domei par vergu piespiedu darbu

tiešām suns | 17.02.2021, 17:46:34 | 4923

kategoriski pieprasu atbrīvot ventiņus no pils etas zemes tīrīšanas.nevar tā sarīdīt cilvēkus .lai ..ir demokrātija.tie kuri grib lai tīra.nāciet pretī tiem kuri negrib nevar vai ir parmērīga teritorija.

Komentāri (260)

  • -2
    tiešām suns 03.04.2021, 17:09:50

    protams iedzīvotājiem liela interese par šo jautājumu...vb solīja ka būs raksts nebija vis,,, neērta tēma.. bet citām pašvaldībām ļoti ērta...

  • -2
    tiešām suns 04.04.2021, 04:14:54

    a lieldienās drīkst svinēt un nevākt atkritumus no pašvaldībai piederošās zemes...lūk jautājums?

  • -1
    tiešām suns 05.04.2021, 10:35:18

    lieldienu lietus protams ārā nomazgās ielas trotuārus .zālīti un zemi padzirdinās, bet patvalžu netīrās dvēseles un sirdsapziņu-nevarēs...bet jāizmēž viņi būs no mūsu dzīves jo neesam marionetes ko raustīt kā šiem izdevīgi...un tīrīt, kop ,izmēzt atkritumus mēs protam un nebaidāmies..

  • -2
    tiešām suns 06.04.2021, 20:38:00

    griežos pie domes lai maina saistošos noteikumus un atbrīvo arī mūs no pašvaldības teritoriju tīrīšanas ,esam jau paguruši no netaisnīgajiem noteikumiem kur nav ievērota .esam jau samaksājuši nodokļus izmantojiet tos mērķtiecīgi, cik ilgi var ņirgāties? sēžat tur kā tādi augoņi uz veselas miesas.

  • -9
    Dajūsko 07.04.2021, 08:48:41

    Tiešām suns, pēc viņa komentiem spriežot, ir Štrumfs, jo pie viņa žoga atkal ir atkritumu izgāztuve. Muņiki, help!

  • -2
    tiešām suns 07.04.2021, 13:10:25

    mēs neesam sliktāki par to pilsētu iedzīvotājiem kuri no vergu piespiedu darba atbrīvoti..tikai mums nav paveicies ar pašvaldību-viņi dzīvo savu dzīvi...kāmēr iesēdina pašu galveno cietumā.. populāri esam pa visu pasauli negatīvā nozīmē...un pilnīgi neko nezinošam cilvēkam kuram nu točna nekas nepieder jo nesaprot ko nozīmē tīrīt piegološo terit.paskaidroju- tīrs ir tur kur tīra...es to NEGRIBU...pietiek jo ir labi piemēri pa visu latviju...paligā muņik...dajūsko mēslo bet man liek tīrīt ha-ha,,,pašvaldība -atbildiet IEDZĪVOTĀJIEM...

  • -5
    Dajūsko 07.04.2021, 14:57:50

    Man ir bijusi laba audzināšana, es nemēsloju, bet tagad ir skaidrs, kas slēpjas aiz trakā suņa.

  • -1
    tiešām suns 07.04.2021, 18:56:16

    par cik man tiešām jātīŗa ir sava ,ir vecākiem palīdzu jo to nu gan nepie-ļaušu lai jāmaksā sods...idiotisks mākslīgi safabricēts likums...es negaušu rīklēs naudu negrūdīšu... tikšu galā tāpat...pagaidiet vēlēšanas...viņi tāpat uz mana un man līdzīgo cilvēku rēķina zaļi dzīvo un to nu noliegt nevar-citādi no kurienes ņems naudu prēmijām un galdu klāšanai dažādos svētkos,,,,to jau nevar noslēpt-maza pilsēta,jūsu audzināšana neinteresē nemaz...stipri šaubos...kaut vai tapēc ka jūs pazīstat kaut kādu trako suni...bet mūsu superīgi nekaunīgo domi nē...varbūt tur strādājat? un vēl...es pie jūsu dzīvokļa durvīm nemēsloju.savam bērnam esmu ieaudzinājis cienīt citus...bet mūsu pašvaldība-furunkuls uz pilsētas miesas...

  • -5
    Dajūsko 08.04.2021, 14:05:43

    Nē, es nestrādāju domē, bet katru dienu nākas iet garām Štrumfu īpašumam. Fui, pē. Cienītā Vpils pislone.

  • 0
    tiešām suns 08.04.2021, 17:10:52

    nu jauki-lūk arī iemesls atbrīvot no vergu piespiedu darbu reālu cilvēku...tikai beidziet tur savu lēto pīpju končikus mētāt...varbūt sāciet strādāt, dzīvosiet labāk-nopirksiet auto,nebūs jālien gar žogiem un pēc tam jāgaudo...

  • -6
    Dajūsko 08.04.2021, 19:03:26

    Man ir džipiņš, tu smirdīgais suns, man nav problēmu ar naudu, bet tev kā izskatās, ir gan. Un ar izglītību arī man viss ir kārtībā.

  • -2
    tiešām suns 08.04.2021, 17:38:51

    un ja esat tāds taisnības cīnītājs-piezvaniet pie vārtiņiem un pasakāt acīs-solīdai sievietei gudrai ar universetates izglītību un cienījamai visā ventspilī...kaut kā tā,,,

  • -4
    Dajūsko 09.04.2021, 12:52:02

    universetates? Ohreņetj.

  • -1
    tiešām suns 08.04.2021, 20:30:48

    labi,,bet tas jums neko nav devis-necienat citus necienat sevi,padomājiet vai jums ir vajadzīgs rakstīt par to ko nezināt vai kas jūs neskar...protams esmu saskāries ar cilvēkiem kuri ir izglītoti ,bet ne vīrišķību ne galantumu un inteliģenci augstās skolās nav ieguvuši..jūs esat spilgts pārstāvis...nav grūti saprast ka esat kašķīgs un šeit to varat darīt nesodīti..kaut kā tā...

  • -8
    Dajūsko 09.04.2021, 10:13:17

    Jūs tak esat viens slinks maita, ja negribat sakopt savas mājas apkārtni. Jums jau laikam patīk dzīvot mēslos. Nu tak Štrumfs!

  • -3
    tiešām suns 08.04.2021, 20:33:53

    bet domei -kas jums tur notiek-kāpēc nesekojat labiem piemēriem pa visu latviju...jums taču patīk būt visur priekšgalā- nu kāpēc ne atbrīvot ventspilniekus no vergošanas? gaidu jēdzīgu atbildi...

  • -11
    Arnis Junge 09.04.2021, 09:23:41

    Nosauc tos piemērus un pārmaiņas pēc vispirms izlasi pilsētas vai novada noteikumus!!!! Vienreiz jau nosauci neeksistējošos piemērus un savos māņos sapinies!

  • -1
    tiešām suns 09.04.2021, 12:17:47

    pašvaldību vadītāji un citas amatpersonas komunicē ar iedzīvotājiem .atbalsta viņus.. mums pilnīgi pretēji... domē ir ļoti daudz iesniegumu no ventspilniekiem lai uzlabo situāciju jau gadu gadiem atpakaļ... visi saņēmuši atpakaļ saistošos noteikumus- kurus tāpat zinām...visiem atteikts ...arī kolektīvi iesniegumi bijuši,,,ļoti zemiska attieksme.. un jums kauna nav nemaz- uzzināt kur nav jātīra šodien ir vieglāk par vieglu,,, ir telefoni ir internets-....un tādam melim kā jums it sevišķi iesaku- pazvaniet uz norādītām pašvaldībām un jums sniegs pozitīvu atbildi -mēs cienām cilvēkus, mēs negribam negatīvu attieksmi pret pašvaldību...tikai jūs noslēpies aiz nejauka viepļa neesat pateicis kāpēc nenovēlat mums ventspilniekiem kaut nelielu atvieglojumu...jo dzīve tagad pierādījusi ka saistošie likumi nekur neder...nu protams ka tie noteikumi jālasa un jāmaina ...tāda tīrīšana jābūt no sirds nākošai nevis piespiedu kārtā represīvām metodēm...ļoti neglīta attieksme pret mums-ļoti...

  • -1
    tiešām suns 09.04.2021, 12:23:48

    un to ka man pilnīga taisnība jau pierādīja mūsu domes deputāts trusevičs,vinnēja satversmes tiesā un malacis... bet mūsu satrunējusī dome paļaujas uz to ka mēs jau daudz varam paciest un kurš tad grib sūdzēties pa tiesām...tagad vadzis pilns un salūzis...nepietiek kauns par domes vaditaju cietumā kuram nav pat ētikas ko lai gribam no domes? tādi paši...un neatbild tādēļ ka daudz kur atcelti saistošie noteikumi....

  • -1
    tiešām suns 14.04.2021, 09:54:12

    dome - atgādināšu ka mēs esam šeit- ventspilī. ka jautājums par piegulošo teritoriju būs jārisina ,zinu ka jūs to negribat jo neatbildat forumā. tikai citējat noteikumus un pateicaties mums par pilsētas tīrīšanu...nu tak saņematies -neuzskatiet mūs par ienaidniekiem ja prasām pretimnākšanu...

  • 0
    krustmateflorence 14.04.2021, 12:07:50

    Šodien saņēmu vēstuli ar lūgumu palīdzēt.
    Lieta jānodod darba inspekcijai,ir Ventspilī tāds uzņēmējs Dairis, kurš algo cilvēkus , bet pa darbu negrib maksāt.Jau darba inspekcija pa šo cilvēku ir informēta, kāpēc netiek pieņemti mēri pret šo darba devēju.
    cik esmu informēta, viens no objektiem viņam atrodas vecpilsētā, blakus rajona domei

  • -1
    tiešām suns 14.04.2021, 13:41:50

    manā un citu gadījumā vainīgā ir dome kas nestrādā ar cilvēku iesniegumiem, bet domē sēž padsmit cilveku kuri atsaka un atsaka.jūsu gadījumā viens vainīgais un pat uzvārds zināms...

  • 0
    tiešām suns 14.04.2021, 22:16:05

    aicinu attālināti bet radoši sākt kopt domei piederošās zemes pilsētā...

  • 0
    tiešām suns 15.04.2021, 14:48:57

    dome- ko tādi pieklusuši? meklējat ko ierakstīt saistošajos noteikumos un uzkraut uz mūsu pleciem? varbūt ķīkerējat kā cilvēkiem palīdzēt jeb tomēr nē? varbūt ar tehniku zāli var nopļaut visur kur traktoriņš tiek klāt?......?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: