Konkrētā doma

Tārps | 14.03.2018, 12:46:22 | 771

Kapēc neviens no tās gudrās tautas pēdiņās.Nekad neviens neprotestē pret uzńēmēju patvaļas par to ka nemaksā algas par to ka tik mazas algas.Neprotestē pret to ks visam ceļ cenas ceļ nodoklus nepaukstinãjăs cilvēku dzīves līmenis.Gudra tauta?Kãtad kurā vietā?Liela gudrība nav ko teikt,katrs savā stūrī kurn.Viens pa pjanku iemauc busiņā.Visiem vis ir ok.Tagad lidotājs nosēdās pie Šanhajas atkal visiem vis ir štokos.Ideăla sabiedrība.Anglijā fūras šoferis aizmiegot pie stūres ieplēsa autiņā un par to dabūja cietumu.Pie mums par to varbūt dabūtu rājienu nu ja vēl būtu blats....nu paši saprotiet.Kur ir kārtība?Kur?

Komentāri (15)

  • -3
    snaiperis999 14.03.2018, 12:49:11

    Tā tas ir, jā.

  • -2
    Tārps 14.03.2018, 12:49:38

    Ja jau esam ES.Tad kārtība likymi sodi dzīves līmenis kā ES.Labi ka pēc pāris nedēļām aizbraucu no šīs mau** zemes.

  • 0
    arcus 14.03.2018, 12:54:12

    Brauc, bet atpakaļ gan nerādies, cilvēki kas tā var apvainot Latviju tai nav vajadzīgi!

  • 0
    Dzērvene 14.03.2018, 13:52:12

    ???

    Tu jau kaut kādus 3 vai 4 menešus dziedi,ka pamet šo meslu bedri ,vēl te ?
    Nevar atrast līdzbraucēju?Naivi cilvēki ir izbeigušies ?
    Tikko nesen kādas 2 dienas atpakaļ atgriezās viena sieviete no Īrijas,šampinjonus vāca,Viņa teica,lai es vēl kādreiz caur kādām firmām kaut kur brauktu ,nekad mūžā.Koroč firma atskaita naudu,par dzivošanu(mitinājās viņas kaut kādos vagonos pa 6 ,polietes un leiši),par it kā iztrukstošam stundām(ēsts ,dzerts,uz wc bieži iets ),vienu vārdu sakot ,neko nenopelnija,atbrauca majās.Tagad strādā mūsu pašu letiņu tiklā un ir laimīga.

  • -5
    snaiperis999 14.03.2018, 14:00:48

    Ak tad tur arī par tualeti atskaitīja?Ja šeit atskaitītu par stulbu di..anu forumā,tad tu un tev līdzīgie no bada atstieptos.

  • -2
    guntis 403 14.03.2018, 14:23:06

    Un tu noteikti būtu viens no pirmajiem bada cietējiem....

  • 0
    Anita 14.03.2018, 14:04:59

    Nav ko meklēt laimi svešumā, ja nav konkrēta cilvēka,kurš var iekārtot tevi darbā. Vairumā gadījumu tomēr cilvēki paliek ārzemēs, jo tad jau Latvija nebūtu tik tukša, bet ir ļoti daudz to,kuri atgriezpas ar tukšām rokām un parādu nastu. Lai veicas tiem ,kas grib un var!!!

  • -3
    Dzērvene 14.03.2018, 14:08:58

    Snaiper,nu tavu tukšo diršanu manuprat te daudzi pat vera nenem.Kas tur jau s tava tēmā par krāpnieku?klusums ?A ko tā ?

  • -1
    Dzērvene 14.03.2018, 14:41:35

    Ā ja kas runājot par IP izčekošanu.Nu es vienā tēmā minēju,ka mans IP jau sen ir izčekots.
    Vārdu sākot īsumā,pēc tā ieraksta nākamajā dienā pie manām nama durvīm klauvejiens.Sieviete,zolida,soc,aptauja un sākās jautājumi,cik mēs te dzīvojam,cik ir deklareti,kāda alga,cik gribētu nu jautājumu bija daudz,visus nerakstīšu.
    Sakritība,demokrātiskā valstī dzīvojam kur viens par otru visu zinām?
    Nedomāju ka tā bija sakritība,bet laikam kādam ļoti,ļoti interesēja mana personība.
    Parasti soc.aptauja notiek telefoniski,bet te pēkšņi personisks apmeklējums.
    Snaiper tavs roku darbs ?Laikam jau nē,jo tu tomēr lielākoties esi t rollis.
    Lūk tāds mans piedzīvojums ar demokrātiju.

  • 0
    Barons 14.03.2018, 15:18:50

    Dzērven kundz.
    Tād zoc.aptaujataj nebūs laist pār pa slieksn,kur nu vel uz viņ jautajien adbildet!
    Iekš man muiž,ja kād svešs Person grib špijonet,ir parunat ar man Vāc Ait Sunišiem,viņ man ir 4 (četer),le zinat.

  • -1
    Dzērvene 14.03.2018, 15:44:44

    Sunīši man nav,tad man vienīgi bija pašai jakož.Bet zolīda kundzīte gados vai tad man grūti bija atbildēt,nu ne taču.
    Vienkārši tāda baigā sakritība.Un visticamāk ,ka ta arī bija tikai sakritība.

  • 0
    kristofers 14.03.2018, 17:25:36

    Domāju, ka nebija gan sakritība. Kādu laiku atpakaļ arī izveidoju tēmu par krāpnieku, kuru VB vairākkārt dzēsa, jo krāpnieks acīmredzot bija VB pietuvinātais. Arī man vairākkārt zvanīja un nelikās mierā, tipa, soc. aptauja. Arī acīmredzot ieinteresēja mana persona. Tik ''demokrātiskā'' valstī dzīvojam, ka pat krāpnieks izšpionēja, kurā laikā sēžu digitālajā! Tālāk jau vairs nav kur!!!

  • -1
    prof.Preobraženskis. 14.03.2018, 18:00:22

    Mājas telefonu,ja tāds ir,vajag ar numuru noteicēju.
    Un noteikums Nr.1 - UZ ZVANIEM NO SVEŠIEM NUMURIEM NEATBILDĒT!!!

  • -1
    kristofers 14.03.2018, 18:04:21

    Tieši tā, nevēlamus numurus bloķēju!

  • 0
    krusttēvs vilhelms 16.03.2018, 08:20:22

    ir cilvēki,kas visur jūtas slikti- Latvijā,Krievijā, Irijā, Asv uc....
    Nav darba, drīz sāksies ravēšanas darbi. Lai veicas!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: