Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi tika aizvadītas interesantas un savā ziņā netradicionālas trīscīņas sacensības vieglatlētikā, kurās spēkiem mērojās Latvijas un Gruzijas B grupas (1999.–2000. dz.g.) jaunieši.

Jāpiebilst, ka mači norisinājās četru dažādu trīscīņas disciplīnu variācijās gan zēniem, gan meitenēm. Šajās sacensībās Latvijas izlases sastāvā startēja arī divi ventspilnieki – Anna Priekule (Ventspils novada BJSS) un Kristians Šefanovskis (SS Spars) –, kas izcīnīja attiecīgi otro un trešo vietu savā grupā.

Priekule 60 m skrējienā uzrādīja otro (8,33 sekundes), 100 m barjerskrējienā – trešo (16,58 sek.), bet 200 m – pirmo rezultātu (26,93 sek.). Savukārt Šefanovskis visās trijās disciplīnās – 60 m (9,52 sek.), lodes grūšanā (9,45 m) un šķēpmešanā (41,87 m) – palika trešais. Komandu kopvērtējumā Latvija uzvarēja Gruziju ar 106,5 punktiem pret 133,5.