Vējš 5.22 m/s
Ungārijas parlaments apstiprināja likumu, kas aizliedz tādas informācijas izplatīšanu skolās, kuru varētu uzskatīt par homoseksualitātes un dzimumu maiņas propagandu.
Likumprojekta autors ir valsts premjerministrs Viktors Orbāns.
Pirmdien Budapeštā notika masveida likuma pretinieku demonstrācija.
Atgādinām, ka Ungārijā viendzimuma laulības ir aizliegtas un tikai heteroseksuāli pāri var adoptēt bērnus.
2018. gadā Orbāna valdība atcēla valsts finansējumu dzimumu līdztiesības pētījumu programmām un oficiālu akreditāciju maģistra grādam disciplīnā.
2020. gadā Ungārijas likumdevēji apstiprināja likumu, kas aizliedz transpersonu likumīgu atzīšanu.
Es tomēr nesaprotu, tiešām tas Eglītis tā tik viegli tiks cauri ar saviem publiskajiem paziņojumiem!? Tas tagad tā normāli skaitās? Joka vai nejoks, bet ministrs publiski paziņoja, ka Ventspils var necerēt uz naudiņām, jo viss ies viņu pilsētām!? Tātad fondu naudiņas tiks dalītas neviz pēc projektu satura, kvalitātes, nepieciešamības, bet politiskās piederības??
Brīvosta atteicās no astotās rūpnīcas celšanas, līdz ar to neradot jaunas darba vietas, tur varēja būt ap 50/70 darba vietām!!
Baseins arī ir Rēzeknē, ne Ventspilī...
Bet ventas ostai viņi redz var pus ļimonu vnk izmest par neko, kaut kādas valdes algām un veidojuma uztaisīšanai, kura neko nedara, jo nav jau ko darīt, nekas nenotiek, kas strādā tur nav!
Kas tālāk? Ja tas nav konkrēts Ventspils pazudināšanas scenārijs, tad es nezinu kā vēl to nosaukt! Vai kāds valdības krēslos saprot, ka viņu politiskā mērīšanās ietekmē Ventspils iedzīvotāju dzīvi stingri vairāk kā viņu politiskās intrigas!? Te dzīvo dzīvi cilvēki!
Noskatoties šorīt Ošenieka preses konferenci,radas iespaids ka LunV partiju atbalstis NA un LA pàrstàvji.
Nu ļoti labvelìgi par viņiem Didzis izteicàs.
Esot izsludināts oranžais brīdinājums par karstumu vilni.Kas tie par ezīša murgiem? Brīdinājums?Par ko jābrīdina?par to ka beidzot sākusies vasara,tāda,kādai tai ir jābūt.Karstai.
Kādai tad ir jābūt?No 15-19, mākoņains,brīžam līst.Ja vasara trīs mēnešus,tad līst vidēji 80 dienas
Vasara,tātad normāli silta,reizēm karsta, normāli ja uznāk tā riktīgi lietus gāzes,un pēc tam ir atkal normāli silts,tik silts lai pie jūras nebūtu jāstāv kurtkās un jādrebinājās,kā nekā vasara.
Ziema,tātad sniegs un riktīgi auksts, sniegs tā vidēji uz 70 cm.
Un sals -10 un uz augšu.
Un ne jau tādus murgus lasīt mēdijos ka novembrī uzsniegot sniegam dienesti tam nav gatavi.Aļo, sniegs no oktobra beigām līdz aprīļa sākumam,ir normāli,tā nav nekāda pastardiena.Un tam vienmēr jābūt gataviem gada no gada.
Nu aplejiet mani ar sūdiem,ka es nedomāju pareizi.
Nu ko, cienījamie vēlētāji, tūlīt, tūlīt Ventspils domi sāks vadīt rīdziniece K. Lemberga. Mukāt, mukāt no rīdziniekiem, kuri izšķērdēs pilsētas budžetu, un lauvienei rīdziniecei tieši rīklē. :):):)
Viens gads un kase būs tukša! Varat droši teikt lielu paldies lielajiem bļāvējiem un pilsētas kangariem, zāles uzraugam Meļgalvim un Pļeņičiem:):):)
Aptina Jūs visus ap pirkstu:):):)
Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…
Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…
tas i VenstpilReis domāc tekst .