Vējš 5.22 m/s
Nu redz cik mēs forši mākam dzīvot,saimniekot.Bērnus vairs nedzemdējam.Un drīz visas skolas pilsētā būs tik kai pamatskolas sastāvā.Vienkārši ideāli.
Pludmalē nav iepējams uzturēties,jo dažādi kukaiņi ēd nost,saprotams jūra jūlija mēnesī zied,bet tàs izskalotàs zāles pēc iespējas ātrāk vajadzētu aizvàkt,pirmkàrt smird,kukaiņi vienkārši neļauj baudīt jūras labumus.
«Stena Rederi darbojas vairākās Eiropas ostās un izprot šīs infrastruktūras stratēģisko nozīmību un potenciālu. Šobrīd mēs pētām iespējas veicināt ostas darbības un kravu aprites pieaugumu Ventspils ostā,» sacīja Stena Rederi izpilddirektors Karls Johans Hagmans (Carl-Johan Hagman).
«Mēs uzskatām, ka Stena ir īstais partneris, lai turpinātu attīstīt un stiprināt Ventspils ostu un kopumā uzlabotu loģistiku Latvijā. Mēs ceram, ka varēsim ar Stena noslēgt galīgo vienošanos,» sacīja Ventspils ostas uzņēmumu padomes priekšsēdētājs Dr. Rudolfs Meroni (Dr. Rudolf Meroni).
Tuvojas ekstremāls karstums: sinoptiķi gatavi izsludināt sarkano brīdinājumu;
Būtu lūgums neaizmirst savus četrkājainos draugus; nolikt traukus ar ūdeni, neatstāt mašīnās... tāpat bērnus vai vecus cilvēkus..
Tāpat arī bezmāju radībām karstumā gribas dzert- ūdens nemaksā , nolieciet trauciņu ... būsim cilvēcīgi.
Un, kur palika brīvā griba, ja negribu vakcinēties? Kapēc var atlaist mani no darba? Jūs saprotat, ka tā ir vistīrākā piespiedu kārta!!!
Ventspils medija “Ventas Balss” interneta arhīvā var pasmelties rakstus, kas rada priekšstatu, ka naudīgās piejūras pašvaldības vadības spice nodarbojas ar pandēmijas laikā tik ierasto attālināto darbu. Neparastāks gan ir fakts, ka attālinātais darbs norit no cietuma.
https://www.delfi.lv/a/53372303
Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…
Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…
tas i VenstpilReis domāc tekst .