Vējš 3.22 m/s
Vējš 3.22 m/s
Vietējie tautieši, vai tiešām meisons restorāns ir tik štruntīgs kā apkārt runā? Reāli gribēju aiziet pamēģināt bet ja jau 9 cilvēks saka tieši to pašu - porcijas reāli mazas kā pelēm pa 20 eur personai, zivi atnes knapi siltu ka jālūdz uzsildīt, 3 vistas mazi stibiņi pa 15 eur, ēdienkartē vīlušies un visādi šitādi brīnumi, kur pēc tā apmeklējuma visi aiziet mājās un normāli paēd, vīlušies tādu naudu atstājot tur. Nu pat cilvēki no turīgā gala, atdzīst, ka tur nav nekāda garšas pasaule vai ceļojums, ka labāk ir pat vietējās kafejnīcas (šī nav reklāma, bet ventiņu apspriede, tāpēc nesaukšu kuras).
Cilvēki, kas reāli tur ir bijuši, padalaties ar atsauksmēm. Saldie itkā vienīgais esot tur normāli. Bet ja īpašnieki šo lasa - nu ar šitādu pieeju Ventspilī te ilgi neizdzīvos bizness, tāds modelis te nestrādā. Tak cilvēki runā, no mutes mutē, un neviens vairs neies otro reizi.
Turcija šorīt notika šausmīga zemestrīce (un arī Sirija). Vai Latvijā nosūtīs tikai līdzjūtības telegrammu? Vai palīdzēs ar naudu, medikamentiem, siltām drēbēm, ģeneratoriem? Turcija ir NATO un ES sastāvdaļa (ka arī Latvija). Nu un ?
Kādreiz tajā karā Vācijas tanki nach Osten , tagad Vācijas tanki nach russich fašistiem , ASV tanki tajā karā pret Vāciju , tagad pret Krievijas fašistiem !
Kas ir viss viss svarīgākais un visdārgākais uz šīs nolādētās planētas.
Cilvēku dzīvības,vai kāda ideota ideoloģijas murgi,kā rezultātā cilvēku dzīvības tiek pļautas uz visām pusēm
Piem:
Cik aizgāja 1917 gada pie revolūcijas???
Kāda bija jēga,un kādas bija sekas???
Pirmais pasaules karš
Otrais pasaules karš
Piedodiet bet es neesmu redzējis ka pa kara lauku skraidītu
Ļēņins,Staļins, Hitlers,Zelenskis, Putins.
Lai šie arī ņem ieročus rokās un uz ierakumiem projām.Gudri karot ar citu nevainīgu puišeļu rokām kyri savu dzīvi nemaz nav dzīvojuši
Sveiki aitu bars.Nu ko Turcija zemestrīce,kārtējā nelaime.Veriet tik savus maciņus vaļā un sāciet ziedot.Mums taču kārtējo reizi kādam jāpalīdz.Mēs jau esam bagāta valsts ar pārbagātiem pārticībā dzīvojošiem iedzīvotājiem,tākā sāciet ziedot,atdot,uzdāvināt.Un pēc tam barā blēt bē bē bē bē
Vai kāds nezina,kas tas ir pa džipu kas braukā ceļa posmā Vēde -Rinda? Itkā Popes pastnieks ar brūti vārdā Gunta. Nesen redzēju ka tā brūte ir pie stūres un pastnieks blakus slēpās.
Pirms svētkiem Komunālā pārvalde organizēja zāles pļaušanas darbu…
Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…
Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…