19.1 °C

Vējš 5.22 m/s

Sestdiena, 27. jūnijs
Malvīne, Malvis
N
N
Niķeļgalva
Kas noticis?

Nezin,kas ta noticis,nav vairs ne feisbukā ne ventiņā vēstules no mocekļa Aivara.

Views
1553
16.05.2021, 11:13
Baronkungs
Man viss besī

Man vienkārši besī šis viss
1Mājās strādāt par normālu samaksu nav iespējams ja nav blads.
2.Cilvēki uz ielas izturas tā,itkā tikko būtu atnākuši no kapiem.
3.Pensionāri dzīvo zem katras kritikas.(manai mammai 135€ pensija)sunim jāsmejas.Visu mūžu smagi strādāt,lai vecumdienas kur,žogmalē?
4.Lai es varētu izsskolot savus bērnus man jāemigrē uz ārvalstīm.Nav jāsmejas?Tur ir jākliedz.

Un vēl atrodas kadri kuri uzdrošinās kaut ko ņurkstēt manā virzienā.

Nesaprotu,kas jums rozā brilles uz acīm,vai maska uz acīm?

Views
536
13.05.2021, 13:51
Baronkungs
Sveiks, Klausāmies

Ja jau Tu zini kas es esmu,tad varbūt stādīsies priekšā?
Vai varbūt nav dūšas?

Un uz tavu ideju.Kastrē riebekli,vai nekastrē.
Es fanātiski neieredzu
Bardaku,
Idiotismu
Stulbumu
Aklu pakļaušanos
Sevi čakarēt
Utt.

Views
606
13.05.2021, 11:57
K
K
Klausamies
!!!

Kads varetu ludzu beidzot nobloket Riebekla profilu, lai nekuda tautu!
P.S. Arturs Jug**s

Views
539
12.05.2021, 05:05
Baronkungs
maskas,potes,uc.

visvaldisbalamute raksta ka viss strādā.Maskas strādā.Protams.Tikai ne tanī virzienā kur vajadzētu.Cipari visu laiku iet uz augšu.Varbūt kaut nepareizi dara????

Indijā esot daudz saslimušo?Kā tu to zini?Redzēji pats ar savām acīm?
Izlasīji,tv redzēji?Vai varbūt tu redzēji to ko tu gribi redzēt,un tici tam,kas tev ir izdevīgi?

Views
512
11.05.2021, 10:50
Baronkungs
Traks var palikt

Kāpēc tā notiek,kā tas notiek Latvijā.Kapēc citur tā nenotiek?
Es esmu darbā komandējumā Beļģijā,nu jau 3mēn.Te nav tāda murgs kāds ir mājas.Kapēc tā? Šeit skolas strādā,bērnu dārzi strādā.Kafejnīcas, restorāni strādā, cilvēki sēž bez maskām,vai no vienas mājsaimniecības vai vairākas, visiem vienalga.Attālinātā darba nav,kad pa to stāsta,tad šeit par tādu variantu smējās.Es saprotu vīruss,bet dzīve jau tāpēc turpinās.Nrvoss SĒDI TIK MĀJĀS.
SVIESTS.

Views
745
11.05.2021, 04:46
Pēdējās komentētās

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 12 stundām

Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…

Pirms 13 stundām

tas i VenstpilReis domāc tekst .

Pirms 13 stundām