Raksts par Jurševiciem

SiltaSirsnina | 15.04.2019, 14:21:49 | 2460

Izlasīju drukāto Ventas Balss versiju par Jurševicu īrēto māju, ka tā esot atstāta netīra un sliktākā stāvoklī kā pirms izīrēšanas. Lai arī bija interesanti lasīt, kāpēc avīzei kas tāds jāraksta?

Komentāri (72)

  • -13
    Elviss22 16.04.2019, 13:01:27

    Vispār jau tam Jurševsku pārim tiešām viens liels fuij! Ja jau īrēja māju, tad uzvedies cilvēcīgi un neatstāj aiz sevis cūku kūti, gribēja tak vadīt Ventspili, tad iekļūt Saeimā??? Vai tiešām domāja ka tur tādi c.kas tikai der.

  • -7
    kalējs 16.04.2019, 13:18:17

    Juno Brunčevics nav mans draugs.Varu pateikt vairāk. Tādā vecumā īrēt mājvietu nav goda lieta. Acīmredzot,dzīvē ir bijušas aizrautīgākas darīšanas,kā "pavarda"veidošana.

  • -9
    arcus 16.04.2019, 13:52:04

    Tieši tā! Vienubrīd pat dzīvoja Dampeļu laivu būdā.

  • -7
    Anželika Jurševica 16.04.2019, 18:29:36

    Kalējs !
    Vai vienmēr tiek īrēts , ja pašam nav īpašumu ?
    Bet, ja tas atrodas citā pilsētā utml. Reāli dzīvē ir tik daudz iemeslu, kāpēc dažkārt cilvēki citā pilsētā pārbraucot īrē. Bet pēc kāda laika arī iegādājas īpašumu tajā piksētā, kurā dzīvo.

    Negods ir aplaupīt, zagt, apmelnot un apmelot citu utml.

  • -4
    kalējs 16.04.2019, 13:21:34

    "Ventasbalss" arī nav atradusi savu "īsto pavardu". Lai veicas meklējumos!

  • -5
    kalējs 16.04.2019, 14:30:04

    arcus,neesmu tavs domubiedrs. Jo nezinu,kādās būdās esi un būsi tu.

  • -4
    kalējs 16.04.2019, 18:56:49

    Tā jau gan ir,Anželika Jurševica, dzīvē visādi var gadīties. Atvainojos par nepārdomāto un aizvainojošo komentāru. Vēlu Jums mierīgu un sabalansētu dzīvošanu.

  • -7
    Anželika Jurševica 16.04.2019, 19:37:02

    Paldies par labavēlējumu un sapratni ! :)
    Lai arī jūsu ģimenei ir priecīgi tuvojošies svētki ! :)

  • -7
    Kristers 16.04.2019, 23:24:41

    Bet atbildes par to vai bildes ir īstas gan nav.

    Kundze vien aizbildinās, ka to kas nofotogrāfēts neatminas... smieklīgi. Nu piecūkoja maju, būtu paņēmuši lupatu un satīrījuši, bet nē. Komentārus gan var rakstīt stundām :D

  • -6
    Anželika Jurševica 17.04.2019, 08:38:03

    Kristers !
    Es jau iepriekš aprakstīju, ka tā ir APZINĀTA ne tikai goda un cieņas aizskaršana, bet arī FAKTU SAFABRICĒŠANA .
    Divus faktus, kurus atzīstu - neatstūmām klavieres un dīvānu un neapskatījāmi, kas tur bija.
    Dažas bildes vispār neatpazīstu, nesaprotu -no kurienes.
    Kad palūdzu to tūlīt pat man REĀLI UZRĀDĪT, Natālija Ķuda to atteicās darīt. Man ir saglabātas īsziņas. Esmu tās publicējusi "Sliktās ziņas" portālā.

    Šie cilvēki apzināti gribēja vai nu izspiest no mums naudu, vai vēl ko citu, bet ne jau risināt to, ar ko paši nebija mierā. Šie cilvēki nav upuri, bet prasmīgi manipulatori !

    Es piekrītu visiem tiem lasītājiem, ka ir arī negodprātīgi, bezatbildīgi īrnieki, kuri atstāj sagrautu un tiešām piecūkotu dzīvojamo platību. Es pati savu īpašumu citā pilsētā izīrēju un zinu, kas tas ir.

    Es pirmo reizi dzīvē saskāros ar kaut ko tādu !

    Mūsu advokāts strādā ar visu šo un mūsu iesniegtiem materiāliem.


    MĒS ATSTĀJĀM MĀJU KĀRTĪBĀ.
    kā tapa bildes un

  • -9
    A.n.i.t.a 17.04.2019, 04:43:59

    Jau izsenis ir teikts,ka vislabākais ēdiens latvietim ir otrs latvietis.Tieši to arī parāda šeit lasāmie komentāri.Jurševiciem novēlu izturību un uzvaru tiesā.

  • -6
    B. Jurševics 17.04.2019, 05:35:21

    Sirsnīgs paldies par atbalstu!

  • -6
    SiltaSirsnina 17.04.2019, 12:03:10

    Ziniet, raksts tiešām izskatās pēc pasūtījuma, jo par tādām lietām normāli mediji neraksta, bet te parādās arī kāds cits elements. Vaininieki būtu labāk godīgi un atklāti pateikuši, ka diemžēl māju astājuši nekārtīgu, nevis piesaukuši visus citus iespējamos vaininiekus, mēģinot nogrūst vainu no sevis. Jāsaka, ka izskatās ne visai. Nevis tieši rakstā esošie foto parāda cilvēku būtību, bet vairāk gan tieši tas, ko viņi te raksta. Ja tiešām problēma ir, ka pastāv strīds par nodotās mantas stāvokli, tad jātiesājas primāri tieši par šo faktu, nevis pret "mediju", kas to atspoguļo, lai kāds tas arī būtu.

  • -3
    domāju 17.04.2019, 17:02:38

    Izlasiet mazliet augstāk, ko raksta Anželika J.

  • -1
    SiltaSirsnina 18.04.2019, 14:06:03

    Jūs labāk pēc tam izlasiet vēlreiz mazliet augstāk, ko raksta Silta Sirsniņa.

  • -5
    Latvija pāri visām! 17.04.2019, 12:40:44

    Precīzi pateikts.
    Protams, ka tas ir pasūtījuma raksts.
    Tomēr paši uzprasījās ar savu nevīžību.
    Tāpat ir fakts, ka viņu reakcija bija tieši tāda pati kāda parasti ir cilvēkam, ko viņi apkaro.
    Kurš arī nekad un ne par ko negrib atzīties.
    Cilvēki saprastu, ja viņi vnk pateiktu - bija škrobe uz izīrētāju, nebijām ar kaut ko mierā, tāpēc aizgājām, īpaši neiespringstot par un nepucējot atstātās telpas.
    Tā teikt, aizcirtām durvis. Bet nē - nekur, neko, vainīgi ir visi citi utt.utjpr.
    Kaut kas jau no tā visa sāk atgādināt vajāšanas māniju - gan šauts esot uz viņiem, gan nu ar gāzi indēti?!?

  • -2
    SiltaSirsnina 17.04.2019, 12:48:57

    Pilnīgi piekrītu!
    Daudz vairāk cilvēki novērtētu godīgu atzīšanos, kad visiem viss skaidri redzams. Arī atzīties jāmāk, īpaši tad, ja taisās uz vēlētiem amatiem par priekšstāvjiem. Toties šis viss atstāj tādu ne visai labu iespaidu.

  • -6
    kalējs 17.04.2019, 13:37:49

    Kā jūs variet spriest par lietām,kuras jums ir svešas??!
    Piemēram,Kurzemnieks
    -Tu esi tur bijis,klozetpodu ostījis?
    -No kurienes tev tāda pārliecība?
    -Izskatās,ka tu tiešām esi tur bijis un visu safočējis..

  • -4
    Šļucrenes Kļumpats 17.04.2019, 13:52:09

    Ne ne, neticas, ka tā avīz ņēm un tikai rakstī un neko nepārbaudīj. Varbūt citi foto ir, varbūt paš bij vērties, kā tur viš viss i. Mēs, kļumpati, ticam, ka tuvu šitā tur arī i!

  • -3
    kalējs 17.04.2019, 14:05:16

    Šļucrenes Kļumpats
    Tic vien talak
    nakamais raksts VB ,iespējams,būs pa tav siev
    tad tu ar tā dūšig notic visam rakstam!
    auns,arī frikāĀir auns
    P.S. pedējais teikums priekš tevis ir rēbuss..

  • -3
    Šļucrenes Kļumpats 17.04.2019, 14:10:57

    Nubet, kā tavs netic, tā mans tic, nekād papīr un pierādījum nav ne mān, ne tev! Es tik doma, ka avīz jou saprot, ka va būt ties dārb un kauč kā jou pasargja, nē?
    Es jou prasij Baroņam, va viš i bijs pie Juršviciem un redzejs, kas tur i un kas nav, bet viš neatbild.Ja jou būt liecniek, kas zin, ka tād bild tur nevar sabildet, ta skaidrs, ka falšs viss, bet va ta tāds i?

  • -3
    SiltaSirsnina 17.04.2019, 14:18:07

    Manuprāt, nav daudz cilvēku, kas domātu, ka VB ir objektīvs medijs. Par to diskusiju varam slēgt, jo šajā jautājumā valda teju vienprātība. Arī par to, ka šādas lietas normāli mediji nerakstītu.
    Taču otra lieta ir vienkāršas ētikas un estētikas normas, kad lieto cita cilvēka īpašumu. Turklāt tā liegšanās, draudēšana ar tiesāšanos, sazvērestību teoriju meklēšana pagaidām neliecina, ka cilvēki izjustu kaut nelielu atbildību vai kauna sajūtu par pastrādāto. Varētu būt pat gluži otrādāk. Pieļauju, ka godīga valoda būtu drusku vairāk novērtējama šādās situācijās.

  • -5
    Latvija pāri visām! 17.04.2019, 14:09:44

    kalējs, vnk loģika - tā piepūlēties lai inscinētu nieku dēļ veselu teātri nezin vai ir vērts.
    Un ja īrnieki visu būtu kārtīgi izpucējuši,
    tad pamatoti pazobotos par šādiem pūliņiem.

  • -8
    Latvija pāri visām! 17.04.2019, 14:13:29

    Tas gan pareizi - gaidām no VB līdzīgus rakstus regulāri.
    Citādi tā Ventiņa paliek garlaicīga.
    Kauliņus līdzpilsoņiem pārmalt vajag.)

  • -6
    Latvija pāri visām! 17.04.2019, 14:21:21

    Iedomājos lietu tā - izīrētājs redz kādā stāvoklī īrnieki atstājuši māju un viņam ir vēl pamatota škrobe, jo šie solījušies pirkt. Bet nekā.
    (Zinu līdzīgu gadījumu, kur īrniekam pat īri neprasīja, tikai komunālos, jo šis solījās pirkt. Nodzīvoja vairāk par gadu un pa kluso nopirka citur un fiksi izvācās. Lielu smuci aiz sevis gan neatstāja.)

    Izīrētājs paņem un fiksi safotogrāfē atstāto šmuci, un uz VB prom.
    Zinot ka šim pārim tur labprāt pārmals kauliņus, īpaši jau pēc nesenās opozīcijas ieriebšanas baseina sakarā.
    Tā arī notiek...

  • -1
    Oskars123 17.04.2019, 14:38:44

    Nu gan pārsteidzi, sakarīgs komentārs!

  • -4
    kalējs 17.04.2019, 14:40:57

    Kurzemnieks
    Iedomājos lietu tā - kamēr Bruno Jurševics ir konferencē
    maz auguma filipīnietis, iezogās Jurševica nomatajā ipašumā
    UN
    kopā ar Kurzemnieka dzīvesbiedri
    jestri atpūšas
    iznākums ir bildēs redzams!
    Redzi,Kurzemniek-cik cilvēku-tik fantāziju.

  • -5
    Latvija pāri visām! 17.04.2019, 15:04:43

    Tu, kalēj, esi vnk nelīdzsvarots īpatnis.
    Ja neizrunā nabadziņam pa prātam, tad lēkā kā ēzelis.

  • -4
    kalējs 17.04.2019, 15:27:47

    Opā,Kurzemnieks,neizturēji komment. Nu,ko nu-pults jau ir tavās rokās..saimnieks zināms..

  • -6
    kalējs 17.04.2019, 15:22:22

    Kurzemnieks
    Dotā tēma vispār nav man pa prātam
    Atkārtoju-Jurševics nav mans draugs
    Tomēr
    Viņš uzvedās daudz pieklājīgāk un pazemīgak
    par tevi,Luterāņu parodija
    Tu,Kurzemniek, varētu mācīties no Jurševica savaldību un cieņu
    arī es esmu daudz izsmējis viņu
    nekad atbilde nav sekojusi pazemojoša
    Tadā veidā,Bruno Jurševics ir panācis to,ka
    Publiski viņam atvainojos-Atvaino,Bruno Jurševics.

  • -4
    Latvija pāri visām! 17.04.2019, 16:05:34

    kalēj, sen esmu tevi atkodis.)
    Interneta trollītis, kas lecās uz visām pusēm un ja nesanāk,
    tad mēģina ko izspiest ar prastu manipulēšanu.

  • -4
    SiltaSirsnina 17.04.2019, 16:11:24

    Ir jau interesanti, ka forumā daži pat atvainojas tiem, kas sašmucējušies, bet, kurš atvainosies mājas saimniekiem, kam tā šmuce tagad jāvāc? Vai tad tā nebūtu daudz cēlāka rīcība kā apvainojumu mētāšana?

  • -3
    Annus 17.04.2019, 18:41:02

    Par šo māju esmu daudz dzirdējusi, jo jau pāris gadus viņu pārdod/izīrē un īrnieki regulāri ir mainījušies. Jautājums ir tikai kāpēc ? Jo saimniece ir kā no siksnas norāvusies, īrnieki vnk atraduš citu variantu vai mājai tiešām nav kaut kas kārtībā ar gāzi? Neliekas kkas riktīgi

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: