Pagriezienu nerādīšana

codah | 23.03.2018, 14:15:19 | 1636

Es parasti neesmu piekasīgs, bet arī mans pacietības mērs nu ir pilns. Mīļie autovadītāji, par ko tieši jūs domājat iebraucot/izbraucot no cirukuļa un lielā tilta apļiem? Es pat nerunāju par korekti izbrauktu apli, bet par elementāru pagriezienu rādīšanu. Es braucu tur katru dienu vairākas reizes un vismaz 2 no 3 reizēm autovadītāji nerāda pagrieienu, izbraucot no apli (sevišķi pa mazo aplīti, virzienā no kuršiem uz tobago pusi). It kā jau sīkums, bet ja mēs abi aplim tuvojamies +/- vienādos attālumos un tas otrs pamanās aplī iebraukt pirmais, tad man ir speciāli jāapstājas līdz nullei tikai tāpēc, ka neprotat izmantot sviru, kas lielākoties mašīnām atrodas stūres rajona kreisajā pusē. Man uzreiz ir skaidrs, ka brauksiet manai izejai garām, bet dabā aizbraucat pa pirmo izbrauktuvi. Tas tiešām ir tik sarežģīti darīt citiem zināmu par savu plānoto manevru? Saprotu, ka tie apļi mums nav diezko izdevušies, bet cmon.. cienīsim cits citu. CP iesaku tur padežūrēt, uzreiz būs kārtība.

Komentāri (67)

  • 0
    Viesturs Lībergs 25.03.2018, 11:13:57

    Un māca daudzko nepareizi,jo tā esot pēc noteikumiem pareizi,bet tos noteikumus noteic arī cilvēki un ne viemēr tie zinošākie.Daudzkas bija noteikts,bet pēc tam izrādās UK pieņēmusi tā,izrādās ka pie mums nepareizi pieņēmts,kautvai mirgojošie zaļie,izslēgts luksofors uz nakti ar mirgojošo dzelteno u.t.t.

  • 0
    Zanis zubis 25.03.2018, 12:20:22

    Starp citu piemēram Talsos zaļie vēl joprojām mirgo...

  • -1
    Zanis zubis 25.03.2018, 11:30:11

    Es domāju, ka daudzi ir ievērojuši, ja uz Lielā prospekta pie luksofora nostāsies kreisajā joslā (labā visa aizņemta) labajā joslā stāvošais gatavs iznīcināt savu grabuli, lai tikai pirmais tiktu līdz aplim. Ņirga nāk skatoties uz tādiem idiņiem, kuri arī cenšas maksimāli ātri izbraukt apli, lai tev neļautu no kreisās joslas nogriezties izbrauktuvē.

  • 0
    Krišs Daugulis 25.03.2018, 17:29:17

    Vo, vo! Un kad to dara mikriņš, pilns ar pasažieriem, tad gan vairs smiekli nenāk. Es to apdauzīto vienmēr palaižu, tas pat pārventas pusē, pilns ar cilvēkiem, pa ārmalu, gandrīz driftā...
    Nu nafig, man jau nekas nedeg

  • 0
    Viesturs Lībergs 25.03.2018, 11:49:42

    Pilnīgi piekrītu Zanim,viņi iedomājas,kā tad tas kreisajā pusē uzdrošinās tikt ātrāk izbraukt uz tiltu no apļa,ja braucu labajā pusē ar pēc noteikumiem,tas nekas,ka viņam priekšā ir divas mašīnas,kurām vispareizāk būtu nobraukt uz Rūpniecības ielu virzienā uz sveču rūpnīcu

  • -5
    Edgars. 25.03.2018, 12:38:03

    Es personīgi nelaižu ārā, jo cik esmu braucis pa iekšmalu tad mani arī nav laiduši.
    Dažreiz es laižu, bet tos krūtis kuri visticamāk no tēviem paņēmuši autiņu (piemēram bmw) un ponto tos nekad nelaižu.. lai riņķo

  • -1
    Edgars. 25.03.2018, 12:38:30

    *krutos

  • -1
    Zanis zubis 25.03.2018, 12:54:32

    Nu norij to burbuli un palaid, vienreiz, otrreiz, nākošreiz tevi palaidīs un braukšana būs patīkamāka. Ko tev dos tās 2 sekundes, kuras ieekonomē šī nepalaižot kādu? Es arī savā laikā centos nelaist, bet kad mani pāris reizes palaida no vidējās joslas, kad tiešām steidzos, arī es vairs neesmu tāds auns.

  • 0
    Edvīns 25.03.2018, 13:52:37

    Es gan mierīgi palaižu visus pēc kārtas, gan Ventspilī, gan Rīgā, gan Anglijā...un neko neesmu nokavējis...Toties šoferīši smaidīgi un laimīgi! :))

  • 0
    555 25.03.2018, 14:00:59

    Davi...izskatās ka tu ar vel nesen esi ņēmis autiņu no tēva...protams aizliegts nav bet tas ir muļķīgi tā darīt tad izskaidro man kam aplī domātas divas joslas ja tu un tev līdzīgie griež pa ārējo?

  • -3
    Reptīlis 25.03.2018, 14:28:57

    Viss jau būtu pareizi, tikai tie apļi mums Ventspilī tādi miniatūri, divu autiņu garums no izbrauktuves līdz izbrauktuvei. Ne tur kur īsti pārkārtoties, ne pagriezienu parādīt.

  • -3
    Edgars. 25.03.2018, 17:24:57

    #555
    Diemžēl neesmu, bet pats pirku ;)
    Ventspilī no divam joslām nav jēgas, Vienīgi lai plakaniski ietu ;)

  • -1
    555 25.03.2018, 17:36:27

    Ar šo komentāru parādi kāda tev izpratne par satiksmes plūsmu...liec tik plakaniski ;)

  • -2
    Edgars. 25.03.2018, 19:32:32

    Ventspilī jau baigā satikame.
    Laikam neesi Rīgā bijis

  • -1
    555 25.03.2018, 19:56:27

    Davi...ja tu Ventspilī brauc kā Antiņš,kas liek domāt ka tu Rīgā brauksi kā jabrauc...un nejauc te plūsmu ar intensitāti...ja tu protams saprot par ko iet runa...

  • -1
    Edgars. 25.03.2018, 20:33:52

    Nuu Rīgā un citur tie apļi ir kautcik jēdzīgi (lieluma ziņā)

  • 0
    Zanis zubis 25.03.2018, 20:58:22

    Nu paldies dievam, ka mums nav Rīga! Nav lielu sastrēgumu, nav maksas stāvvietu, ja vēl brauktu pareizi, būtu paradīze!

  • 0
    555 25.03.2018, 20:58:43

    Furēm es saprotu tas apļa rādiuss nav diez ko pateicīgs bet ja runājam pa vieglajiem pilnīgas atrunas ir apļa izmērs...ja brauktu visi normāli kam janogriežas pirmā izbrauktuvē pa labo malējo joslu kam nākamajās izbrauktuvēs pa kreiso joslu neredzu problēmu parādīt labo pagriezienu un pārkārtoties pa labi. Nekādu problēmu izmēram tikai un vienīgi problēma pašu galvās....

  • -5
    All-cash 25.03.2018, 21:00:05

    Nenocietos. Vienalga kur nogriezties pa labi , drikst tikai no labas malejas joslas laicigi uz to parkartojoties . Un paradot labo pagriezienu . No apla visas izbrauktuves ir pa labi. Uz musu mazajiem apliem tas gandriz nav iespejams , braucot pa ieksejo joslu, jamauc pa taisno no ieksejas joslas . Tas jau ir CSN parkapums . Pa arejo tadas ziepes nesanak . Un nevaig parspilet nekadu sastregumu nav .

  • 0
    Zanis zubis 25.03.2018, 21:12:52

    Piekrītu, sastrēgumu nav, bet cienu tos, kuri no tilta uz Pārventā brauc pa kreiso, iekšējo joslu, es no Kustes dambja puses varu uzsākt kustību un starp plūsmu uz Pārventu uzbraukt uz tiltu. Nevienam ne traucēju, visiem ērti.

  • -1
    All-cash 25.03.2018, 21:13:38

    Un ar rigu nevajag platities . Tur pa joslam brauc vispar bez noteikumiem. Bez pagriezienu radisanas ka ienak prata ta mauc . Viens plus tomer ir ja ilgak rada pagriezienu , tevi palaiz . Nu tur cita burzma , te ka pa laukiem .neka pesoniga

  • 0
    qwerty 25.03.2018, 21:20:56

    Nezinu kāpēc satiksmes organizatori buksē , bet uzskatu ka virzienā uz Ventas labo krastu , jau uz tilta joslām bija jābūt horizontālajiem apzīmējumiem - pirmā joslā P122 &Tārgale & Piltene, otrā joslā E22 & A10 & Rīga. Vēl iekarināt augšā dublējošās infozīmes lai katrs laikus, jau uz tilta ieņem vajadzīgo joslu un nemocās.
    P.S. esmu ievērojis ka tieši fūres ,atgriežoties no EU, prot izbraukt apli pa otro joslu un tiek kur vajag. Tā kā nav apļi par mazu, bet mūsu ietiepība un likumpaklausība liek vienai daļai braukt pa ārmalu, nododot citiem iespēju iekļauties plūsmā. Lai kā te dažam nepatīk tie EU vai UK piemēri, bet laidenu un nesaraustītu satiksmes organizāciju vajag mācīties.

  • -1
    Kuzmičš 26.03.2018, 08:38:12

    Nevajag pat UK meklēt. Klaipēdā vairākos apļos ir 3 joslas. Tur līnijas ir savilktas tā, ka no ārējās joslas nemaz tālālk par pirmo izbrauktuvi nevar braukt. Atbildīgie dienesti varētu padomāt, kā pārventas pusē sazīmēt joslas, lai pa ārējo varētu braukt tikai Piltenes virzienā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: