Vējš 3.29 m/s
Vējš 3.29 m/s
Vecāk!!!!!!!!!!!!!!!!! Jūsamie varat iemācīt sāvs atvās, ka nav jālauž viss, kas irama pilsētā brīv pieejams!
Kas tas i idritvaju kociņ! Audzinātam kaut kāds lops!
Es tā vien dien izkurbulēj a sāv auģik pa pilsēt caur un nonāc pie slēdzien kā atslēga vien, ka te i tād bedr...es pat nepārspīlējumiņā to sak! :(
Ciuvēk drūm, viss noplacis, dāb a vairs nav tik zāļ kā gribetos! Visur sēž visād bamšļinieki un ubag pie viekaliem a brūn sēj pras kapeik!
Pirmdien, 7.augustā plkst. 15.20, Ventspils Pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka pie 2.pamatskolas divi romu tautības jaunieši nozaga divriteni un ar to aizbrauca Inženieru ielas virzienā...
Vot pasāk mān kā šajā mazā ciemā vēl kāds zog! :( Tas i akas vāks!
Bojāts pašvaldības īpašums, meklē aculieciniekus.
Pašvaldības policija konstatējusi tīšu Ventspils pašvaldības īpašuma bojāšanu. Lai pašvaldība varētu realizēt zaudējumu piedziņu no vainīgajām personām, lūdz atsaukties nodarījuma aculieciniekus.
Kas tād vandāļ i? Kur vecāk skatamas? Kas tas i vells parāvs!
Municipāļiem vasarā un rudenī , kā atļauj laika apstākļi , jābrauc ar riteņiem , divatā , ar pienācīgu aparatūru , ar smaidu uz sejām , ar pieklājīgu uzvešanos , pret tiem , kam nav atstarojošās spuldzes un citi elementi ritenim . Būtu interesanti un aizraujoši video ....
Reizēm lasot,šeit forumā tautas gudros
Arāju+,Kaut kādu Viktoru,karloviču,un vēl vienu otru.
Reizēm jāaizdomājās
putins uzbruka Ukrainai.
Mes ēdam nost krievus.
Bet ko mēs darītu,ja tur būtu iebrukusi ASV.
Arī rietu kā no ķēdes norāvušies šakāļu bars???
Vai varbūt kauktu lielajam brālim līdzi.
Reiz Riebeklis rakstīja kad mūsu tautai nav sava mugurkaula.Nav sava esss.
Bet ja pāanalizē tad nav arī.
PSRS laikos mēs runājam,domājām kā to lika Maskava,un partija.
Tagad to visu nosaka Eiropas savienība,un ASV.
Kad tad mēs domāsim ar savu galvu??? Laikam jau nekad.Jo mēs esam līdzskrējēju tauta.
Un jā, protams,visi kuri nemauj vienā stabulē ir
Komunisti,fašisti,debīliķi,muļķi utt.
Pirms svētkiem Komunālā pārvalde organizēja zāles pļaušanas darbu…
Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…
Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…