Jautājums

Tārps | 18.04.2018, 08:58:39 | 1169

Paskaidrojiet man muļķim kapēc foruma lietotāji nedrīkst izteikt savas domas tā kā to vēlas.Kaut vai to neīsti patīkami.Vai varbūt šis forums ir domāts ELITES slavināšanai???????****

Komentāri (38)

  • -4
    marsis 18.04.2018, 09:28:42

    Ir jau tāda lieta, ka kaut kādas morāles ievērošana, otra cilvēka cieņas neaizskaršana, kas daudziem šeit ir sveša lieta;
    viena lieta izrunāt konkrētu jautājumu; tā neskaidrību, bet pavisam kas cits ir otra cilvēka pazemojoši izteicieni, lai kas tas par cilvēku nebūtu...
    un tieši tas forumā ir aktuāli; vienalga par kādu tēmu -gala rezultāts būs vai lamāt krievus , vai Lembergu, vai vēl kādu-pareizāk izliet savu žulti, negatīvismu ... un tad cilvēks jūtas apmierināts;
    Pareizāk, ka tik kādu nogānīt... labāk pateicies,ka esi dzīvs, neguli uz slimības gultas bez palīdzības (ja vari šeit gānīties), ja jumts uz galvas un paēdis esi... cik daudziem tā visa nav...
    arī no Augšas mūs žēlo; nekrīt bumbas un nešauj, negrauj namus...
    Labāk cilvēk, paskaties labo un mazāk gāni kādu citu;

  • -6
    arcus 18.04.2018, 09:37:10

    Tieši tā! Nav runa par saturu, bet par formu.

  • 0
    reku 18.04.2018, 11:07:47

    Kāpēc tad nedrīkst?
    Re,kā snaipers ar Miki dod vaļā!

  • -7
    arcus 18.04.2018, 11:58:41

    Izskatās, ka beidzot piegriezts skābeklis, bet gan jau Piltenes klauns būs atpakaļ, ceru, ka vismaz dažas dienas būs miers!

  • -2
    snaiperis999 18.04.2018, 12:35:23

    Es nedzīvoju Piltenē,bet gan Piltenes lauku teritorijā.Arī vārds klauns ne visai labā formā ir tavā komentārā.Jūs,tādus labās forma atzinējus kā gānīju,tā arī gānīšu,protams ,ievērojot to,kas nepieciešams,lai man neliegtu komentēt.
    Kāds tad tev,sevišķai personai,bija nemiers?Neciešams kadrs tu esi,jo bāz savu degunu,kur tev to neprasa darīt.

  • -2
    keda 18.04.2018, 12:06:18

    Neko nesapratu no jautājuma... Kāpēc nevar, kur nevar? Tiešām nevar?

  • -3
    snaiperis999 18.04.2018, 12:38:59

    Mums,keda,agrāk ir bijušas domstarpības,bet šo tavu komentāru es novērtēju pozitīvi.Gan ironija,gan visādi citādi labi.

  • -4
    arcus 18.04.2018, 15:46:31

    Tiešām normāli! Redz, devītniek, ka ironija var būt arī bez rupjībām! pamēģini, varbūt tev ar sanāks!

  • -9
    krustmateflorence 18.04.2018, 12:19:05

    EJIET STRĀDĀJIET ,MĀCATIES ,DOMĀJIET GAIŠAS DOMAS ,DARIET VISU LAI AP JUMS VEIDOJAS PATĪKAMA AURA,NELAIDIET SEV TUVU KLĀT CILVĒKUS,NO KURIEM IZSTARO NEGATĪVA ENERĢIJA,TAD VISS BŪS ĻOTI LABI,VAIROSIES JUMS NAUDA UN VAIROSIES JUMS PANĀKUMI.
    UZTICATIES PILNĪBĀ TIKAI SAVAI SIRDSBALSIJ,TĀ JŪS NEPIEVILS NEKAD.

  • -4
    snaiperis999 18.04.2018, 12:40:23

    Ej nu!Un tu tā lielā strādniece būsi?

  • -2
    Margrieta. 18.04.2018, 15:59:46

    snaiperim999
    Rodas iespaids,ka tā krustmāte florence ir kāda pietuvināta persona vai nu pilsētas valdošajai kliķei,vai arī ši portāla administrācijai.Divas reizes šeit ierakstīju pieklājīgu norādi (bez rupjiem vārdiem) šai personai,ko viņa vislabāk varētu darīt,bet abas reizes komentārs tika izdzēsts...

  • -2
    snaiperis999 18.04.2018, 16:17:04

    Iespējams ir arī tas,ka florence pati piezvana un palūdz dzēs to, kas viņai nepatīk.
    Mēs dzīvojam tādā sabiedrībā,kur iespējams ir viss kas,tas ir,bardakā.šeit komentējot,esmu sapratis,ka paust taisnību nozīmē būt rupjam,lai gan izsakos tādā stilā,kāds valda sabiedrības lielākajā daļā.Par piemēru,ja nosaukšu šodien redzēto cilvēku tirgū īstajā vārdā,tad "točna" varu apgalvot ka mans komentārs tiks dzēsts un forumā būs šūmēšanās par to,cik rupjš atkal ir snaiperis999.Visvairāk par maniem komentāriem uzvelkas tie,uz kuriem manis paustais vispār neattiecas.Un tas nav labi,ka cilvēks lien tur kur nevajag.Lai izsaka savu viedokli,bet lai nekritizē manējo,jo pārsvarā paši paliek par izsmieklu,ko,protams neparko pats neatzītu.
    Kas attiecas uz florenci,tad ļoti iespējams,ka tam cilvēka, nav pilns rublis,vai nu speciāli šeit izklaidējas,pekstiņus rakstot.
    Atkārto savus komentārus,varbūt ka nostrādā.

  • -1
    Margrieta. 18.04.2018, 16:23:32

    Ieteicu krustmātei florencei aiziet un pakārties.Tā arī bija visa "rupjība",kā dēļ izdzēsa.

  • -6
    arcus 18.04.2018, 18:24:40

    Tu uzskati, ka tas ir normāls komentārs???

  • -3
    arcus 19.04.2018, 17:45:47

    Jautāju vēlreiz, vai uzskati, ka aicināt cilvēku pakārties ir normāli???

  • -1
    snaiperis999 21.04.2018, 05:22:37

    Aicināt nenozīmē pašam to izdarīt.Vai tad tā nav,priekšzīmīgās uzvedības etalon?

  • -3
    snaiperis999 18.04.2018, 19:43:08

    arcus,varbūt pietiks no sevis atlaist ideāli pareizo pieklājības etalonu?ja šitā turpināsies,tad drīz vispār neko nevarēs teikt.
    Nu ir gan kaut kas ,it kā nepieņemams.ja iesaka pakārties.Varētu padomāt,ka šī ies un pakārsies,un tikai tāpēc to izdarīs,ka Margrieta to ieteica.Sviests gatavais.
    Ir jāizbeidz šeit tie nopuņķotie aizrādījumi un citu komunicēšanas stila koriģēšana pēc savas mērauklas.Ja nepatīk,tad liec īķšķi uz leju.Ja nepatiks cenzoram,tad dzēsīs.Ja dzēstā komentāra autoram nepatīk dzēšana,lai prasa mūsu viedokli vai lai zvana cenzoram.Mana vakardienas "smalkā"komunicēšana ar Mike tieši ir rezultāts,ka bāž savu šņurķi,kur neviens neprasa.Ja personīgi tevi aizskar,tad besījies kaut līdz baltkvēlei.Reālā dzīvē, normālā sabiedrībā šāda deguna bāšana ne savā dārziņā beidzas bieži daudz nepatīkamāk,nekā intrigas forumā.

  • -4
    Mike 19.04.2018, 14:27:00

    Mikstais,tieši tāpēc nebāz savu visur,kā arī tava "taisnibas teikšana - alias ir citu aizskaršana personīga."

  • -3
    snaiperis999 18.04.2018, 20:18:50

    florence,tas nav slikts ieteikums,nelaist sev tuvu cilvēkus ar negatīvu auru,bet kā lai nosaka,vai tas cilvēks ir pozitīvs vai negatīvs?Tev tādas spējas laikam ir.un ja ir,tad nav brīnums ka esi tikusi pie miljoniem.Jo šitie caururbjošā rentgenstara skatiena īpašnieki savas spējas izmanto lētticīgo zvejošanai,tādējādi kļūstot par bagātiem cilvēkiem.Un cik skaisti viņi māk runāt un citiem padomus dot.Un kādas slavas dziesmas viņi dzied visādiem kampējiem un zemiskiem cilvēkiem.Kā tur ir ,florence,īstenībā?Tikai godīgi,jo tu taču esi ļoti pareiza.

  • -1
    krusttēvs vilhelms 19.04.2018, 00:33:04

    Kam tas Forums vispār ir domāts?
    vai ne tāpēc ,lai paceltu problēmas gaismā

  • -2
    snaiperis999 19.04.2018, 05:01:21

    Ja tu tieši un atklāti celsi problēmas gaisā,nežēlodams tai tēmai patiesos vārdus,tad tu daudzu acīs pats kļūsi par problēmu un daudzu kritizējamu objektu.Bieži tā notiek,lai novērstu uzmanību no tās,daudz nopietn-
    akās tēmas,par ko iesākumā runāja.Šādu taktiku piekopj tādi cilvēki,kuriem neko nevar ieskaidrot,jo ar to loģisko domāšanu ir pavisam švaki,vai nu arī savas labklājības interesēs ir gatavi uz jebkuru cūcību.

  • -3
    Nif nifs 19.04.2018, 13:22:43

    Gaismā ceļ ne tikai problēmas, bet arī katrs savu inteliģences pakāpi.

  • 0
    Spītniece 19.04.2018, 13:49:36

    Par inteliģences pakāpi grūti spriest,kaut vai tas komentētājs Mike, nu sākums bija daudz sološs, uzrunāja te uz jūs, bet kad sāka gānīties,pasarg Dievs, tāds leksikons kā pēdējam bomzim,kauns lasīt. Neatpaliek arī snaiperis999, bet tas vismaz pārstāja,taču Mike visos iespējamos veidos cenšas sakaitināt savu oponentu. Tāda interesanta taktika, apsaukāt otru,bet tajā pat laikā sevi pozicionē kā kulturālu cilvēku.

  • -8
    Mike 19.04.2018, 14:29:56

    Sorry ,ja mīkstais nesaprata kulturāli tad nākas ziņojumus rakstīt "viņa valodā". Apnika vienkārši regulārie uzbraucieni un to ka nesaprot cik nopietni viss aizgajis.Ja jau pieaudzis cilvēks uzvedas šādi tad tā ir viņa izvēle.Domājot,ka ir nesasniedzams un neaizskarams ir aplami.Jā es darīju speciali,lai norautu to masku .Tas izdevās.Tas mīkstajam tikai nav skaidrs. :)

  • -3
    snaiperis999 19.04.2018, 14:47:06

    Atrodi mani,tad redzēsi cik mīksts es esmu,kā arī varēsi pierādīt savu cietību.
    Ak tev,sevišķai personai kaut kas apnika un tava augstlabdzimtība nolēma darīt visu,lai kaut kas,sazin kas ,neaiziet vēl tālāk.Tu ko,te autoritāte esi?Situācijas noteicējs esi?Nelien,kur tev neviens neprasa.Pats esi auzās līdz nāsīm ar saviem pēdējiem komentāriem,tā kā neborzo te. Un fiksāk atrodi mani.Es tevi nemeklēšu,tādējādi man mīnusi nebūs,jo tu būsi tas,kurš meklēja konfliktu,kaut arī būsi cietušais.

  • -5
    Mike 19.04.2018, 15:55:41

    Mīkstais - konfliktu izsauci tu agrāk uzbraucot ne pa tēmu.Vēlāk visu laiku saskaroties ar tādu,ka aizskar citus nekas cits neatliek kā rīkoties.Domā ar savu podu tukšo kaut nedaudz.
    Kas tas par vārdu - neborzo? Paskaidro lūdzu.

  • -5
    Mike 19.04.2018, 15:02:13

    Mīkstais,nejau es tevi meklēšu,taču gan iestāde,kuru tu nosauci par kantora žurkām un kuriem nav intelekta.
    Ciparniek,es neesmu autoritāte.Man tādam nav jābūt.Es neko nenosaku.Arī noteicējs neesmu šeit un pat nevēlos tāds būt.
    Tikai :1.Es "nebraucu" ,neaizskaru citus foruma lietotājus ,es nebārstos ar jēliem jokiem.,domādams ka baigais humorists un pasaules naba kā iedomājies to tu.
    2.Es nelienu.Cilvēki nelien taču staigā.Ja tu lien tad acīmredzot tādā pālī esi ka pastaigāt neesi spējīgs.Tas ir visticamāk,jo nepielec daudz no teiktā.Tev tika vienkārši kulturāli aizrādīts un prasīts neaizskart citus foruma lietotājus.Tas jau nav tev skaidrs.Secinājums par tavu intelektu vai skaidru galvu viennozīmīgi mīnusu zīmē.
    3.Kārtējie draudi no tavas puses.
    4.Tev arī nav jāmeklē.Epastu iedevu nav problēmas tikties - varēsi savus draudus izpildīt.Nu ko?Slabo mīkstais?! Tu pat to neesi spējīgs kā tikai pļurkstēt un tēlot varoni.

  • -3
    snaiperis999 19.04.2018, 15:08:00

    Tu vari te tā konkrēti uzrakstīt,vai tu gribi pa purnu?

  • -6
    Mike 19.04.2018, 15:15:13

    Ciparniek.Man nav purna.Ja tev ir tad izskaties noteikti briesmīgi.
    Es jau piedāvāju variantu.Tev nepielec.Joprojām jūties tik ļoti varens pār visu pie ekrāna?

  • -6
    Mike 19.04.2018, 15:19:17

    Nu,ciparonkel,vai PetrosJāni uzraksti kādu joku! Un vēl...ja par jokiem smieklīgi ir tikai pašam jokotājam tad viennozīmīgi rādītājs par cilvēka domāšanu.

  • -1
    snaiperis999 19.04.2018, 15:32:15

    Tu ar savām žurkām varējāt mani meklēt fiksāk,jo nebūšu Latvijā veselu mēnesi.Var te pērties arī no ārzemēm,bet atrodoties tur,nav laika ar sūdiem krāmēties.

  • -1
    arcus 22.04.2018, 19:51:37

    Domā, ka pa mēnesi varēsi izārstēties. Kaut gan ārzemēs medicīnas līmenis ir augstāks, varbūt izdodas.

  • -8
    Mike 19.04.2018, 15:37:05

    Klau mīzel,atkārtošu vēlreiz - ar tevi krāmēties tiešām ir lieks laika tēriņš.Otrkārt,žurkas ir ļoti gudras,ja to nezini lasi grāmatas ,lūkojies filmas dokumentālas.Treškārt ,man taču vienalga kur būsi.Man lieka informācija nav vajadzīga.Mīzelis esi paliksi visu dzīvi.Brauc uz savām "ārzemēm" - Tārgali laikam,jo citur tādus iekšā nelaistu.

  • -1
    snaiperis999 19.04.2018, 17:54:50

    Varbūt nomaini plati,savai mātei blakusgulētāj.Viens un tas pats meldiņš,mīzels,komunists un vēl daži,kā jau "intelekta gigantam".

  • -1
    Spītniece 19.04.2018, 18:19:09

    Nu rimsties vismaz tu ,snaiper999,jo otra puse laikam nerimsies. Ja nemaldos,tad kaut kur jau pavīdēja doma,ka gudrākais piekāpjas. Vai tiešām abi kā tādi spītīgi āži uz laipas?

  • -2
    snaiperis999 19.04.2018, 18:30:46

    Vakardiena viesa cerību,ka tas garā vājais ir nomierinājis,bet še tev.Šo neviens nepiemin,neaiztiek, bija cerība ka būs nomierinājies,bet kā apsēdās pie datora,tā novēmās kā saindējies pieaudzis sivēns.
    Vajadzētu viņu grauzt,kamēr grēkus nenožēlo,bet laikam uzspiedīšu uz bremzēm,jo pārāk daudz tam pajoliņam uzmanības tiek.

  • 0
    snaiperis999 19.04.2018, 18:42:52

    Varētu "gudri parunāties" ar florenci,bet tā jau laikam ar draudzenēm vazājas apkārt un pēta atkritumus.

  • -1
    krusttēvs vilhelms 21.04.2018, 00:34:02

    mike tāds nepatīkams izklausās, drošvien nesmuks cilvēks un seksu nav dabūjis.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: