domei par vergu piespiedu darbu

tiešām suns | 17.02.2021, 17:46:34 | 2127

kategoriski pieprasu atbrīvot ventiņus no pils etas zemes tīrīšanas.nevar tā sarīdīt cilvēkus .lai ..ir demokrātija.tie kuri grib lai tīra.nāciet pretī tiem kuri negrib nevar vai ir parmērīga teritorija.

Komentāri (62)

 • -31
  sranskis Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Iemācies vispirms komatus salikt, vaukšķi, un tad runā par tādām lietām, ko kaut nedaudz saproti!
  P.S. Interesanti kurš te ko ar ko sarīda? Viens D-pils dīvainis pamanījis, ka pie viņiem viss pietaisīts un tagad te daži grib, lai visur tā ir?

 • -25
  Lāsma Veckrāce Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Sranski - ko tu brīnies? Varbūt viņš ar Krustmāti ir dvīņi? Mums jau tāpēc arī nav jārīko "Lielos subbotņikus", jo mērs jau stingri prasot no attiecīgajiem dienestiem, reizēm pat pārbaudot, vai darbs veikts godprātīgi. Tīrība jau uz ielām mums ir.Ļoti reti var atrast ko nomestu. Kārtība jau disciplinē.Var jau redzēt, ka daudzi ventspilnieki, cik katram atļauj rocība, sapoš savas mājas. Toties katru gadu tiek stādīti koki, sniegpulkstenītes. Ļoti jauki, kad ģimenes ar bērniem piedalās.Mēs bieži piedalāmies.Prieks, ka daudzi satiekamies kā "regulāri daudzu gadu talkotāji". Bērni, kas paši stāda puķītes, pat nes stādus no mājām kopā ar vecākiem, nekad nepostīs apstādījumus. Tas "kategoriskais prasītājs", lai nav slinks un palasa Saistošos noteikumus un "sociķos" arī var uzzināt par atlaidēm , kam un kas pienākas.

 • -23
  sranskis Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Rīgā arī stādīs kokus- 154 dižkokus par 118 000 EUR!

 • -2
  Ina Fominova Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  sniegpulkstenites ir jastada rudeniiiiii ! nevis jaizradas. ir nelikumigi likt bez maksas tirit citam ( ari pilsetai vai valstij ) piedersu ipasumu ( ari gravi, ietvi vai zalaju ietves mala ) to Lembergs izdomaja, ka pilsetniekus paverdzinat un vel uz vinu rekina iedzivoties, lai citu prieksa varetu platities - man irtik daudz miljonu kase. tikai aizmirsa pateikt - dalu man pasa vergi ir ienesusi

 • -3
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  ko tur teikt rupjš komentārs kur nelīdzēs kommats vai punkts.atlaides kādam lai noder.pārejos lai atbr ivo no 365 dienām gadā būt verga līmenī un baid ities aizbraukt uz rigu vai liepāju pie ārsta.lv 1.tv kanālā ziņās nosauca vairākas pilsētas kur tāda lieta atrisināta .

 • -15
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tu runā tā, it kā šāda prakse būtu tikai Ventspilī un ka šāds pienākums būtu tikai Tev! Nākamais, ko prasīsi, lai atceļ saistošos noteikumus, ka teritorijām jābūt nopļautām, un sakoptām, un ēkām - drošām!? Lai pilsēta sāk izskatīties pēc miskastes!?

 • -14
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Autor, cik daudz jau sodu esi saņēmis par sniega nenotīrīšanu?

 • -5
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  esmu skops.savu naudu pieskatu.uzlabot dz.ivi tiem kuri ir tādās pašās domās varētu. ir pilsetas ar citu attieksmi.diskriminācija latvijā nav pieļaujama.cilvēks jau vairuma ir tendēts dz ivot labāk. kapēc gan lai ne mēs arī.

 • -17
  Justinete Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Nu Bet pieskati savu naudu - nemaksā nevienam par tās teritorijas tīrīšanu, bet notīri pats. Ietaupi naudu uz sporta zāles apmeklējumu vai kādām sporta nodarbībām.. Ja visas pieguļošās teritorijas tīrīs pašvaldība, tad to darīs arī pie daudzdzīvokļu mājām utt. Saproti kā pieaugs pašvaldības izdevumi? Kas tad dos naudu tam - valsts!? :D Nē. Pašvaldībai būs jāiztiek ar to, ko saņem nodokļos un par to naudiņu tas jānodrošina, jo valsts pašvaldībām budžetu samazināja.. Un tas tad spiedīs paaugstināt nodokli - un tad Tu būsi mierā? Nē! Būsi pirmais, kas bļaus, lai samazina nodokli, ka pats vari savu sniegu notīrīt..!

 • -3
  Reptīlis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Ir absolūti perversi, sodīt par to, ka netīri "manu teritoriju" (domes). Šo visu vajag atcerēties, pirms ejiet uz vēlēšanām, un vēlēt tādu domi, kura neliek klaušas, bet spēj pati tikt galā ar saviem pienākumiem.

 • -11
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Ja esi kārtīgs saimnieks , savas mājas fasādes pusi uzturēsi tīrībā un kārtībā. Tā ir bijis sensenos laikos. Pirmkara laikos veikala saimnieks pat mazgāja ietvi un veikala priekšā. (varbūt lai netīrumus ar kājām nenestu iekšā)

 • -4
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  atkal jauns pāris piedzimis VB-forumā-Lāsma ielas staigule, un sutiners-sranskis, kurš vakaros reņķu dārza rajonā -medī jaunus puišus seksam . man ir ausis un acis visur.

 • -15
  sranskis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tieši tā, tev ausis un acis ir, bet smadzenes aizmirsa iedot!

 • 0
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  jā es esmu kārt igs saimnieks visiem saviem īpašumiem.tagad lai to sāk ar i dome.vēlēšanas tuvu.zaudes savas siltās vietas.prēmijas uz iedzivotaju reķina .šo mazumu jau var izdarit.tehnika tira veloceliņu lai paņem platāk.

 • -19
  Justinete Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Kurš domes īpašums nav savests kārtībā!? Pilsēta ir sakoptākā no Latvijas pilsētām. Šeit ir skaisti, sakopti un gaumīgi. Bet te, kundziņam, savu mājas priekšu grūti sakopt, piespiedu darbs esot par īpašumu un tā priekšu rūpēties.

 • 0
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  martai.sāku saprast kapēc jūs esat pret to lai ļoti daudziem būtu noņemts tāds slogs.jūs esat ļauna. cilvekiem ta būtu laba davana no pašvaldības.viss kas atvieglo ikdienu var tikai priecēt. ļoti atklati nostājaties pret labo. dīvaini ka to nesaprotat.

 • -10
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Bet tā būtu dāvana par manu naudu. Kāpēc man dāvināt no manas nodokļos samaksātās naudas to, lai Jums pļautu zāli!? Kāpēc? Es varu ietvi noslaucīt un zāli nopļaut un neuzskatu, ka tas ir verga darbs. Un uzskatu, ka arī jūs to varat darīt pats. Esmu pret to, ka par manu nodokļos maksāto naudu to dara jūsu vietā!

 • -1
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  janetai.vai jūs apmeklējat nelegālu sporta zāli? nu beidziet tik aplami rakstīt. dome lai rūpējas par pilsētas zemi privātie par savējo,kāds lai audzē maizi cits glezno.un viapār problemas risināsim rindas kārtība.baz varbūt un laikam...

 • 0
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  janetai.nonākat pretrunā.atzīstat ka pie mums ir tīrs.nu tas tacu ir ne tikai domes nopelns.pati saprotat kas kopj pārējo domes zemi.tālāk.... tas neies cauri.mainās laiki.un kapēc jūs tāneieredzat domi ka tik spīvi turaties pret labu darbu kas tūkstošiem būtuprieks.jūs tur strādājat varbūt zaudēsiet siltu vietiņu. tad nu tā-es cīnīšos par atbrīvošanu.o verdzības. 60kmno ventspils ir pilsēta kur dome palīdzēja cilvēkiem. viss tīrs.mēslus jadabū laukā nosmadzenēm. lai top.

 • -11
  (ට ̥̆ ට) Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  A ja dome to nekontrolētu - vai būtu tik sakopts un tīrs.
  Man prieks par to, ka liela daļa ventspilnieki arī labprāt un godam rūpējas par savu īpašumu! Paldies viņiem par to. Bet šādiem brēkuļiem, kam viss darbs ir vergu darbs - nebūtu pat pārsteigts, ja jūs esat viens no tiem, kas dzīvo no pabalstiem, darbu nemeklē un sūkstāties, ka viss slikti, darba nav un pabalstu mazi - bet gatavs strādāt nemaz neesat!

 • 0
  reku Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Pēc taisnības vajadzētu stingru atlaidi no nekustamā īpašuma nodokļa tiem,kuriem jāpilda šīs brīvprātīgi obligātās klaušas.Atlaide būtu diferencējama atkarībā no piegulošās teritorijas lieluma,no zāliena esamības un pēc tā vai un cik koki aug uz pašvaldības zemes,kura jāapkopj.

 • 0
  trakais oposums Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Nekustamā īpašuma nodoklis vienīgajam mājoklim jau tāpat ir netaisnīgs.

 • -14
  Būvniecības administratīvā inspekcija Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Būvniecības administratīvā inspekcija (turpmāk – BAI) vērš uzmanību, ka piegulošā teritorija, kuras uzturēšanu nodrošina attiecīgo īpašumu īpašnieki ir publiskā lietošanā esoša sabiedriska teritorija, kuru lieto iedzīvotāji, sabiedrība kopumā. Attiecīgi tiek uzturētas teritorijas, kuras paši iedzīvotāji arī lietojam ikdienā.
  Vēlamies norādīt, ka gan pašvaldības administratīvās teritorijas iedzīvotāju, gan paša īpašnieka interesēs ir tas, lai īpašums un tam piegulošā teritorija it īpaši ziemas periodā, kas ir būtisks aspekts sabiedrības daļai, kuri pārvietojas kājām, sevišķi gados vecākiem cilvēkiem būtu sakopta, kas sekmētu drošu pārvietošanos un tīru, sakoptu pilsētvidi.

 • -14
  Būvniecības administratīvā inspekcija Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Kas attiecas uz īpašuma un tam piegulošās teritorijas kopšanu Ventspils pilsētas pašvaldība ir paredzējusi sekojošu līdzdalību/atvieglojumus:
   pašvaldība nodrošina zāliena daļas pļaušanu piegulošajā teritorijā, kas pārsniedz 6m platumu;
   sagrābto un maisos salikto lapu centralizētu savākšanu;
   ziemas periodā kaisāmā materiāla (smilts/sāls maisījuma) piegādi bez samaksas;
   pieņem bez samaksas piegulošo teritoriju zālienu atliekas un koku lapas;
   Ventspils Sociālais dienests, sociālās palīdzības ietvaros nodrošina īpašumam piegulošās publiskā lietošanā esošās teritorijas kopšanai paredzēto palīdzību, personām, kuras atbilst noteiktiem kritērijiem.
  Latvijas Republikas Satversmes tiesa 2004.gada 21.maija lietā Nr.2003-23-01 secināja, ka īpašumam piegulošās publiskā lietošanā esošās teritorijas uzkopšana uzskatāma, nevis par piespiedu darbu, bet gan par pienākumu, ko uzliek īpašums, un tas nav pretrunā ar Latvijas Republikas Satversmes 106.pantu.

 • -1
  trakais oposums Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tas ka piespiedu darbs tiek nosaukts par pinākumu nemaina tā būtību.

 • -2
  Ina Fominova Pirms 4 dienām, 6 stundām

  Man tiesam prieks, ka esmu Lielbritanijas iedzivotaja, kur neviens nevar piespiest iedzivotajus tirit pilsetas ipasuma esosas ielas, gravjus un celmalas, jo tiesi sim nolukam Lielbritanijas iedzivotaji maksa nekustama ipasuma nodokli, un pasvaldibas uzdevums ir so naudu izlietot ielu sakopasanai un arii, jaa, arii bezmaksas atkritumu izvesanai. Latvija, savukart, nekustama ipasuma nodokli iekase, bet KUR tas paliek, to neviens nezina, jo likuma pat nav noteikts ta izlietojums. Vareja jau vienkarsi par caurumu aizbasanas nodokli nosaukt. Skaisti - maksat nodokli par nekustamo ipasumu un vienlaikus bez maksas piespiedu karta plaut pasvaldibai piederosa zeme zali, grabt lapas, sturet sniegu un tirit gravjus. Un vel sanemt sodu, ja neesi kada iemesla del varejis izdarit. Tad atdodiet nekustama ipasuma nodokli , vai izskaidrojiet, kur Latvija so nodokli izmanto .

 • -3
  sranskis Pirms 3 dienām, 14 stundām

  Inai Fominovai- tad sēdi savā Lielbritānijā unnelien darīšanās svešā zemē!

 • 0
  Ina Fominova Pirms 3 dienām, 1 stundas

  sranskim speciali - zini, ka tadiem muca augusiem un pa spundi barotiem teica Ingmars Lidaks - aizver muti ! Un es piebildisu - Sibirijas velteni ! Tavas rupjibas tavu orakulu no cietuma nepaglabs.

 • -15
  Būvniecības administratīvā inspekcija Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Vēlamies pateikties visiem Ventspils pilsētā esošo īpašumu īpašniekiem par ieguldīto darbu Ventspils pilsētvides sakopšanā, uzturēšanā, radot iedzīvotājiem un tās viesiem drošu un sakoptu vidi ikdienā.

 • -5
  Kristiāna Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  @ tiešām suns
  Un te arī atbilde uz visu bļaušanu par piespiedu darbu: Satversmes tiesa 2004.gada 21.maija lietā Nr.2003-23-01 secināja, ka īpašumam piegulošās publiskā lietošanā esošās teritorijas uzkopšana uzskatāma, nevis par piespiedu darbu, bet gan par pienākumu, ko uzliek īpašums, un tas nav pretrunā ar Latvijas Republikas Satversmes 106.pantu.
  Ja negribi tīrīt - pārdod īpašumu, un atceries nolaist cenu, jo tas nāk komplektā ar jūsu tā dēvēto "piespiedu darbu".

 • -2
  %%%%% Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Paga,paga-
  Būvniecības administratīvā inspekcija!
  Kur jūs,mūdži, lieniet?
  Kāds sakars ietvēm,ar jūsu kantori??

 • -5
  Arnis Junge Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Diskusijā par pieguļošajām teritorijām traki aktīvi piedalies, bet pat nezini, kas to kontrolē! Bļaut, ka viss slikti jau viegli, bet iepriekš iesaku noskaidrot faktus, tad sanāks labāk, vai vismaz pārliecinošāk!

 • -1
  %%%%% Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Vai jums,Būvniecības administratīvā inspekcija,nav zināms,
  ka gājēju ietve pieder pie ceļa braucamās daļas,pēc CSDD noteikumiem??!
  Kur tad jūs šņukuru savu bāžiet,ko?

 • 0
  Meistars. Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Taisni tā:
  1.23. ietve — ceļa daļa, kas paredzēta gājējiem. Ietve piekļaujas brauktuvei vai ir atdalīta no tās.
  Tātad galīgi aplam būtu ietvi mēģināt padarīt par "piegulošo teritoriju" privātam namīpašumam.

 • -1
  %%%%% Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tad uz priekšu,Komūnālā pārvalde-
  uzturiet kārtībā,
  pie braucamās daļas pieguļošo
  gājēju ietvi!!

 • -1
  tery Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Bet vai tad tagad nepieņēma ministru kabinetā jaunus noteikumus, ka nebūs pieguļošā teritorija Jātīra?

 • -8
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Visu laiku brēc, ka tas ir Ventspils izdomājums.. Bet, ja tā būtu tikai pie mums, tad kāpēc gan tas būtu jāskata MK? Turklāt, ja Satversmes tiesa secinājusi, ka īpašumam piegulošās publiskā lietošanā esošās teritorijas uzkopšana uzskatāma, nevis par piespiedu darbu, bet gan par pienākumu, ko uzliek īpašums, un tas nav pretrunā ar Latvijas Republikas Satversmes 106.pantu. Tad pēc manas saprašanas MK nu galīgi šo nevar mainīt!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: