domei par vergu piespiedu darbu

tiešām suns | 17.02.2021, 17:46:34 | 4914

kategoriski pieprasu atbrīvot ventiņus no pils etas zemes tīrīšanas.nevar tā sarīdīt cilvēkus .lai ..ir demokrātija.tie kuri grib lai tīra.nāciet pretī tiem kuri negrib nevar vai ir parmērīga teritorija.

Komentāri (260)

  • -1
    vilis speletajs 12.03.2021, 12:43:46

    kādus tad atvieglojumus sniedz pensionāriem un invalīdiem!!! 20 eiro pabalsts gadā un jāmeklē pašam ,kas tīrīs un apkops teritoriju. Izsmiekls un tad vēl visiem to nepiešķir.

  • -6
    Ventspils Sociālais dienests 17.03.2021, 11:41:35

    Ventspils pilsētas pašvaldība sniedz atbalstu teritorijas sakopšanā vientuļajiem senioriem un personām ar invaliditāti, kuri veselības stāvokļa dēļ paši nespēj kopt un kuru ģimenes locekļi nespēj palīdzēt apkopt un rūpēties par nekustamajam īpašumam piegulošo publiskā lietošanā esošo teritoriju.
    Nekustamajam īpašumam piegulošās publiskā lietošanā esošās teritorijas kopšanas pabalsta apmērs tiek noteikts saskaņā ar pakalpojuma sniedzēja, kas noslēdzis līgumu ar Sociālo dienestu, noteikto izcenojumu. Ikmēneša pabalsts tiek piešķirts uz vienu gadu un piešķirtā summa tiek pārskaitīta pakalpojuma sniedzējam.
    Lai saņemtu pabalstu, palīdzības pieprasītājam Sociālajā dienestā ir jāiesniedz iesniegums un ģimenes ārsta izziņa, kas apliecina, ka persona veselības stāvokļa dēļ nav spējīga kopt īpašumam piegulošo teritoriju.

  • -1
    tiešām suns 12.03.2021, 18:59:03

    domes ciniskā atbilde skan apmēram tā-jums ir pilnas tiesības pasūtīt šo pakalpojumu.jūs pat iedomāties nevarat cik tas jums maksās.taču tiem kuri pasūtījuši šo pakalpojumu reizēm jāsadusmojas.katoļu ielā par piemēru-līgums noslēgts .ļoti labi-tikai netīra.kad darīja to zināmu atbildīgajiem-atbilde bija šokējoša-ko tad jūs tik ilgi gaidījāt un paši tīrījāt,vajadzēja zvanīt agrāk.secinājums -nauda saņemta līgums ir var haltūrēt.sev jau pats sodu neuzliksi.apmēram tā.

  • 0
    еs 13.03.2021, 16:49:05

    "Ja cilvēks ar vienu un to pašu nodarbojas vairāk nekā 10 gadus no vietas, viņam zūd realitātes sajūta – viņš jūtas kā kungs, kā karalis. Virzība pašvaldībā notiek viņa intelekta un saprašanas līmenī, bet vienā virzienā. Nav šķautņainības, trūkst starojuma dažādības."

  • -2
    tiešām suns 13.03.2021, 21:39:50

    tieši tā arī pret mums izturas-augstprātīgi,nesatricināmi,smaidīgi-bet pareizāk smīnoši.vāroties savā sulā un piepildot sev izdevīgas lietas reālā dzīvē.izliekoties neredzot un nedzirdot kas labs notiek tepat latvijā,ko jāievieš arī mums.apmēram tā.

  • -1
    tiešām suns 15.03.2021, 08:56:21

    sigurdam.pēc komentāra par pavasara puķēm gribot negribot jaizdara secinājums ka no reālās dzīves esat patālu ne tikai puķu jomā-pēc 27.februāra atkušņa sniegpulkstanītes ziedēja visu slinko privātīpašnieku dārzos.par līdzekļu izsaimniekošanu-to pārmetiet saviem bosiem,pats zināt kuriem,bet jūs to nedarīsiet paliksiet bez darba.nekādi nevarat sagremot ka tiešām cilvēki atbrīvoti no piespiedu klaušām.un tā apvainot mūs -ventspils namīpašniekus un nosaukt par sliņķiem-kad mēs tīram.to var tikai nekauņa no kāda tur stāva loga.vai tomēr krēsls sāk karsēties zem dibuā?nolamājiet forumā tos kuri jau ieveduši verdzības atcelšanu. ak nē? tur zobi par īsiem apmēram tā.

  • 0
    Egils Kraulers 15.03.2021, 11:47:05

    Nu nezinu, par to mēs te varētu vēl pastrīdēties, bet man šķiet ka balerūnam piestāvētu āzijas iedzīvotāju acu griezums - nu tāds krāsaini tērpts šķelmis.

  • -9
    Lāsma Veckrāce 15.03.2021, 16:15:58

    TIEŠĀM SUNS -tevi tiešām jātur pie ķēdes, Beidz riet virsū solīdajam un viedajam Sigurda kungam.Varbūt Tu vēl staigāji zem galda un pupu zīdi, kad viņš jau strādāja, lai tu varētu dzīvot šādā Ventspilī. Apkaunies!

  • -2
    tiešām suns 15.03.2021, 18:04:35

    ja jūs sakāt ka es reju tad iznāk pēc jūsu teiktā ka arī viņš rej uz mani. bet to jūs teicāt. ka esat pazīstami un ieinteresēti lai ventspilnieki nevar ētu tikt vaļa no vergošanas jo cits termins te grūti piemērojams.to cik esmu uzrakstījis patiesību var noprast aizkaitinājuma pakāpi.tikai taisnība var izsaukt šo atbildi. paldies ka darījat zināmu kā viedais sensei uzcēlis ventspili.saprotu ka abi esat no vecās paaudzes-komunisti.vārdu apkaunieties adresējat pašvaldībai-par neprasmi risināt sasāpējušus jautājumus un komunicēt. protams nepatīkami ka esat tik ļauni noskaņota-mierināt jūs negribu .iemācieties vispirms saprast dzīvi un tad arī dzīvojiet.un vai ventspils cēlājs jums atļāva ko tādu rakstīt,neizskatās ka vīrietis pats nevar atbildēt.apmēram tā.

  • -6
    Arnis Junge 16.03.2021, 15:42:10

    Suns, tu te rej, vem, sauc to kā gribi,. bet taviem vārdiem nav seguma. Viss, ko tu sauci kā piemērus tika apgāzts pieliekot konkrētus noteikumus un lēmumus! Tas, ka mēģini šito izbīdīt cauri kā priekšvēlēšanu fufeli -tas mums ir skaidrs. Bet Ventspilnieki nav tik dumi, kā tu var būt ceri, jo šis nav pirmais mēģinājums to sasolīt, bet kā tiek pie darīšanas, tā čušs vien sanāk, jo saprot, ka tā nauda jau kokos neaug, un kādam jāatņem, lai pieliktu citam. Un kam tu rosini paņemt nost? Pabalstiem? Bērnu ēdināšanai? Valdība pašvaldību budžetus tikai samazina un pienākumus (tēriņus) uzliek ar vien vairāk.. Solīt ir viegli, bet jābūt arī kādam rīcības plānam, reālam.

  • -7
    Lāsma Veckrāce 16.03.2021, 11:16:46

    Zini, Suņa kungs, es Sigurda kungu pazīstu tikpat, cik jūs-šeit portālā.Nerej, bet aizej vai uzraksti tai Domei savus priekšlikumus, ko ierosini, kas patīk un kas nē.Lai atbildi sniedz avīzē, ja jūsu priekšlikumu būs svarīgi daudziem cilvēkiem.Ko pats dariet reāli (bez ņaudēšanas un riešanas), lai mums te labāk dzīvotos.Pēc jūsu teiktā esmu gandrīz mūmija, nu vismaz "Selgas" klients. Suņuk, piedod, bet man līdz pensijai vismaz 15 gadi. Nedod, Dievs, ka pie šādas valdības mums nākotnē nebūtu viens deķis ar ko apsegties, un zupas katls priekš visiem aiz stūra.

  • -1
    tiešām suns 16.03.2021, 11:47:29

    ja izsaka neapmierinātību ka dome nereaģē uz cilvēka uzdoto jautājumu forumā,kas ir ļoti aktuāls un interesants daudziem,jums nevajag mēģināt atbildēt pašvaldības vietā.un par tādu riešanu un ņaudēšanu nevajadzēja ne pieminēt.drusku saturēt sevi grožos vajadzētu. ja esat dāma.sēžat pie siles -un sēžat uz veselību.mani interesē ventspilnieku atbrīvošana no vergu darba un es no tā neatkāpšos.mēs neesam sliktāki par citām pilsētām.mums ir galīgi degradējusies dome.kad viņiem neatbild par ostas atņemšanu-tas ir ziņu portāla vērts jaunums un raksts avīzē vienkārši nepieciešams. kad es prasu uzlabojumus pilnīgi visu iedzīvotāju dzīves uzlabošanai-man atbildē uzraksta saistošos noteikumus.izdaru secinājumu ka jūs kundze esat mana vienaudze,bet paldies diedam ka neesat mana sieva-būtu nopietnas pārrunas.apmēram tā.

  • -6
    Arnis Junge 16.03.2021, 15:46:37

    Par saturēšanu un arī grožos būtu jāpadomā jums! Jūsu verbāla caureja ir nogurdinājusi par rūdītākos Ventspils nīdējus! Var izteikt savu nepatiku, var izteikt piemērus uz kuriem tiekties, bet ir jābūt segumam! Jūs te saucāt piemērus, kas bija izdomāti, tad apvainojāt citus, kas iesaistījās diskusijā un, tā pat kā jūs, pauda savu viedokli.. Un vēl vairāk aizvainojāt tos, kas apgāza jūsu izsapņotos faktus ar reāliem noteikumiem, lēmumiem un pamatojumiem!

  • -1
    tiešām suns 16.03.2021, 16:18:06

    nu protams tikai jums ir taisnība.es gribu uzlabojumus manā pilsētā. patīk jums tas vai nē. dome klusē. izdariet secinājumus paši.vēlreiz paziņoju neticat internetam esat pārsteigts ka kaut kas tāds šokējošs var notikt latvijas pilsētās-ir telefoni.jums neinteresē manis paceltais jautājums-nelasiet un nereaģējiet'.un pierodiet ar domu ka jums nekad nebūs labo apstādināt un uzvarēt.turaties pie sava krēsla? ha-ha.

  • -6
    Arnis Junge 17.03.2021, 14:44:38

    Jūs teicāt, ka dzīvojat Talsos. Kāpēc saucat Ventspili par savu pilsētu!? Kāpēc neprasāt, lai Talsos atkal maina noteikumus un šoreiz tā kā Jums labpatiktos!?

  • -1
    tiešām suns 16.03.2021, 17:06:54

    aizstāvat degradējušos domi. saprotu ka tur strādājat,jo jūsu agresivitāte atbilst mūsu pašvaldībai.nepatīk ka tauta zina par vergturības izbeigšanos.nezināt kur naudu dabūt?plastmasa govis pārdosim,kalnu citā vārdā pārdēvēsim.sulu terminālā pienu saliesim-vietējie govju audzētāji nudien no laimes būs šokā.atradīsim iespēju gaļas kombinātu palaist kaut kur pie staldzenes ceļa.maizes kombināts obligati vajadzīgs-nebūs no daugavpils maizīti jāved.daugavpilieši lai ir laimīgi ka piegulošā teritorija nav jātīra.dzērājus +nelabvēlīgo ģimeņu radītājus-simtlatniekos-lai tīra ventspili.bet viņus jāuzrauga-lūk tur būs darbs protokolu rakstītājām.pagaidām apmēram tā.

  • -8
    Lāsma Veckrāce 17.03.2021, 13:19:43

    Suņa kungs, tev tiešām jāiet pie ārsta. Varbūt palūdz , lai kāds ar "vešdēli" tev iesit pierē kaut vienu rievu.'Tavuprāt "degradējošā dome" ir tā , kas strādā kopā ar visiem -zinošiem speciālistiem, uzņēmējiem, kapitālsabiedrībām, iet līdzi laikmeta prasībām,pieaicina ārzemju partnerus,uzklausa vietējo viedokļus.Sakārto infrastruktūru , pievedceļus, lai tik investori nāk iekšā, lai būtu jaunas darba vietas.Tev līdzdomājošie gan pamet sprunguļus riteņos . Tevi kāds NLO nometis no gaisa, ka neko neredzi, priecāties vispār nemāki un mīli tikai pats sevi un savu taisnību.Atvaino, kā var tik aprobežoti un naidīgi runāt. Tu izskaties, ka esi baigi apbižots , dusmīgs uz visu pasauli.Zini, mana krustmāte moderni ģērbusies dāma,šoziem tā nožāvās uz ietves,ka cepure aizlidoja pa gaisu, ceļi sasisti, piecēlās un smej.Blakus esošā tante -Te jāraud, ne jāsmejas! Kas mainītos no tā? Kaimiņienei "laimējās", ka kovārnis "uzdēja"uz mēteļa pleca.Viņa smēja-labi, ka govis nelido pa gaisu.Vēlu tev labu

  • -8
    sranskis 17.03.2021, 13:59:50

    Nepievērsiet viņam uzmanību! Tāpat kā tām divām demences skartajām no blakus tēmas!

  • -1
    Lustiņš 17.03.2021, 14:00:07

    Tas labi ka tik spēcīgi rūpējas, tik tā rūpe jau ir par savu kapitālsabiedrību nodrošināšanu ar darbu. Ja Jūs domājat ka rūpe ir par Ventiņiem, tad tā ir tikai izkārtne :). Par Ventiņiem būtu rūpe, ja konkursos uzvarētu nevis viena firma, jo perfekti zina kas kā ir iztāmēts un uz ko var uzvarēt konkursu, bet konkursos patiešām piedalītos firmas, kuru līdzīpašnieks pastarpināti nav vietējais, "godīgais" breksis. Ja rūpe būtu par ventiņiem tad pašvaldība nebūtu savs kempings, kalns kurš top par to ka Ventiņš aizved savu zemi un audzē to un vēl samaksā, vai pašvaldība projektos iestrādā naudu savam kalnam, komunālā pārvalde Dod līdzfinansējumu darbiem ko pati veic un "atlaidi" projekta izstrādei, ko arī pati veic. Laikam jau mūsdienās to sauc par talantu - izdrāzt muļķi tā ka viņš Tevi dievina!
    Vai patiešām tik daudz tai Ventspilī to muļķu?

  • -2
    еs 17.03.2021, 17:54:12

    ''Vai patiešām tik daudz tai Ventspilī to muļķu?''

    Nākotnē tas būs antropoloģiskā pētījuma vērts - kā viņi gadu desmitiem muļķoja ventiņus.

  • -5
    Arnis Junge 18.03.2021, 14:58:53

    Ej un ar savu firmu startē tais konkursos, piedāvā zemāko cenu un aiziet! Konkursi ir publiski, tajos var pieteikties ik viens, kas atbilst prasībām, arī prasības tiek kontrolētas, tā kā tās var būt tikai tādas, kas ir atbilstošas.. Un uzvar zemākā cena..

  • -1
    tiešām suns 17.03.2021, 15:29:44

    jāmāk ne tikai lasīt manis rakstīto ,bet arī saprast. ko jūs tur domājat , ka es talsos ,madonā, daugavpilī arī daļēji rēzeknē koriģēju saistošos noteikumus? paldies bet tas neesmu es.taču ventspilī es gribu no vergu darbu atbrīvot visus.šis process ir sācies no progresīvām pašvaldībām.sāciet lamāties ar tām.bet mūsējie ir un paliek nekauņas. apmēram tā. tas norāda kaut vai uz to ka nedod atbildi.par uzņēmējiem nu jau mēs visi zinām par viņu sajūsmu cīnoties ventspilī.

  • -7
    Arnis Junge 18.03.2021, 15:06:02

    Jūs teicāties, ka dzīvojat Talsos un labi zinot, ka tur savas piegulošās teritorijas neesot jātīra. Tad jums parādīja konkrētus noteikumus, tad jūs teicāties, ka tie nav spēkā. Tad jums parādīja citus noteikumus, kas apstiprina, ka ir spēkā, tad jūs tomēr nedzīvojat Talsos! Izlemiet kas esat, kur dzīvojat un kāds ir tas jūsu mērķis, jo pagaidām pats savās stāstā esat samudžinājies, tikai apstiprinot, ka mērķis ir tikai viens - sakūdīt citus!

  • -9
    Lāsma Veckrāce 17.03.2021, 21:52:19

    Lustiņ, Tu teici, ka visās pilsētās ir tik labs ūdens kā Ventspilī. Par visām pilsētām nezinu, bet Rīgas radi saka, ka reizēm uzsit hlora garšu.Būs jāuzprasa arī maniem Talsu radiņiem.Vai tad Tu uzskaitīsi muļķus un sāksi ar sevi?Negribu Tevi apvainot, bet reizēm tie Tavi teksti galīgi neatbilst īstenībai.Vai nu kaut ko neizproti vai dziedi kādam mūžigi neapmierinātam līdz kompānijas pēc.Paskati, kādukārtējo tematu uzsākusi Krustmateflorence-galvenā fīrmane rēderejā, miljonāre un tagad- seksa eksperte. Lasmane var mierīgi doties pensijā. Man nav ko teikt par to Krustmāti. Kārtējo reizi jāpiekrīt Juristu b-bas šefam A.Borovkovam (tas nav domāts Tev), kurš teica: "Nekad nestrīdies ar idiotu. Viņš tevi noliks uz ceļiem un sakaus ar savu pieredzi".

  • 0
    Lustiņš 19.03.2021, 11:33:33

    Sēdi Lāsmiņ uz sava ūdens krāna un turpini dziedāt savā meldiņā. Cerams, ka tas ūdens atkal nepaliks netīrs, jo pats gudrākais un tas kurš to ūdeni tīrīja ir ierobežots darbībā. Un salīdzinot ar Jums, kura visdrīzāk zina visu un ir informēta par visu es noteikti nekandidēju uz pilnīgo taisnību, vien to ko redzu, jo dzīvoju, strādāju un darbojos šajā pilsētā. Jauku dienu un lai tīrs ūdens Jūsu krānā vienmēr!

  • 0
    Lustiņš 19.03.2021, 11:57:11

    /reizēm tie Tavi teksti galīgi neatbilst īstenībai/
    Varbūt Jūs par daudz ilgi sēžat vienā vietā un Jums ir tikai viens skatu punkts, proti, Jums pateica - skatāties no šejienes un Jūs redzat.
    Labs piemērs ir cilindrs, kuru viens redz kā apli otrs kā kvadrātu, vēl kāds saskata lodi, ir kas redz cilindru, figūru plaknē, telpā, bet tad ir jāapskata vispusīgi, un ja tas veiksmīgi nokrāsots... ja esi akls - vajag pat aptaustīt, kaut ne visu var gramstīt ar pirkstiem. Tā kā nav tāda liela un pareiza taisnība/Īstenība ;) ir diskusija, kuras virzītājs ir vēlme šo sabiedrību padarīt redzīgāku, saprotošāku, domājošāku arī izglītojošāku...

  • -1
    tiešām suns 19.03.2021, 18:07:30

    tie kas pret tik spīvi-sēž domē kabinetā un drukā paskviļas.jāatbild vadībai.būvinspekcija ne pieņēma ne viņas uzdevums mūs atbrīvot no klaušām.tikai sīki pakalpiņi,viss mainīsies-pamēģiniet apstādināt progresu.un komentarus jālasa un jāatceras . nevarat -liekaties mierā.

  • -2
    tiešām suns 21.03.2021, 11:31:05

    tik daudz necilu komentāru un dažādu negatīvu atziņu par pašvaldibu.bet šie turas...es asā tonī par to vergu darbu.bet nu sasāpējusi lieta ne tikai man.to nu varat ticēt uz vārda.kāpēc nekādas atbildes. kas notiek? kā ir ar attieksmi pret ventspilnieku,arī pārējiem-ne jau esmu viens...tā rūpēties par cietumā sēdošo... un mēs. neesam jūsu uzmanības vērti.klaji ignorējat?

  • -2
    tiešām suns 22.03.2021, 18:26:05

    atvainojiet vai es pareizi sapratu-lai savējos neieliktu cietumā par nolaidību darbā, tiešo pienākumu nepildīšanas,kā rezultātā iet bojā bērns un vecākiem salauzta dzīve-tur jums nauda pietiek lai atpirktos. tur jūsu līdzskrēji neuztraucas kur nauda radusies...bet uz manu aicinājumu tīrīt pašiem savu zemi -tur uzreizi jūsu roklaižas no blakus kabinetiem-pacels nodokļus ,kur ņems naudu ,ko es iedomājos utt.kāds absurds.dome -laiks atbildei. cik ilgi slēpsieties aiz klusēšanas?

  • -6
    Arnis Junge 23.03.2021, 14:34:12

    Suns, kāda tev daļa gar teienes lēmumiem, tu tāču no Talsiem! Ej kārto tur tos noteikumus! Tas, ka te samainīsi noteikumus neatbrīvos no pieguļošās teritorijas tīrīšanas tavai talsu mājai. Tur tā pat būs jātīra, jo tur noteikumi paredz, ka pieguļošo tīra īpašnieks!

  • -1
    tiešām suns 23.03.2021, 17:17:52

    junge sēžat savā domes kabinetā un rakstāt muļķības.izskatāties pēc būvbinsp. vadītāja. negants gan jūs esat . tas jums nelīdzēs. ir atbrīvotas pilsētas un tur neko nevarat darīt. rājat viņus par tādu cilvēkcienīšanu.un vispār -sekojiet labam piemēram.vai esat tā iesīkstējis ka neredzat iespēju laboties?smieklīgs esat ja domājat ka tauta nezina kurās pilsētās no vergu darba atbrīvoti...

  • 0
    tiešām suns 23.03.2021, 17:19:38

    domes vadība -dodiet atbildi kad mūs atbrīvos no vergu darba.sauciet tos par noteikumiem-tas vienalga ir ar iebiedēšanu...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: