18.9 °C

Vējš 5.95 m/s

Sestdiena, 27. jūnijs
Malvīne, Malvis
K
K
krustmateflorence
brīnumu solītāji, cukursievas un cukurtēvi

Lasu priekšvēlēšanu reklāmas, un nebeidzu smaidīt, vai tiešām topošie kandidāti uz domes siltajiem krēsliem ,domā ka tauta ir tik lieli muļķi un jūsu solijumiem ,naivi noticēs?
pasoliet 1000.latu pabalstu visiem uz pilsētas svētkiem, jeb izmaksājiet pirms vēlēšanām, nu tad varbūt tiksiet ievēlēti.
Diemžēl sarakstos neatradu nevienu mediķi un kultūras darbinieku, tikai tie paši brekši, tikai citās spurās, kas domā kā labu pensiju sev pašiem nopelnīt, pa tautu tie reāli domā ļoti maz.

Views
927
27.05.2021, 00:24
D
D
ddd
COVID - 19 Ventsplī

Paldies Ventspils domei par rīkotajiem svētkiem pirms vēlēšanām. Runā, ka pēc visa šī jampadrača Covid pieaugums Ventspilī ir dramatisks.
Tūlīt visu aizvērs ciet un cilvēki varēs sēdēt bez darba.
Noteikti visi ejiet balsojiet par L un V. Viņi tā turpinās turpmāk, kamēr Ventspils vairāk nebūs neviena, tikai govis:)

Views
734
25.05.2021, 18:57
pareizais
Par vakcinēšanos.....

Sen tika skandināts, ka vakcīna nebūs obligāta; jo nav likuma , kas paredz pret cilvēka brīvu gribu to uzspiet...
Šodien jau parādās šāds raksts; ""Stājas spēkā virkne jaunu priekšrocību Covid-19 pārslimojošām vai vakcinētām personām...""
Vai tas nav sabiedrības sadalīšana?? un aizsegā piespiedu vakcinēšanās?
Un runa jau notiek, arī bērnu potēšanu un jauniešu bez vecāku atļaujas...
Kas tas par murgu notiek? Kur paliek mana brīvība?
Un ja tika apgalvots, ka vakcīna nepasargā no saslimšanas un infekcijas nēsāšanas... . Arī runa ir par vīrusa mutāciju; ka šīs nebūs pēdējās vakcīnas ; jauni vīrusi, jauna vakcīna...
Vai ir saprotams pie kā novedīs šis stāvoklis-sabiedrības dalīšana?
Ir cilvēki, kas veselības dēļ nevar vakcinēties un sievietēm , kas plāno bērnu- ārsti neiesaka vakcinēties; tad jautājums par gala rezultātu????

Views
1678
25.05.2021, 18:23
Baronkungs
Kriskai

Ja cilvēks izslimojot covidu nemaz par to neko nejūtot.Apmēram tā,kā cits iesnas.Tad kāpēc vajag laist organismā kaut kādu medicīniski radītu vielu,un pēc tam gaidīt kāds būs rezultāts (nosprāgsi,vai izdzīvosi).Tev neliekas,ka ir cilvēki,kuriem varbūt ir spēcīga dabīgā imunitāte.Jeb varbūt tu domā ka visiem jābūt eksperimentālajām juras cūciņām?

Views
710
25.05.2021, 01:15
Baronkungs
Medicīna

paskaidrojiet man lūdzu kā tas var būt ispējams.Lai aizzietu pie speciālista ir jāgaida mēnešiem rindā.Kamēr cilvēks sagaida savu rindu,viņš jau varbūt ir nomiris.Kas tie pa murgiem?
PSRS laikos cilvēku bija daudz vairāk,bet jāpierakstās nebija.
Tagad cilvēku mazāk,bet jāpierakstās.Un jāgaida?
Kas tad speciālists pieņem vienu cilvēku nedēļá,mēnesī.???

Views
1611
24.05.2021, 22:06
Baronkungs
Dīvaiņi

Nu cik var ēsties un cik var graust viens otru.Nu kā Jūs varat to velns parāvis nesaprast.Ka visi 100 procentāli vienādi nedomās.
Nu nekad tā nebūs:
Ir covid19 oooojā ir ir ir
Ir jānēsā maskas oooojā labi,pļurks un deguna virsū(automātiski,liek-dara).
Ir jāpotējās oooojā pļurks aizskrēja(ja liek- tad jāiet)
Priekšnieks var izbļauties,izlamāt tevi,bet Tu neko neiebildīsi,jo viņš taču ir priekšnieks.

Un galvenais Visi kas tā nedomā,neuzskata:
ir
1.Debīliķi,
2.Idioti,
3.Stulbeņi,
4.Muļķi.
5.utt.
Vai ne gudrā tauta?
Cik var grausties,ēsties,Jums tas nav jau piegriezies?????

Views
825
24.05.2021, 10:54
Pēdējās komentētās

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 11 stundām

Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…

Pirms 12 stundām

tas i VenstpilReis domāc tekst .

Pirms 12 stundām