Vai tiešām jāsāk šaut un slaktēt?

Cienītais, Jūs ko? | 29.04.2018, 17:34:40 | 2326

Iedomājies situāciju - ir jauka, pavasarīga svētdienas pēcpusdiena, saulīte spīd, putniņi čivina, tu mājās atpūties, lēnā garā dari savas lietas, bīdi savas fiškas, logs atvērts vēdināšanā, lai smadzenei neaptrūkstas skābekļa.

Te pēkšņi - BABAH - kā sniegs uz galvas ar āmuru pa pieri - kaut kas sāk BAUROT aizkauta vepra tonī, dunēšana, bļaušana, ārdīšanās, nemieri un pārdzīvojumi, asaras un asinis.
Teiksiet - ko, karš sākās?
Atbildēšu - nē, tie tikai jampampiņi - futbola fani! :)

Un tā katrā - atkārtošu - KATRĀ nedēļas nogalē, siltajā gada periodā. Darba dienās streso darbā, brīvdienās arī mājās nav miera. Kā lai cilvēks saglabā garīgo veselību neapcerot dažādas futbola fanu fiziskas iespaidošanas metodes?

Komentāri (48)

  • -7
    Cienītais, Jūs ko? 29.04.2018, 17:35:10

    Respektīvi, ko ar šo visu vēlējos pateikt. Ir pavasaris, silts laiks, siltinātās mājās karsti, dzīvokļos elpot nav ko, logi vaļā. Līdz ar ko labi dzirdama sabiedrības padibeņu ālēšanās OC teritorijā nedēļas nogalēs. Līdz ar ko, lai novērstu uzmanību no tā, nākas diezgan skaļi atskaņot iemīļotu mūziku. Tātad, šī ieraksta doma - informēt, ka, ja sākšu saņemt sūdzības no apkārtējiem iedzīvotājiem par skaļu mūziku - sūtīšu sūdzēties pie Boitmaņa. Ja vien šamais nav atkal kārtējo reizi atkāpies no OC vadītāja amata, lai izvairītos no jebkādas ar tur notiekošo saistītas atbildības.

    Paldies par uzmanību, jauku dienu! :)

  • -12
    krustmateflorence 29.04.2018, 17:43:37

    Katram cilvēkam ir tiesības uz klusumu un mieru,un nav ko tur gari runāt.
    iesaku nofilmējiet redzēto,un nosūtiet policiju,tad tie trakumi beigsies,vis labāk pazvaniet Degpunktam ,tad pilnībā to bardaku izbeigs .
    Paldies Dievam,man ir privātīpašums vasarnieku rajonā ,un uz katra sētas stūra pa video kamerai,man šādas problēmas nekad nepiemeklē.

  • -3
    snaiperis999 29.04.2018, 18:08:33

    Vai ta tvaicenē arī ir vasarnīču rajons?
    Kas attiecas uz to debiloīdu ālēšanos,tad sarunā kādus piecdesmit večus un...,tālāk pats zini.
    florences komentāru neņem pa pilnu,viņai nav pilns rubulis.Masu pasākumos policija staigā ar drebošām pakaļkājām.

  • -12
    yolo 30.04.2018, 07:13:36

    lielais sitējs. kad dēļ tavas tukšās muldēšanas pašu pasauca satikties, tad nezināji, kur likties.

  • -10
    Latvija pāri visām! 29.04.2018, 21:57:10

    Futbols rullē un FKV vinnē!!!

  • -5
    Puaro 29.04.2018, 22:05:53

    Nu ko,pārvācies uz Selgu vai iegādājies privatmāju sev vēlamā vietā.Nav ko ņaudēt

  • 0
    Nif nifs 30.04.2018, 07:00:09

    Uz šīs zemītes dabūt klusumu un mieru ir aizvien neiespējamāk un nekāds privātmāju rajons tur nelīdzēs. Katrā vietā savi trokšņi,.pasargāts no tā, ka "vara" tev neuzspiedīs kādu savu "risinājumu" tu nebūsi nekur. Ja tava māja traucēs kādam projektam, paliksi arī bez mājas. Meklē risinājumu pats, jo pie OC tu visticamāk neko nepanāksi.

  • -3
    snaiperis999 30.04.2018, 08:27:57

    Tev,yolo,ar cāļa smadzenēm to nesaprast,kāpēc es negribu tikties ar kādu no foruma atsaldētiem idiotiem.Man nav garantija,ka šeit rakstīto nekontrolē policija.
    Es tevi saprotu,ka gribi ragad te mani kaut kā apd..st par to,ka pats te forumā esi apd...ies.Paskaties uz savu komentāru noveltējumiem un izdari secinājumus.

  • -12
    Ens 30.04.2018, 18:58:27

    ārsts pacienta radiniekiem : diagnoze "snaiperis999 " nav iepriecinoša. pagaidām mūsu praksē nav piemērotu vakcīnu pret šo vājprāta sindromu,bet zinatnieki cīnās ..

  • -9
    yolo 30.04.2018, 23:04:26

    dažas lietas neārstē. vienkārši nolaiž podā

  • -10
    Gunārs Pētersons 01.05.2018, 06:04:13

    Mazajam bubucītim pirms vēlēšanām sagribējās izstaipit savu uzmanībiņas trūkumiņu? Ak vai ak vai, cik Tev grūti. Viss straucē, spilvens par cietu, sega kož. Nekas, beigsies vēlēšanas un atkal varēsi doties ziemas čučā.

  • -1
    Kriska 01.05.2018, 10:12:10

    Cienītais, futbols vismaz dienas laikā (galu galā var aizbraukt pie dabas) bet iedzīvotājiem pie Reņķu dārza es jūtu līdzi - tiem nav miers pa nakti

  • -9
    krustmateflorence 01.05.2018, 11:35:57

    Tīņiem nav kur savu enerģiju izlikt,vakardien pati novēroju,kā viņi bumbo lielā prospekta iekš māju pagalmā līdz vēlam vakaram.
    Stipri šaubos,ka tur dzīvojošie var mierīgi pagulēt ja telpās atvērti logi.
    Vajadzētu tur kādu ierobežojumus noteikt,tā nedrīkst turpināt.

  • -5
    Aivarinsh ! :) 01.05.2018, 11:52:23

    Īsti nevar saprast par ko sūdzās ? Par to ka atbalsta sportistus ? 100 % Pats ar sportu nav nodarbojies un ir resns , ka pat logu nevar pievērt ! Ãksts

  • 0
    Cienītais, Jūs ko? 01.05.2018, 15:10:11

    Cienītais, esmu gatavs saderēt uz visiem mūža iekrājumiem, ka esmu daudz sportiskāks nekā Jūsu atsaldētā tirsa. Tas, ka neatbalstu kontakta sporta veidus un kolektīvu idiotismu, nenozīmē, ka neatbalstu sportu kā tādu.

  • 0
    Anita 01.05.2018, 14:05:12

    Aivariņ, kas tad ir noticis, ar kreiso kāju no gultas izkāpis , jeb pārsvinējies ,ka visiem krīti virsū? Nevar tā īsti saprast,kam domāts tavs komentārs , bet tas ,ka esi vēlējies cilvēku aizskart ,ir redzams .

  • -2
    sinephaha 01.05.2018, 15:09:24

    vienu nekad nesapratīšu, kapēc vislielākie sporta fani parasti ir vislielākie dzērāji, kuriem pēc 100m sprinta plaušas krīt ārā.

  • 0
    Cienītais, Jūs ko? 01.05.2018, 15:13:20

    Lūk, apmēram par šo arī runāju!

  • -2
    Cienītais, Jūs ko? 01.05.2018, 15:12:45

    Bubini, bubini, Gunār. Tik uzmanies ka no bubināšanas neieviešas bubulis zem gultas, būs jāsauc Tramps palīgā ar visu USA armiju.

  • -2
    snaiperis999 01.05.2018, 15:16:05

    Idiotiski izķēmotas sejas un nenormāla aurēšana ir sportistu atbalstīšana?

  • -1
    sinephaha 01.05.2018, 15:26:04

    neaizmirsti piebilst alus trekterēšanu, smēķēšanu, un pārgudro "meistaru" viedokļu izteikšana - kā būtu labāk spēlēts, vai - es viņa vietā būtu darijis tā un šitā :D

  • -1
    Cienītais, Jūs ko? 01.05.2018, 15:27:05

    Ha... Tiesa, kas tiesa. :D

  • -8
    Gunārs Pētersons 01.05.2018, 16:07:19

    Cienītais, Jūs ko? Vai tad es bubinu? Bubināt Jūs aicinot slaktet līdzjutējus spēlē, kurus apmeklē arī vecāki ar bērniem. Piedodiet, bet ja Jūs nespejat pieņemt to, ka notiek stadionā sporta spēles, tad nevis jamaina visa sabiedriba, bet gan Jums pasam sava lokācija.

  • -2
    snaiperis999 01.05.2018, 16:36:49

    Gatavais izsmiekls vēl ir ar to,ka mūsējie vienmēr vai nu sagrauj vai piekāpjas.bet pretinieki vienmēr vai nu uzvar vai zaudē.

  • -1
    Cienītais, Jūs ko? 01.05.2018, 16:39:40

    Kas cits žurkai asti cels...

  • -1
    Cienītais, Jūs ko? 01.05.2018, 16:37:51

    Slikti vecāki tad. Es ar saviem pēctečiem tādu neandertāļu mežoņu pasākumu, par kādu ir uztaisīts futbols, neapmeklēju. Turklāt, jau piebildu, ka asais virsraksts paredzēts uzmanības pievēršanai tam, ka šinī sū*a DRAUDZĪGAJĀ PILSĒTĀ cilvēks nevar brīvdienās izbaudīt mieru un klusumu, no kā cieš garīgā veselība.
    Par lokāciju - kur nu padomju bruku laikos dzīvoklītis "ieprihvatizējās", tur nu ir. Un finansiālā situācija mūsdienās ir tāda, ka citu nepaņemsi, ja vien neesi liels priekšnieks, kā OC vai pilsētas vadītāji. Ja Jūs man to nofinansētu, būtu, protams, tikai pateicīgs. :)

  • -7
    Gunārs Pētersons 01.05.2018, 19:23:41

    Pareizi ir, cienītais. Kā ieprihvatizējās, tā arī dzīvo. Ja būtu tālāk attīstijis sevi gan morāli, gan fiziski, tad varbūt nebūtu jāvaino visa pasaule pie tā, ka pats sava mūža pilnbrieda izskaņā sēdi s*da dzīvoklī, kas pašam riebjas. Tur jau tā lieta - pārāk daudz laika sev, ja jau vari tā klaigāt pa forumiem bārstot "islāma valsts" cienīgus tekstus. Un nevajag te atrakstīties, ka vēlies tikai sev uzmanibu piesaistīt. Vel vienu tādu kā tu te noignorēs un būs bēdigs iznākums. Vismaz tik daudz kā normāli izteikties jau pieaudzis cilvēks tā kā prastu, bet... Turpini tik pie savas dzives vai ot citus - tā tev vieglak sev iestastit, ka pasam nekas nav jadara. Pietiek tik sūkt TV informaciju un telot anonimu teroristu bārstot draudus.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: