Vējš 6.91 m/s
Rīt, 5.jūlijā, Ventspils domes deputāti atkārtoti vēlēs pilsētas mēru, taču pašvaldības vēlēšanās uzvarējusī partija "Latvijai un Ventspilij" ir nerunīga gan par to, kā noritējušas sarunas ar citiem politiskajiem spēkiem, gan par to, vai pirmdien deputāti atkārtoti centīsies iebalsot amatā smagos noziegumos notiesāto Aivaru Lembergu, kurš patlaban atrodas cietumā.
Kapēc nepotētie nevar iet uz Jūras svētkiem? Kapēc VESELIEM cilvēkiem liedz svētkus? Idritvaju kociņ!
Sešiem deputātiem balsojot "par" un sešiem - "pret", Ventspils pilsētas mēra amatam izvirzītais kandidāts Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij") amatā ievēlēts netika.
Varētu aizliegt šajā pilsētā alkohola lietošanu, jo nevar izturēt tos nodzērušos purnus, kas klīst bez dvēselēm pa pilsētu! Fuj, fuj!
Ir kovida ierobežojumi, simtiem, ja ne pat tūkstošiem cilvēku zaudēja darbu, zaudēja biznesus, zaudēja arī cilvēkus, tuviniekus - gan no slimības, gan ierobežojumu depresijas... Bet praidu varēs rīkot? Nevarējām pulcēties, lai paustu viedokli par ierobežojumiem, bet pulcēties, lai pastāstītu ar ko guļ var?
Kāpēc netiek ļauts laulātiem pāriem iziet ielās un paust savu lepnumu par ģimeni klasiskā izpratnē - tad redz kovids ir. Bet šitiem nav? Tas taka rada imunitāti?
Interesanti sanāk,visur tikai tiek rakstīts,par to ka maz tiek vakcinēti cilvēki, neejot pēc plānotā.
Bet nekur, gandrīz nekur netiek īpaši pieminēts,cik tā vakcīna laba,cik kaitīga.
Vai nu arī visi savas acis ir aizsmērējuši Ar lielo prieku vēsti
"Nu mums beidzot ir vakcīnas pret covid 19."
Bet to ka cilvēkiem ir pēc tam kaut kādas blaknes
Nu un,nu nomirs,nu pierādi ka no potes, varbūt no kaut kā cita?
Murgs kaut kāds?
Vai tad nav jācīnās par katru dzīvību?
Vai arī varam palaist kaut kādu milj,pohuj?
Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…
Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…
tas i VenstpilReis domāc tekst .