Vējš 6.3 m/s
Šorīt Pārventā pretī veikalam "Citro" gulēja bezpajumtnieks uz bezpajumtnieka. Kur skatās? Nekārtības uz nekārtības! Fuj!
Nu skaidrs lieku rakstu 3x par to kad vajadzetu apstādināt lesbiešu un pediņu gājienu Rīgā un vai ir gribētāji braukt līdzi un 2x izdzēsa !!! Kā to saprast tagad ? Jums ar galvu viss kārtība vai kas ? Es nesaprot noladetie urodi jus nevaretu piedzimt bez mates un tēva !!! Jūs esat dabas resursu tērētāji un sabiedrības degradētāji jūs esat slimības kas jaiznīcina !!!
Kas šodien centrā mētājās ar kakučiem? Galīgi Jums nav prātiņš vairs? Met pa sun, met pa log, met pa vien, kas gāj garām! :( Es sēdēj netāl uz soliņ un domāju, vai dies, kas pa trakum! :(
Cienijamā VB kàrtīgi nosvinējusies,kopš 22.jūnija latviskajā versijā nevienas svaigas ziņas.
Patiesa cieņa pret lasītājiem???
Kāds man var paskaidrot.
Mūsu mīļajā latvijā ir brīvība vai nav
Labrīt! Vai pulcēties šodien var? Es gribēt kād orģij pa Līgo! :)
Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…
Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…
tas i VenstpilReis domāc tekst .