17.7 °C

Vējš 6.91 m/s

Sestdiena, 27. jūnijs
Malvīne, Malvis
L
L
labo darbu čempiiiiiiiions
Politiskās intrigas Ventspilī

Rīt, 5.jūlijā, Ventspils domes deputāti atkārtoti vēlēs pilsētas mēru, taču pašvaldības vēlēšanās uzvarējusī partija "Latvijai un Ventspilij" ir nerunīga gan par to, kā noritējušas sarunas ar citiem politiskajiem spēkiem, gan par to, vai pirmdien deputāti atkārtoti centīsies iebalsot amatā smagos noziegumos notiesāto Aivaru Lembergu, kurš patlaban atrodas cietumā.

Views
2133
09.07.2021, 20:33
Eeeeeeeeee
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kapēc nepotētie nevar iet uz Jūras svētkiem? Kapēc VESELIEM cilvēkiem liedz svētkus? Idritvaju kociņ!

Views
1738
07.07.2021, 22:18
L
L
labo darbu čempiiiiiiiions
Lembergu neievēlē par mēru

Sešiem deputātiem balsojot "par" un sešiem - "pret", Ventspils pilsētas mēra amatam izvirzītais kandidāts Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij") amatā ievēlēts netika.

Views
2197
05.07.2021, 17:36
Eeeeeeeeee
Tātad...

Varētu aizliegt šajā pilsētā alkohola lietošanu, jo nevar izturēt tos nodzērušos purnus, kas klīst bez dvēselēm pa pilsētu! Fuj, fuj!

Views
657
04.07.2021, 11:53
_
_
_Ģirts_
praids un kovid? tie imūni..?

Ir kovida ierobežojumi, simtiem, ja ne pat tūkstošiem cilvēku zaudēja darbu, zaudēja biznesus, zaudēja arī cilvēkus, tuviniekus - gan no slimības, gan ierobežojumu depresijas... Bet praidu varēs rīkot? Nevarējām pulcēties, lai paustu viedokli par ierobežojumiem, bet pulcēties, lai pastāstītu ar ko guļ var?
Kāpēc netiek ļauts laulātiem pāriem iziet ielās un paust savu lepnumu par ģimeni klasiskā izpratnē - tad redz kovids ir. Bet šitiem nav? Tas taka rada imunitāti?

Views
994
03.07.2021, 20:43
Baronkungs
Covid 19 pasaciņas nosaukums

Interesanti sanāk,visur tikai tiek rakstīts,par to ka maz tiek vakcinēti cilvēki, neejot pēc plānotā.
Bet nekur, gandrīz nekur netiek īpaši pieminēts,cik tā vakcīna laba,cik kaitīga.
Vai nu arī visi savas acis ir aizsmērējuši Ar lielo prieku vēsti
"Nu mums beidzot ir vakcīnas pret covid 19."
Bet to ka cilvēkiem ir pēc tam kaut kādas blaknes
Nu un,nu nomirs,nu pierādi ka no potes, varbūt no kaut kā cita?
Murgs kaut kāds?
Vai tad nav jācīnās par katru dzīvību?
Vai arī varam palaist kaut kādu milj,pohuj?

Views
622
03.07.2021, 17:00
Pēdējās komentētās

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 10 stundām

Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…

Pirms 10 stundām

tas i VenstpilReis domāc tekst .

Pirms 10 stundām