domei par vergu piespiedu darbu

tiešām suns | 17.02.2021, 17:46:34 | 4923

kategoriski pieprasu atbrīvot ventiņus no pils etas zemes tīrīšanas.nevar tā sarīdīt cilvēkus .lai ..ir demokrātija.tie kuri grib lai tīra.nāciet pretī tiem kuri negrib nevar vai ir parmērīga teritorija.

Komentāri (260)

  • -2
    A.n.i.t.a 21.02.2021, 05:20:48

    Ja jau ietve ir pie mana īpašuma piederoša, tad varu liegt pa to staigāt nepiederošām personām, bet ja to izmanto visi pilsētnieki un pilsētas viesi,tad loģiski ,ka par to rūpējas pilsēta.Vēl jau ministru kabinets neko nav lēmis, Daugavpils tikai kaut ko vēl plāno, bet zinot , cik ātri pie mums tiek pieņemtas lietas, kas neattiecas uz COVID-19, tad paies vēl daudz laika,lai kaut kas šajā jomā mainītos.

  • -1
    Megatonna 21.02.2021, 23:36:30

    Patiesiba pasvaldiba ilgus gadus apkrapj iedzivotajus un parkapj likumu! Ventspils saistosie noteikumi ir izstradati pamatojoties uz Likumu par pasvaldibam un tas ir pasvaldibas pienemtajs lemums. Bet likuma par pasvaldibam noteikts - 42. pants. Domes lēmumiem, kuru izpilde ir saistīta ar izdevumiem, jābūt nodrošinātiem ar pašvaldības materiālu un finanšu resursiem........ Tatad ar pieskirtajam smiltim ir stipri pamaz! Kur ir lapstas? grabekli? plaveji? benzins un citi izdevumi? par kuriem jamaksa pilsetas iedzivotajiem uzturot pasvaldibas ielas!

  • -1
    tiešām suns 22.02.2021, 13:08:59

    domes visatļautība ir bez robežām.iespējams šodien tika pielikts punkts.jaievēro samērigums.jānāk pretī iedzīvotajiem.saksim vismaz ar nesamērigi lielām teritorijām. un inventārs kopšanai lai seko raitā gaitā.

  • 0
    tiešām suns 22.02.2021, 19:07:02

    nu ko dome. jau 2015 g. saņēmāt dokumentu par attieksmes maiņu pret cilvēkiem.sāciet domāt par palīdzības lūdzējiem.pasmieties un atteikt jūs labi protat.varbūt to lielo izbrīnu par šodienas tiesu atstājiet vakaram.

  • -2
    tiešām suns 24.02.2021, 15:16:04

    ko klusējam.despots tagad ir prom. sekojiet labiem piemēriem .apmēram tā.

  • -2
    reku 24.02.2021, 15:28:04

    Nekur tālu jau šis nav,gan atgriezīsies.
    Ja vien čokā nejauši negadīsies tuvumā,kur citi ieslodzītie skaidro attiecības un netiks aiz pārskatīšanās no*****.

  • -1
    tiešām suns 25.02.2021, 16:04:23

    brīnišķīgi .arī manā jautājumā arkārtas sēdi ar pozītīvu balsojumu.apmeram tā.

  • 0
    tiešām suns 26.02.2021, 09:22:39

    inai fominai.pat no veloceliņu tīrīšanas mēs neesam brīvi. punkts6.3.4. varētu būt jaunatklājums daudziem kuri likumus nepārzina.un tiešām atbildiet dome -kur paliek nodoklis.tā nav maza nauda. apmēra tā.

  • -7
    Inga Pozdejeva 26.02.2021, 16:15:30

    Protams, protams... jums ir pretenzijas konkrēti pret mani. Bet anonīmas!))))

  • -9
    Inga Pozdejeva 26.02.2021, 09:51:24

    Varētu domāt, kā tā ir tikai Ventspilī!
    Visur tāda kārtība. Ja grib. tad pret to jācīnās valsts līmenī.

  • -2
    tiešām suns 26.02.2021, 10:43:31

    ingai.vairākās pilsētās no 2020 .g. rudens nav tāda k ārtība.pilsēta ar ritdienu arī vēlas labas pārmaiņas. sekosim labam piemēram.ko jūs esat uzrakstījusi-jācīnas.nekas priekš tautas.apmēram tā.

  • -3
    sranskis 26.02.2021, 10:53:50

    Ko tur Pozdejevas kundze cīnīsies, pati grābj no siles!

  • -10
    Inga Pozdejeva 26.02.2021, 14:13:56

    sranskim
    Vairāk kā 25 gadus nodarbojos ar uzņēmējdarbību, kas nav saistīta ar Ventspils domi. Tas par sili!)))
    Un tīru savu pieguļošo celiņu 76 metru garumā. Nau jau nekāda problēma mazliet izkustēties. Fiziskas aktivitātes svaigā gaisā tiešām ir vērtīgākas par kenģāsanos internetā, slēpjotie zem segvārdiem.

  • -2
    sranskis 26.02.2021, 14:34:47

    Ingai Pozdejevai- inetersanti gan, tad kāpēc Jūs savā valsts amatpersonas ienākumu deklarācijā noradat, ka saņēmat alguvai cita veida ienākumus no Ventspils domes un pašvaldības uzņēmumiem?:)

  • -8
    Inga Pozdejeva 26.02.2021, 14:55:39

    sranskim
    Ja jau izstudējāt deklarāciju, tad jau redzējāt, ka tas ko nopelnu uzņēmējdarbībā ir daudzkārt vairāk, nekā kompensācija par darbu komisijās.
    Vēlreiz uzsveru - kompensācijas! Es neesmu algots darbinieks, es nesaņemu algu! Kā var jebkurš ventspilnieks (arī jūs varat), pārstāvu Ventpils iedzīvotājus iepirkumu komisijas darbā, jo pārzinu šo sfēru. Man nav ko slēpt, tāpēc arī savu vārdu rakstu droši.
    Atšķirībā no jums!

    Drīz būs pašvaldības vēlēšanas, pēc kurām tiks veidotas jaunas komisijas. Rakstiet iesniegumu un piedalieties komisiju darbā un saņemiet valsts noteikto kompensāciju par tam veltīto laiku.
    Tāda veida dalība pilsētas dzīvē noteikti ir produktīvāka par anonīmu strīdēšanos (mēģināju atrast pēc iespējas korektāku terminu) portālā.

    Jā, un stap citu, darbam komisijā mani rekomendēja opzīcijas deputāti))

  • -2
    sranskis 26.02.2021, 15:06:51

    Ingai Pozdejevai- nu neko daudz vairāk jau pamatdarbos nopelnīts nav, bet ne par to stāsts!:) Tas taču jauki, ka pozicija atbalstīja opozīcijas ieteikto cilvēku, tātad novērtēja Jūsu dažādās spējas!:)

  • -8
    Inga Pozdejeva 26.02.2021, 15:58:38

    Nu ko lai saku, sranska kungs!
    Jūs mani atmaskojāt!
    Tik tiešām, opozicija mani atbalstīja ar noteikumu, ka vienmēr labprātīgi uzturēšu kārtībā 76 metrus garo gājēju celiņu manam īpašumam pieguļošajā teritorijā.))

  • -4
    sranskis 26.02.2021, 16:06:44

    Par spējām es biju domājis arī citu! Bet nevajag lielīties, es arī uzkopju savam īpašumam pieguļošo teritoriju! Man gan nav 76 metri un man nav pretenziju pret pastāvošo kārtību!

  • -5
    Inga Pozdejeva 26.02.2021, 16:16:27

    Protams, protams... jums ir pretenzijas konkrēti pret mani. Bet anonīmas!))))

  • -5
    sranskis 26.02.2021, 16:28:09

    Vairs nav, bet bizness Jums interesants!:) Par anonomitāti, tā dod zināmu neatkarību, bet kopumā tas ir diskutabls jautājums un nedomāju, ka šeit ir īstā vieta, kur to apspriest!

  • 0
    tiešām suns 27.02.2021, 11:17:37

    dzīvosim draudzīgāk.aprunāsimies forumā pieklājīgāk.dome atbildiet taču galu galā kad veidosiet izmaiņas grozījumus saistošajos noteikumos. no 2015.g. to aicina darīt ministrija. atbildiet.atbilde ka visi ir sajūsmā par esošo kārtību šoreiz nederēs.apmēram tā.

  • -7
    Tā viš i! 27.02.2021, 21:26:54

    Sniegs nokusa

  • -1
    tiešām suns 28.02.2021, 17:50:42

    mūsu platuma grādos tā arī jābūt.ceru ka zālīte nebūs šokā .varēsim vergot tālāk.varbūt ceriņi ziedēs .domes vadošā kliķe varēs paņirgāties līdz vēlēšanām.

  • 0
    tiešām suns 01.03.2021, 17:19:16

    ar jauku laiku atnācis marts.drīz sāksies zāles mērīšana ar metramēru.dome nu sāciet domāt par kaut kādu pozitīvu palidzību ventiņiem.es tač u neprasu zvaigzni no debesīm.bija taču domes sēde kur runājāt par palīdzību tiem kuriem lieli gabali jākopj.par ko jums algu maksā? padariet kaut ko tiešam vērtīgu.talsenieki labāki par mums?attopieties.sāciet strādāt.apmeram tā.
    ām

  • 0
    tiešām suns 01.03.2021, 19:23:21

    gaidām labus darbus.mēs vēl esam šeit.ņemt no papa piemēru un caur tiesu?vai nojaušat iznākumu.sākam.ignorēt nevarēs.apmēram tā.

  • 0
    tiešām suns 02.03.2021, 13:04:33

    jauka ziņa- labiekārtošanas kombināts sak tirīšanu.es biju domājis ka mēs visi 365 dienas esam t īirījuši.tātad esam netīrumos līdz ausīm.apmēram tā.

  • 0
    tiešām suns 03.03.2021, 10:43:58

    tagad viss nokusis.taču nesen es un droši vien arī citi redzēja-staldzenē pie jūras labiekārtots stāvlaukums,auto stāvlaukums pie sunīšu10.pastaigu takas,sniegs vispār netika tirīts.tālāk tieši kāpnes apledojušas.cilvēki pa maliņu smiltīs staigāja.un pat nedomājiet atrakstīt ka cilvēkiem bija jādod ziņa.paprasiet šo ziņu nocilvēka kam tas bija jādara.bet vakar nolēmu paskatīties saulrietu pa centrālo taku. pēc kadiem 30 metriem ak nedienas-taka nopūsta ar smiltīm kolosālā augstumā. tagad kad vienīgais prieks ir pastaigas svaigā dabā būtupēc nokušanas jāsakārto.apmēram tā.

  • 0
    Mūžīgais students 03.03.2021, 10:44:31

    Tikai nav skaidrs, kāpēc īpašniekiem jātīra sniegs no ietvēm un riteņbraucēju celiņu gājēja daļas, ja ietve saskaņā ar pilsētas saistošajiem noteikumiem nav piegulošā teritorija.

  • -7
    Inga Pozdejeva 03.03.2021, 11:40:26

    Ietve ir piegulošā teritorija.

    Ventspils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.7

    Apstiprināti ar
    Ventspils pilsētas domes 2012.gada 3.februāra lēmumu Nr.25 (prot. Nr.8; 3.§)
    Ventspils pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas noteikumi
    ...
    2.15. piegulošā teritorija – publiskā lietošanā esošas ietves, izņemot sabiedriskā transporta pieturvietas, grāvji, (izņemot valsts un maģistrālos grāvjus), caurtekas, zālieni u.c. apstādījumi līdz ielas brauktuves malai, kas robežojas ar nekustamo īpašumu kaut vai vienā saskares punktā;
    ...

  • -7
    Inga Pozdejeva 03.03.2021, 11:41:16

    Turpinājums

    4. Zemes gabala un tam piegulošo publiskā lietošanā esošo teritoriju uzturēšanu nodrošina, un par teritorijas savlaicīgu uzkopšanu un sanitāro tīrību ir atbildīgs neapbūvēta zemes gabala īpašnieks vai valdītājs, vai apbūvēta zemes gabala gadījumā – būves īpašnieks vai valdītājs, ja vien līgumā vai saistošā dokumentā nav noteikts citādi. Ja zemes gabala īpašnieks (valdītājs) vai lietotājs ar līgumu vai normatīvajos aktos citā kārtībā paredzētā veidā nodevis pienākumu uzturēt zemes gabalu citai personai, atbild tā persona, kura šo pienākumu uzņēmusies, ja vien netiek noskaidrots, ka zemes gabala īpašnieks (valdītājs) vai lietotājs, nododot šo pienākumu, rīkojies vieglprātīgi.

  • -7
    Inga Pozdejeva 03.03.2021, 11:42:32

    Turpinājums
    5. Ja nekustamais īpašums sastāv no zemes gabala un ēkas, kas pieder dažādām personām, tad par nekustamā īpašuma un tam piegulošo teritoriju uzturēšanu ir atbildīgs ēkas īpašnieks, ja saskaņā ar zemes nomas līgumu nav noteikta cita kārtība.

    6. Šo noteikumu 4.punktā un 5.punktā minētās personas nodrošina:

    6.1. Nekustamā īpašuma teritorijās:

    6.1.1. teritorijas sakopšanu;

    6.1.2. zāliena vai zālāju nopļaušanu;

    6.1.3. apstādījumu uzturēšanu;

    6.1.4. teritoriju šķērsojošo grāvju, (izņemot valsts vai maģistrālos grāvjus) tīrīšanu.

    6.2. Sabiedriskās vietās nekustamā īpašuma teritorijas robežās papildus 6.1.punkta apakšpunktos noteiktajam:

    6.2.1. ziemā: ietvju (izņemot veloceliņa daļu), brauktuvju un autostāvvietu, izņemot sabiedriskā transporta pieturvietu, attīrīšanu no sniega un to kaisīšanu ar pretslīdes materiāliem;

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: