Pagriezienu nerādīšana

codah | 23.03.2018, 14:15:19 | 1636

Es parasti neesmu piekasīgs, bet arī mans pacietības mērs nu ir pilns. Mīļie autovadītāji, par ko tieši jūs domājat iebraucot/izbraucot no cirukuļa un lielā tilta apļiem? Es pat nerunāju par korekti izbrauktu apli, bet par elementāru pagriezienu rādīšanu. Es braucu tur katru dienu vairākas reizes un vismaz 2 no 3 reizēm autovadītāji nerāda pagrieienu, izbraucot no apli (sevišķi pa mazo aplīti, virzienā no kuršiem uz tobago pusi). It kā jau sīkums, bet ja mēs abi aplim tuvojamies +/- vienādos attālumos un tas otrs pamanās aplī iebraukt pirmais, tad man ir speciāli jāapstājas līdz nullei tikai tāpēc, ka neprotat izmantot sviru, kas lielākoties mašīnām atrodas stūres rajona kreisajā pusē. Man uzreiz ir skaidrs, ka brauksiet manai izejai garām, bet dabā aizbraucat pa pirmo izbrauktuvi. Tas tiešām ir tik sarežģīti darīt citiem zināmu par savu plānoto manevru? Saprotu, ka tie apļi mums nav diezko izdevušies, bet cmon.. cienīsim cits citu. CP iesaku tur padežūrēt, uzreiz būs kārtība.

Komentāri (67)

  • -1
    All-cash 25.03.2018, 21:31:34

    Ja jus Zani uzsakat kustibu no kustes d uz tiltu , man no ieksejas joslas uz parventu jamauc pa taisno pari arejai joslai . Un pie izbrauktuves stav ments ar svilpiti un laipni aicina mani mala , bet Zanis ar platu smaidu uzbrauc uz tilta .nevienam to nenovelu.

  • 0
    guntis 403 25.03.2018, 21:46:21

    Tāds gadījums nav redzēts! Un ja tu no kreisās joslas ar ieslēgtu labo pagriezienu aizmauksi uz Pārventu,neviens tevi neturēs!

  • -1
    Kuzmičš 26.03.2018, 08:43:40

    All-cash! kopš kura laika ir aizliegts pārkārtoties, ieslēdzot pagrieziena rādītāju, no vienas joslas uz otru, netraucējot tajā pašā virzienā braucošam transporta līdzeklim? Un ko nozīmē tava frāze "pa taisno" ???
    jeb kurā gadījumā tev jāiebrauc ārējā malā, lai tiktu uz izbrauktuvi. Ja tevi tas nomierinās, lielākā daļa CP ekipāžas (bez bākugunīm) pārventas virzienā brauc pa 2.joslu(iekšējo)!!!!

  • -3
    Latvija pāri visām! 25.03.2018, 21:32:45

    Kā jau teicu - par ko cepiens, ja noteikumi atļauj braukt pa ārējo joslu?
    Pats uz Lielā prospekta pa kreiso un uz apļa iekšējo braucu tikai tad, ja redzu, ka paspēšu apdzīt visus, kas brauc pa malējo.

    Kopumā izveidojies priekšstats, ka satiksmei drošāk ir ja visi laicīgi sarindojas ārmalā.
    Mums nav arī tik liela kustības intensitāte lai nesagaidītu savu brīdi kad iebraukt rindā.

  • 0
    All-cash 25.03.2018, 22:39:28

    Piekrītu , par ko cepiens , aizstāvot savu viedkli ,tiek ignorēts viens vai vairāki CSN punkti . Man arī gribas lai visi brauc pēc mana prāta , jo es tas pareizais un gudrākais , pārejie .............. . Būsim iecietīgi un saprotoši , nav mirstamā kaite , Bet pagriezienus centīsimies rādīt ,ka nākamā krustojumā kads nenolauž to kloķi. Visiem veiksmi un veselību .

  • 0
    Zanis zubis 25.03.2018, 23:04:14

    All - cashn piekrītu, ziedosim tās pāris sekundes lai skrējēji skrien un pasaudzēsim nervus

  • -4
    lumiaa 26.03.2018, 10:07:04

    man vairāk kaitina tie, kas brauc pa iekšējo malo uz 40-50 km/h!!! Ja grib vilkties, tad brauc pa ārējo malu, netraucē citiem

  • -2
    Anita 26.03.2018, 10:50:34

    Nez ,kur pilsētā uz apļiem ir atļauts braukt ātrāk par 50 km/h?

  • -6
    lumiaa 26.03.2018, 10:53:59

    Jūs darāt visu kā ir atļauts? tie, kas velkas uz 40 km/h rada lielākus draudus satiksmes drošībai kā tie, kas brauc uz 60 km/h

  • -1
    peteronkuls 26.03.2018, 11:03:00

    Esmu ievērojis, ka diezgan daudzi autovadītāji tilta apļos loģiski un netraucējot pārējos lieto kreiso, iekšējo joslu, īpaši pārventas pusē.
    Tā kā pamazām sakārtojās tā domāšana cilvēkiem un tas ir labi.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: