domei par vergu piespiedu darbu

tiešām suns | 17.02.2021, 17:46:34 | 4923

kategoriski pieprasu atbrīvot ventiņus no pils etas zemes tīrīšanas.nevar tā sarīdīt cilvēkus .lai ..ir demokrātija.tie kuri grib lai tīra.nāciet pretī tiem kuri negrib nevar vai ir parmērīga teritorija.

Komentāri (260)

  • -1
    tiešām suns 24.03.2021, 09:03:48

    tātad vēlreiz un atkal-talsi ,daugavpils,madona, rēzekne,ozolnieku novads,līgatne,vecpiebalga...un būs vēl pašvaldības kuras tiešām ciena savus iedzīvotājus.un kādēļ atkal mums ir tā ka nē un neparko. pat neatbild pēc būtības.kāpēc nestrādā mūsu labā?cilvēka pazemojõša attieksme.pat nevēlas neko uzsākt.kāpēc?

  • 0
    tiešām suns 25.03.2021, 14:03:21

    domei-juridiski konkrētu atbildi būtu pelnījuši ne tikai tūkstoši foruma lasītāji bet arī citi nelaimīgie. ventas balss- varbūt jūs par jaunām vēsmām latvijā uzdrīkstēsieties mūs apgaismot?

  • -2
    ventasbalss.lv 25.03.2021, 14:37:23

    Šobrīd top publikācija par šo tēmu, bet laikrakstā tā varētu parādīties nākamajā nedēļā. Paldies par ierosinājumu!

  • 0
    Megatonna 26.03.2021, 17:17:45

    Likuma par pasvaldibam noteikts - 42. pants. Domes lēmumiem, kuru izpilde ir saistīta ar izdevumiem, jābūt nodrošinātiem ar pašvaldības materiālu un finanšu resursiem...... kungi no domes nepamana so likuma pantu un manu komentaru! Patiesiba cilveki var vispar netirit piegulosu territoriju, jo Dome nepilda savus pienakumus un nenodrosina cilvekiem kopsanas inventaru... Vel piemers - man ir ipasums Ventspili, bet pats es stradaju Kuldiga un ierodos uz Ventspili tikai uz brivdienam. Pa kuru laiku man tad tirit pasvaldibas ielas? Protams Jums no domes bezkaunigi pateiks, ka meklejiet citu cilveku un maksajiet vinam par kopsanu! Juridiski domes kungi rikojas noziezigi un apkrapj ari saja gadijuma iedzivotajus, jo likums pieprasa segt visus izdevumus, kuri ir saistiti ar pasvaldibas teritorijas uzturesanu un kopsanu!

  • 0
    tiešām suns 26.03.2021, 18:44:11

    mūs vispār uzskata par pēdējiem muļķiem .iepazinos ar 42.p. vispār nav vārdu...

  • -1
    tiešām suns 27.03.2021, 09:59:33

    konkrēti jungem -tiešs pierādījums jūsu sarakstītās aplamības-par daudzām vietām atbrīvotām no vergu piespiedu darbu-točna uzskatāt ka mēs esam muļķi un sēžam kaut kādā informācijas vakuumā.es +mēs atbrīvosim visus ventspil niekus no nekāuņu uzspiestā-bet jūs būsiet bez darba...

  • 0
    tiešām suns 28.03.2021, 22:56:14

    42.p. atkal tomēr domāts viņu ambīcijām,bet ne mums.to es noskaidroju. mēs varam par savām naudām pirkt visu nepieciešamo lai izpildītu mums uzliktās klaušas?

  • -1
    tiešām suns 29.03.2021, 14:07:19

    nu vergi- gatavojamies vēlēšanām... tāda tīrīšana ir jābūt brīvprātīgai, lai radītu prieku par padarīto...tik daudz darba lai uzturētu kārtībā savu dārzu,kurš mūs arī baro jo nav jāpērk dārzeņi augļi veikalā, pie tam nemigloti, bez nitrātiem... un pārguris vēl pašvaldības īpašumu pļauj utt.ciniķi -nost-arā no siltām vietām.ar slotām un grābekļiem tīrīt teritorijas...

  • 0
    tiešām suns 29.03.2021, 14:40:56

    nupat sameklēju 2018 g. komentārus kur iedzīvotāji pirms manis aicina atcelt tādu uzspiestu tīrīšanu,kur atklāti raksta kā škērdē naudu muļķībām jo tās kliķei patīk-biju patīkami pārsteigts.citādi man te lika saprast, ka es viens pats un pavisam dumjš ja kaut ko tādu gribu... tikai pa šo laiku daudzi tikuši vaļā no vergu darba-bet viņiem domē cilvēki strādā neviss ...

  • 0
    tiešām suns 29.03.2021, 14:58:04

    tikko palasīju -trusēvičs pret ventspils nekaunīgo domi... nu moins...cilvēks uzvarēja.vienkārši malacis,slavējami...un ne tāpēc ka bija invalīds, nelaimes gadījums bija vēlāk.tatad izdariet secinājumu-paši pa tiesām gadu desmitiem un mūs arī grib un noved tur...pardomām visiem māju īpašniekiem...

  • -1
    vilis speletajs 29.03.2021, 22:29:14

    Un tāpēc viņu ievēlēja pašvaldības vēlēšanās, bet kā kļuva deputāts tā visi solījumi ,ka darīs , lai tiktu atceltu klaušu darbi iedzīvotājiem palika nezin kur.

  • 0
    tiešām suns 30.03.2021, 08:12:49

    nepalika nezin kur,kliķe neļauj.

  • -1
    vilis speletajs 30.03.2021, 08:32:43

    Palika gan tikai solījumos. Pats tika domē visādās komisijās. pie naudas siles un tas par ko viņu ievēlēja vairs viņu neinteresēja

  • 0
    tiešām suns 30.03.2021, 09:30:35

    nu tad aicinu jūs kopā ar mani un maniem atbalstītājiem-lai atceltu saist. not.,-kurus trusevica tiesā pret ventspils domi-satversmes tiesa pieņēma lēmumu ka ventspils saist. not. ir pretrunā ar satversmes106.p.un 107.p. un pretrunā ar eiropas cilvēktiesībukonvencijas 4.p.-iasūdzēt kolektīvi atkal domi tiesā...aicinu arī balsot par deputātiem kuri pildīs solīto-un mēs zinām kuri tie ir

  • 0
    tiešām suns 31.03.2021, 01:18:05

    drīz sāks augt zāle,man būs vakars uz ezera...labi ka ir svētdienas, tad kolektīvi varēsim trimerēt, reizēm aizmirstot par šašliku izejamā dienā...

  • -4
    Nah Nahs (ceturtais sivēns) 31.03.2021, 08:21:14

    Vai ar tādu darbarīku kā veco,labo rokas izkapti neviens vairs nevar (vai negrib) darboties?
    Protams,vajadzīgas zināmas iemaņasgan pie pļaušanas,gan kapināšanas un strīķēšanas,bet arī pozitīvie punkti ir:
    1.Lētums
    2.Klusums

  • 0
    tiešām suns 31.03.2021, 08:58:13

    jā mans kaimiņonkulis dēļ nabadzības tiešām tā arī dara...smuki nesanāk, bet zāle apšņirkāta vismaz tā,ka soda maudu uzlikt nevar,jo nav noteikuma ka pēc nopļaušanas jābūt vienā garumā,bet viņam arī elektrība pagaidām atslēgta jo nevarēja samaksāt...

  • 0
    tiešām suns 31.03.2021, 16:30:22

    tiksiet galā ar ostas reformu, pieslēdzaties mums -vergiem, kuri par savu naudu mēģina tīrīt pilsētu...

  • 0
    tiešām suns 01.04.2021, 10:37:19

    aļo dome-kas tur pie jums notiek?kravājat mantas kastēs vai taisāt iepirkumu visam kas vajadzīgs pašvaldības zemes tīrīšanai undalīsiet mums- jūsu vergiem?

  • 0
    tiešām suns 02.04.2021, 10:22:38

    vispār pēc loģikas sodus vajadzētu likt ja mēs sākam šiverēt pa citu īpašumu...mums otrādi soda ja nešiverē...

  • 0
    tiešām suns 02.04.2021, 13:21:39

    lūk šitāda mūsu pašvaldības attieksme ir vienkārši apbrīnojama... nu būtu sākuši vismaz ar kaut ko lai šito cūcību izbeigtu... rēzeknē sāka tīrīt sniegu tur kur varēja ar tehniku tikt klāt... cilvēki pateicīgi...pie mums atraksta pašu pieņemtos not. kurus nu nekādi nevar grozīt... nu apsmiekls...jāpiebilst ka iepirktajai jaunajai tehnikai sniega šķūre samazināta speciāli uz 1.50m lai tikai ne drusku neaizķertu trotuāru jo noteikumi paredz vergus likt pie darba,lai neiedomājas ka kads cits var būt saimnieks savā pilsētā...un par programmām -jā tikko kā- tā uzreizi-mēs nebūsim vergi... tā būs. to saku es- tiešam suns.

  • -1
    tiešām suns 03.04.2021, 16:43:19

    nu un kā par saist. not .maiņu-klusums domā ka tas viņus glābs-nē mēs jūs izmēzīsim no domes -jums tur nav vietas...negribat un neprotat domāt par cilvēkiem...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: