gan redzēt VB un kedu apkrāpto vietā, tad droši, ka ne tikai lamāšanos vien pieredzētu!

  • -1
    doriss 10.01.2018, 12:14:39

    P.S. Vai tad ''mēsls'' un ''maitas'' ir lamuvārdi"? Tās tikai tādas ''odziņas'' vien ir!

  • -13
    keda 10.01.2018, 12:17:55

    Un ja pašu lamātu forumā, kā justos? Vispār te var ar visu vārdu uzvārdu reģistrēties,tad vismaz ticamāk izklausītos tās apsūdzības

  • -3
    doriss 10.01.2018, 12:26:27

    vēl ticamāk būtu, ja krāpnieka vārds un uzvārds te parādītos!

  • -19
    krustmateflorence 10.01.2018, 12:45:51

    Ventas balss ir zolīda avīze,un tāpēc gribēju jūs lūgt.
    Visās foruma sadaļās ,savas negācijas izgāž gandrīz vieni un tie paši saulesbrāļi,ne ar ko viņi nav apmierināti,visādi cūkājās pat papilsētas domi un tās Mēru,pārejos foruma dalībniekos visādi rakstiski pazemo,vajadzētu šiem-gunčām -kedām-nif naf un Anitai- liegt piekļuvi VBforumam vispār.
    Jūs esiet inteliģents laikraksts -un te nav vieta dzīves pagrimušām personām.

  • -11
    keda 10.01.2018, 13:01:42

    Kustmāmiņ, paldies, ka mani pamanīji! novērtēju!

  • -1
    Anita 10.01.2018, 15:38:04

    Krustmāt , nesatraucies no lieka , ja VB manos komentāros saskatīs pamatu man liegt komentēt , tad tā arī notiks, lai kāda būtu tava naudas vara , VB tu vari vai nu abonēt vai nopirkt tirdzniecības vietās ,bet ne regulēt.

  • -1
    Nif nifs 14.01.2018, 21:12:23

    A manu niku pat bagātā krustmāte pareizi uzrakstīt nespēja (varbūt - izlasīt?)! Es uzmetu lūpu :((

  • -4
    gunča 10.01.2018, 14:52:48

    VENTAS BALSS,vai jūs kādi miertiesneši,policija,prokuratūra vai varbūt sevi iedomājaties par autoritātēm,kuri nu tik risinās visas problēmas cilvēkiem?Kāpēc kādam būtu jāiet uz redakciju un jums kaut kas jāsaka?Kāpēc šāda tēma nedrīkst būt forumā?Labi nav rakstīt kaut ko cieņas aizskarošu vai rupjības.
    Jūsu rīcība jau sāk līdzināties visatļautībai.Cilvēks tik tiešām it kā bŗīdina ar savu šeit ielikto tēmu par vienu algas nemaksātāju.Kas tur tāds,lai cenzētu kaut ko?Ļoti gribētu ar jums tikties tiesā,kur tiek izskatīta administratīvā kārtā lieta par jūsu nepamatotām tēmu un komentāru dzēšanām vismaz pēdējā (iepriekšējā) gada laikā.Ne vienu vien reizi izbrīnu ir radījusi jūsu rīcība,dzēšot to vai citu komentāru.Domāju tās iejaukšanās reizes,kad nebija pamata to darīt.

  • -9
    ventasbalss.lv 10.01.2018, 15:18:31

    Tieši to arī mudinām cilvēku darīt - izstāstīt savu stāstu, lai pasargātu no krāpnieka citus, ja tā tas tiešām ir. Ja tāds tiešām ir mērķis, kāpēc par to nepastāstīt atklāti? Veids, kāds tagad izvēlēts, atgādina sliktu vārdu rakstīšanu uz žoga.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: