Vējš 5.22 m/s
Vairākkārt,tiek rakstīts,ka neiesaka sauļoties bez aizsargkrēma.Bet sauļoties ar krēma apziešanās palīdzību,ir tas pats kā iet pa pludmali garās biksēs,kažogs mugurā un zaķene galvā.Neesot ieteicams no 12:00-15:00.Tad jau labāk sauļoties no 22:00-6:00.Varbūt labāk iedegs,un neabdedzināsies?????
Kas šogad notiek ar bērnu nodarbinātību vasarā? Laukos viss apstājies, nav dobes ko ravēt! Bet bērnam jāiemācas strādāt un pašam pelnīt nauda! Pagājušo gadu caur sociālo dienestu pieteicu bērnu darbā! Vai šogad sakarā ar visu COVID arī tas būs iespējams?
Šodien beidzot meiteni uz kafejnīcu varēs aizvest. Kur labākā terase Ventspilī ?
Ievērojam 2m distanci,Sēžam mājās,Skolas ciet,strādājam attālināti,nekur neesmu.Potējamies.Bet kā covid ir tā ir.Nekas nemainās.Interesanti vai ne?Varbūt uztaisīt lokdaunu nu tā uz 365d. nu uz kādiem 5gadiem?
https://www.facebook.com/manabrivdabasskola/photos/a.125108672521218/294472315584852/
Nu ko drīz klāt vēlēšanu laiks.Nu ko vēlēsies atkal tāpat kā iepriekš,par tiem pašiem vēžiem.Un pēc tam četrus gadus nīdēsim.
Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…
Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…
tas i VenstpilReis domāc tekst .