domei par vergu piespiedu darbu

tiešām suns | 17.02.2021, 17:46:34 | 4914

kategoriski pieprasu atbrīvot ventiņus no pils etas zemes tīrīšanas.nevar tā sarīdīt cilvēkus .lai ..ir demokrātija.tie kuri grib lai tīra.nāciet pretī tiem kuri negrib nevar vai ir parmērīga teritorija.

Komentāri (260)

  • -1
    tiešām suns 15.04.2021, 18:45:04

    aicinu nenoniecināt ventspilniekus,bet cienīt...

  • -1
    tiešām suns 16.04.2021, 09:37:32

    cienijamie ventspilnieki- tie kuri saprot ka mūs vienkārši tur par muļķiem. vai citādi izsakoties īsā saitē...saist. not ----6.3.4.-no gružiem jāattīra arī veloceliņš...atgādinājums un viela pārdomām/

  • -13
    Lāsma Veckrāce 16.04.2021, 11:59:29

    Suņuk, nomierinies. Izlasi ceturtdienas 15.04.2021. "Ventas Balsī" rakstu 1.lpp. "Nav lieku divu miljonu eiro". Ja esi slims, nevari pats sakopt, nosauc adresi, atsaucīgi cilvēki palīdzēs. Kaut gan es domāju, ka te pietiek ar bolderjāņu šļuku vai vienkāŗši aizstaigāt līdz mežam un izkliegt savu sašutumu. Saka, ka palīdzot. Lai saulaina nedēļas nogale!

  • -1
    tiešām suns 16.04.2021, 14:24:51

    viskautko var rakstīt , kausenieks sarēķinājis- kādas muļķības. laikam šis likās pietiekoši liels cipars -varbūt kāds noticēs.daugavpils ir daudz lielāka par ventspili bet tur cita attieksme.nekur jau nenāk pretim-pat tur kur iet tehnika negrib palīdzēt tīrīt arī veloceliņu. un vec akrace nomierinieties pati, izmainas būs un tur avīzes raksts un kausenieka penterējumi neko nelīdzēs,nu nebūs kungiem prēmijas, samierinieties ar to jau šodien....es uzsveru ka pilnīgi nekāda pretimnākšana lūdzējiem.nerunālot par 100 procentu atbrīvošanu...

  • -1
    tiešām suns 16.04.2021, 14:27:57

    atvainojos par kļūdu garāmbraucot pieķert trotuāru ,lai palīdzētu cilvēkiem,,,notīta veloceļu un brauc atpakaļ pa ielu jo nedrīkst tīrīt -tas stingri pieteikts,atlaidis no darba...

  • -1
    tiešām suns 16.04.2021, 20:36:20

    un tagad cienītā ventas balss lūdzu uztaisiet rakstu par tām pilsētām un novadiem kurās pašvaldības gādā par iedzīvotājiem un maina saistošos noteikumus...ir vietas kur daļēji un ir vietas kur 100procentīgi tīra pašvaldības...mums ventspilniekiem gribas uzzināt jo forumā visu noliedz...gaidām.

  • -1
    tiešām suns 17.04.2021, 07:10:47

    un uz sarakstītiem teikumiem ka nav 2 miljoni-tas ventas balsij nav...un pilnīgi nezinošiem un arī zinošiem varu pavēstīt,ka no ieņemtajiem ikgada nodokļiem par zemi un ēkām pašvaldība iekasē ap 5 miljoni eiro,tātad tos 2 miljonus lai no turienes arī paņem un mērķtiecīgi izmanto tieši mūsu ventspilnieku dzives uzlabošanai...30 gadus ļāvām turēt par muļķiem -tagad vairs nesanāks...

  • -1
    tiešām suns 17.04.2021, 11:22:19

    man laikraksts ventas balss rokās- pievēŗsiet uzmanību-pat neviens vārds ka domās vismaz par kādiem atvieglojumiem...es piedāvāju kaut zāli pļaut līdz žogam kur iet tehnika un nākamā ziemā sniegu nošķūrēt kur tehnika var tikt klāt.... jo tas ir lēti reāli. arguments -tāpēc tā darbus veic ventspilī...tas ir lēti...bet runa jau ir par to ka nevar piekāpties citādi aktīvi ventspilnieki vēl ko gribēs...

  • 0
    tiešām suns 18.04.2021, 10:28:00

    slikti ventspilī viss nostādits. tā ka konkrēti es - tiešām suns- gribu lai dome nāk talkā savas zemes kopšanā-un es tagad esmu sliktais? es gribu visiem,dome negrib nevienam,pat ne pamēģināt sākt kustināt šo lietu...viela pārdomām...varbūt nolaižaties no saviem augstumiem uz zemes, pakonsultējaties ar daugavpils pašvaldību.pieredzes apmaiņa.ar talsiem arī var sazināties..

  • -2
    еs 18.04.2021, 20:56:27

    1. Kausenieka partejiska piederība nav norādīta?
    2. Norādītais pašvaldības policijas budžets - iekļaujot līdzekļus Lemberga vizināšanai vai neiekļaujot?
    3. Kaut ko gvelž par sētniekiem (kontekstā par padomju laika rūdījumu) - bet ne jau sētnieki tīrītu tās teritorijas, bet gan tehnika (iespējams, pat ar uzrakstu "ražots Ventspilī").

  • -11
    Lāsma Veckrāce 19.04.2021, 14:17:03

    Tiešām suns un Es- Jums abiem nav ko darīt? Suņuk, ko mocies. Es esmu gatava Tev , atvaino, iekraut pa vaiģeļiem, lai atjaunojas pareiza asinsrite un smadzenes "sarievojās". Nu cik var? Tu jau sen būtu pats notīrījis savas mājas priekšu.Pazīstu Kausenieku kā izpildīgu , prasīgu un atbildīgu vadītāju jau vairāk kā 15 gadus un viņa rakstītais un aprēķini nav jāapšauba. Tava bābiskā gaušanās gan. Labāk iepriecini sieviņu, ja ir, vai draudzeni ar kādu puķu pušķi.Lai veicas!

  • -1
    tiešām suns 19.04.2021, 15:18:27

    noņemsim nost tīrīšanu tāpat kā citās pašvaldībās patīk jums vai nē...kausenieks varēs pierādīt savas darba prasmes pēc vēlēšanām ,ja varēs. sarēķinājis muļķības,laikam sapņo ka būs 5 mēneši sniega vai zāle augs tik karstās vasarās...muļķot tautu nevar rodas pretestība..,,.ES ,, ARĪ REĀLS CILVĒKS ,saprot pareizi.un tādu ventspilī ir daudz.savu puķi aiznesiet uz cietumu tur jūs novērtēs...

  • -1
    tiešām suns 19.04.2021, 15:34:45

    un būs mums uzlabojumi cilvēku labā-to saku jums ventspilnieki es -TIEŠĀM SUNS-UN PAR SAVU RĪCĪBU ES GARANTĒJU ,mazliet pagaidīt līdz vēlēšanām.......

  • -1
    tiešām suns 21.04.2021, 14:56:47

    tik ilgus gadus neatbalstīt cilvēkus neko ,tikai sarunā =-jā varētu gan ,varbūt kādreiz - nu tad šis kādreiz ir pienācis...

  • -1
    tiešām suns 23.04.2021, 09:36:10

    par cik mēs- kārtīgie privātīpašnieki-turam apkārt sev tikai tīrību un kārtību, sniega vairs nav .... zāle negrib augt,jo mūsu ,, papā,, cietumā,domāju kā katru gadu -iešu ar ģimeni talkot,,,tikai gribētu ne tikai aiziet bet reāli kaut ko satīrīt...tikai kur? uzklausīšu padomus.

  • -1
    tiešām suns 24.04.2021, 15:39:55

    ventspils tīra jo mēs to tīram un malači -tikai bŗīvprātīgi no sirds nevis šiem neliešiem lai būtu par ko uzrakstīt avīzē,,,represīvās organizācijas likvidēt -mēs savai pilsētai -mēs savām mājām-mēs saviem bērniem .bet ne cietumniekam. apriebies nost ar kliķi nost ar meļiem...

  • -1
    tiešām suns 25.04.2021, 10:22:53

    domē sēdošie liekēži-būvinspekcijas uzrīdītie sodu iekasētāji -pastāstiet vēl mums nezinīšiem un pavisam pamuļķiem ,ka privātmāju īpašnieki ar dakšām rokā aizstāvēs savu ,,piegulošo terit.,,-lai neļautu pašvaldībai tīrīt savu zemi -.anekdote,,,, nu jāsmejas...par naudu pat nevārieties.mēs jau esam samaksājuši par visu...str ādāt negribat...darbs sarežģīas jums dzīvi - kaut kā tā...

  • -9
    Kriska 25.04.2021, 13:02:31

    T.suns, man ir priekšlikums , ej un pastrādā Komunālā pārvaldē. 100 punktu- aptaisītos līdz kaklam. Ja nevari savas mājas priekšpusi aptīrīt, a tur jāuzmana visa pilsēta.
    Komunāla pārvalde dod atlaides vientuļiem pensionāriem , invalīdiem un citiem nespējīgiem.

  • -8
    Kriska 25.04.2021, 13:05:00

    Un vēl - fiziski padarboties svaigā gaisā ir veselīgi- ne kā sēdēt pie datora

  • -8
    Kriska 25.04.2021, 13:08:20

    Un līkumu par piegulošas teritorija tīrīšanu nejau Ventspils no savas galvas izdomāja. Tā ir visur

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: