Kas ir mīlestība? Katrs cilvēks šo jēdzienu uztver atšķirīgi. Uz pasaules nav divu vienādu cilvēku un dvēseļu radinieku atrast ir grūti, taču, kam tas ir izdevies, tas patiešām ir laimīgs. No viņa staro vēl nebijis siltums, mūžīgs pavasara smaids un labs garastāvoklis priecē gan sevi pašu, gan apkārtējos. Lidojot mākoņos, viņš aizmirstas. Aizmirst tās nenozīmīgās, pelēcīgās domas, bet pret naidu atbild ar smaidu, tikai tāpēc, ka viņš mīl.

Tas, ko nozīmē mīlestība, būtu jāzina ikvienam. Tā ir uzticība un pieķeršanās. Tās ir rūpes, un tā piešķir jēgu ikdienai. Mīlestība ir viens no svarīgākajiem elementiem cilvēka dzīvē. Mīlestībā cilvēks spēj pieņemt otra netikumus, kā arī piedot pieļautās kļūdas. Mīlestība balstās uz savstarpēju sapratni un cieņu.

Mīlestība sevī slēpj daudz lietu, ko izstāstīt nemaz nav iespējams. Daudzi to meklē visu mūžu, tāpēc ir paveicies tiem, kas to atraduši. Tomēr mīlestība nenozīmē tikai stipras jūtas pret savu otro pusīti. Mums katram ir kāds ko mīlēt! Tā var būt mīlestība pret savu tēti, mammu, omīti un ģimeni. Viņi jūs mīlēs vienmēr un no visas sirds.

Sieviešu dienā vēlu visām sievietēm pielietot savu šarmu, kas piemīt ikkatrai no jums. Vēlu spēku un izturību, kas nepieciešams, audzinot vīrieti. Vēlu dzīvot ar prieku!

Vīrieši bez jums ir kā pazuduši tuksnesī, tikai jūs varat parādīt ceļu uz mājām. Viņiem jūs vajag kā gulbjiem debesis, kā zemei lietu, kā bērnam mammu. Mēs bez jums nevaram. Un kā kādā dziesmā teikts: «Mēs būsim jums uzticīgi. Mēs gribam ar jums pārvarēt grūtības un kalnus. Gribam būt jums blakus mūžīgi. Gribam būt jūsu fantāzija un cerība. Gribam būt viss, kas jums dzīvē nepieciešams.»

Sieviešu dienā vīram jāsveic sava sieva, puisim – draudzene, tāpat neaizmirsīsim par savām māmiņām, vecmāmiņām, māsām un kolēģēm!

Dāmas! Sveicu Jūs 8. marta svētkos!

Komentāri (0)

 • -5
  cibric 08.03.2016, 09:04:04

  Oi, šis ir jauks blogs! Kristap, PALDIES! :)

 • -1
  Pelēkais akmens 08.03.2016, 10:51:36

  Paldies, Kristap! Un, ja vēl šodien svinama dzimšanas diena...

 • 0
  cits 08.03.2016, 11:05:28

  Sievietes vajag mīlēt un cienīt visu cauru gadu,ne tikai 8.martā.
  Vispār jau tie ir svētki ziedu audzētājiem un tirgotājiem.

 • -1
  Es 08.03.2016, 15:22:34

  Visiem tak zināms ,ka pie šiem svētkiem "roku pielikušas" arī divas komunistiski orientētas žīdenes-Klāra Cetkin un Roza Luksemburg!
  Tas būtu tas politiskais apsvērums,kādēļ šo datumu nesvinēt.

  Mums ir maija otrā svētdiena-Mātes diena.Apsveiksim savas sievietes tad.

 • 0
  Maska 08.03.2016, 16:11:33

  Dīvaini no šī cilvēka lasīt prātulas par un ap mīlestību. Ehem.

 • -8
  Samanta 08.03.2016, 18:13:33

  To Es...
  Ne visas sievietes ir un var būt mātes!!!!

 • 0
  cits 09.03.2016, 06:10:37

  http://bb.vesti.lv//news/iesalnieks-skarbi-izsakas-par-sieviesu-dienu?13264&utm_source=delfi&utm_medium=news-widget&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: