Trakums

Elgermīrs | 10.11.2017, 11:23:11 | 2920

Peldbaseina svaru zālē esmu bijis tikai dažas reizes, un tikai pēdējā laikā, parasti trenējos ārā pie stieņiem. Nevaru saprast, kurš zālē ir treneris/instruktors. Daži man norādīja uz treneri, bet nespēju noticēt, jo to ko viņš liek darīt veciem cilvēkiem bija šausmas- pirmkārt nenormāls svars(nezinu kam izrādīties) un otrais netiek labota tehnika. Parasti jau treneris zālē nomierina klientus un sāk ar mazumiņu, jo viņam tak būtu jāzina vecumam un spēkam piemērotus vingrinājumus, bet tas tikai tā, pati zāle super, iekārtojums NICE un var savu mūziku uzlikt, kas ir baigais bonuss

Komentāri (33)

  • 0
    Liene Ozoliņa 10.11.2017, 12:10:53

    Neesi aizdomājies ,ka varbūt tie vecie cilvēki regulāri tur trennējas???Un gan jau trenneris zina,kādu tehniku pielietot,

  • 0
    Elgermīrs 10.11.2017, 12:15:02

    Nu to es nezinu vai regulāri, bet svars noteikti par daudz, ja protams negatavojas senioru speka triscinai, bet ar to visu tehnika nav tā labākā.

  • -3
    Riebīgais 10.11.2017, 12:36:41

    Tevi tas satrauc vai vnk gribējās mēli patrīt?

  • -2
    Elita Ozoliņa(ex.Sauleskalne) 10.11.2017, 12:48:56

    Labdien !Es esmu ka Jus

















    Labdien! Es esmu ka Jus sakat tas vecais cilveks kas cila smagumus.Varbut Jus savos gados jutaties vecs bet es nejutos veca.Tas ir pirmkart,otrkart mani neviens nevar piespiest darit to ,ko es nevelos.Treskart-kaut Jums butu tik daudz energijas un gribasspeka ,cik man. Ceturtkart-cilveki iet uz zali trenneties nevis petit citus.Piektkart-es eju uz zali jau otro gadu un iegaume to -bezbrivdienam...Ta ka liec mani un instruktoru miera.Es eju uz zali lai uzlabotu veselibu,jo zinu ko nozime but slimai. Ja Tev nav ko darit tad aizej pacilat labak svarus...

    Ta nav Tava darisana ko es daru...

  • 0
    Nif nifs 10.11.2017, 13:09:39

    Kāpēc tik briesmīgi bij jāspiež uz Enter? nav jau svari..

  • -1
    Elgermīrs 10.11.2017, 13:56:39

    Tas ka ir cīņas spars un enerģija, tas jau lieliski. Galvenais uz visu pozitīvi nevajag satraukties. Ja jau jūs apmierina tehnika, un ar veselību viss ok tad jau labi.

    Vienkārši uztraucos, ka pie tādas vingrinājumu izpildes, kā minimums nāk līdzi veselības problēmas.

  • 0
    Elita Ozoliņa(ex.Sauleskalne) 10.11.2017, 14:00:43

    Man bija lielas problemas ar veselibu un tikai pateicoties svaru zalei ,esmu tikusi ar tam gala .Iesaku izlasit VENTAS BALSS 30.junija nummuru.

  • 0
    Elgermīrs 10.11.2017, 14:05:34

    Sports vispār uzlabo arī mentālo un psiholoģisko- tās ir ļoti maģiskas zāles. Varu pajautāt kāds ir jūsu mēķis zālē- vispusīga fiziskā sag., spēks, izturība, muskuļu tonuss, noturēt formu?

  • -3
    keda 10.11.2017, 14:10:31

    Nebūtu slikti ar to instruktoru aprunāties un pajautāt, kas un kā, nevis tikai negācijas gāzt forumā. Diez vai te pie skaidrības tiksi

  • 0
    Elita Ozoliņa(ex.Sauleskalne) 10.11.2017, 14:12:14

    Mans merkis pirmkart ir laba veseliba.Speks ,izturiba un but laba forma.

  • 0
    Elgermīrs 10.11.2017, 14:14:26

    Nu atbildi diži negribu. Izskatās, ka pats treneris ir bijis savā laikā spēcīgs un varbūt savu pieredzi dod citiem, bet ne visiem der viens un tas pats, īpaši, zinot ka pie liela svara samazinās iespēja vingrinājumu izpildīt kvalitatīvi.

  • 0
    Elgermīrs 10.11.2017, 14:15:48

    Peldēšana manuprāt ir vislabākā, lai netraumētu ķermeni un reizē izmantotu visus ķermeņa muskulatūru, bet gan jau to Jums treneris arī ir ieteicis.

  • 0
    Elita Ozoliņa(ex.Sauleskalne) 10.11.2017, 14:20:57

    Es nemaku peldet,man udens nepatik

  • 0
    Elgermīrs 10.11.2017, 15:04:04

    "Viens no svarīgākajiem iemesliem, kāpēc jāievēro pareiza vingrinājuma izpilde ir, lai izvairītos no savainojumiem. Ceļot smagus svarus mūsu ķermenis ieņem nepareizu stāvokli, kas nav optimāls pareizai vingrinājumu izpildei un tas ietekmē cīpslas, saites un locītavas pareizu pozīciju, kas atkal noved pie muskuļu plīsumiem un saišu iekaisumiem. Ja vingrinājuma laikā ir jāšūpo ķermenis vai tas nespēj noturēt stabilitāti, tad ir jāsamazina vingrinājuma svars. Vienmēr labāk ir pacelt mazāku svaru ar pareizu formu nekā lielu svaru ar paviršu formu. Labāk kāpt pa kāpnēm lēnām uz augšu un palielināt svaru tikai pie labas izpildes formas." no raksta NFPT(National federation of profesional trainers)

  • -2
    Riebīgais 10.11.2017, 19:37:39

    Tā visa ir huiņa,2 gadus eju uz zāli ,daudzmaz ievēroju tehniku,bet katru reizi cenšos pēc iespējas vairāk grupas ņemt, tikai tad jūtos ka pilnvērtīgi esmu bijis zālē,nevis kā citi- Šodien tikai bicītis un prese,vai kājas un mugura- pie velna, visu kopā uz max. Ar pēc iespējas vairākiem atkārtojumiem un maucam !! Tikai jādo muskuļiem atgūties ! Un viss ir kulē!

  • 0
    mīļie ventiņi 10.11.2017, 22:09:32

    kāda jēga no tava bicīša?

  • 0
    mīļie ventiņi 10.11.2017, 22:15:44

    tādus "pupiņus" neintralizēt nav nepieciešama īpaša piepūle. tā viš i

  • 0
    Elgermīrs 10.11.2017, 21:57:28

    Te arī redzam no ko smeļas idejas jaunie kas nāk uz zālēm. Citi vēl saskatās kā uz smith machine incline spiež 130 kg ar 5 cm amplitūdu un domā, ka tas ir dzīvnieks un jādara tā pat, bet beigās krūtis savilktas un ar apaļu muguru soļo apkārt.

  • 0
    mīļie ventiņi 10.11.2017, 22:20:29

    Nepārcenties-jo lielāka muskuļu masa,jo vairāk tārpiem būs ko darīt Aizsaules ielā. tā viš i

  • -2
    Riebīgais 10.11.2017, 22:34:02

    Tā viš i,tādu kā tevi neitralizēt varētu ar 5gadīga bērna pirdienu,turpini tik klabināt pa taustiņiem
    Elgermīr,atslābsti,es eju uz zāli un daru to kas man ir vajdzīgs,nevienu nemācu,un nelieku darīt kā es daru, nevienu reizi krūtiss nav bijušas savilktas un apaļa mugura nav bijusi! Chill.

  • 0
    Elgermīrs 11.11.2017, 09:05:56

    Nu tāpēc es no trenera vismaz gribētu sagaidīt pareizu pieeju vecumam, piemeram ja tu ietu- jauns buks pie trenera, tad varbūt būtu vienalga ka tevi trenē. Bet tā klausos, ka ielas jau tevi izaudzinājušas.

  • 0
    Ridzinieks.. 10.11.2017, 22:45:17

    A kas to zin, varbūt tie seniori var vairāk pacelt,nekā tu! :D

  • -1
    mīļie ventiņi 10.11.2017, 22:48:12

    Elgermīr,atslābsti,es eju uz zāli un..lietoju zāli.Jūtos labi,pagaidām pa ausīm neesmu dabūjis.Jūtos baigi stiprs. Tik to spēku nav man kur likt. Malku skaldīt neprotu,rakt man pietrūkst prātiņa. Ar cieņu-riebīgais

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: