Oc darbinieki.

Rudžiš | 21.11.2017, 16:45:30 | 2131

Nu redz tā iznāca laiks kamēr stundu sēdēju pie e.dzērves kabineta kamēr gaidīju kad viņš beigs ar oc valdi te kaut ko pļurkstēt par kabinetu pārbūvi. Vai tas ir normāli kā viņš attiecās pret saviem klientiem? Cik man ilgi būtu jāgaida. Un ja jau iesākām OC tēmu tad gribētos piebilst ka tām apkopējām un dežurantēm kas te sēž būtu jāmaina attieksme. Sēž savā skabūzī paceltu degunu un ļoti nelaipni attiecas pret apneklētājiem. Ja gribat nosist laiku nāciet šeit pagaidiet rindā.

Komentāri (5)

  • -2
    Persona 21.11.2017, 18:09:24

    Tev jau vajag Dzērvi ne viņam tevi.
    Arī es esmu stundām gaidījis lielās sāpēs, bet nenomiru.

  • 0
    šašl¡ks 22.11.2017, 16:20:06

    Par Dzērvi neko sliktu nevaru teikt, un rindas ir pie visiem ārstiem. Par dežurantēm gan pilnībā piekrītu, reizēm šīm deguns tik ļoti gaisā, ka tā vien prasās kaut ko tajā iestumt.

  • 0
    Amilda 22.11.2017, 20:21:26

    Arsts nav apkalpojosais personals. Un jus neesat klients. Jus esat PACIENTS. kam vajag palidzibu.

  • 0
    JānisJānis 22.11.2017, 20:33:16

    Es teiktu, ka ir gan pacients, gan klients, ja cilvēks maksā pilnu maksu, kas ir ap 20 EUR par 10-15min procedūru. Domāju, ka. ņemot vērā Latvijas iedzīvotāju ienākumus, tas nav maz

  • -1
    Olimpiskais centrs "Ventspils" 23.11.2017, 16:51:09

    Atvainojamies par neērtībām, kas Jums radušās gaidot vizīti pie speciālista. Telpā pie medicīnas kabineta un ģērbtuvēm uzturējās vairākas personas, tostarp sportisti un viņu vecāki. Sporta ārsts bija darba procesā un katram pacientam ārsts pievērsās rindas kārtībā, tiklīdz tas bija iespējams. Lai novērstu pārpratumus, kad klientam rodas neērtības un neziņa par notiekošo, aicinām piemērotā brīdī droši uzrunāt ārstu un noskaidrot situāciju. Vēlamies paskaidrot, ka Basketbola halles telpās pie medicīniskā kabineta top fizioterapijas centrs, kurā vadošais speciālists būs Latvijā pazīstams fizioterapeits Raivis Aršauskis. Fizioterapijas centrs būs paredzēts sporta skolas “Spars” audzēkņu un Ventspils sportistu veselības aprūpei. Izmantot fizioterapijas pakalpojumus jaunajā kabinetā varēs arī ikviens ventspilnieks. Šobrīd notiek fizioterapijas centra telpu projektēšana un pārbūves saskaņošana. Kvalificētu fizioterapijas pakalpojumu sniegšanu jaunajā centrā plānots uzsākt nākamajā gadā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: