Elektrības vadi nonāvē stārķus

Nif nifs | 24.08.2018, 09:27:23 | 973

Taisnība, un ne tikai stārķus. Arī manas dzīvesvietas tuvumā ir tādas pašas elektrolīnijas. Apmēram gada laikā zem tām esmu redzējusi vairākus beigtus putnus. Jāpiezīmē, ka šie stabi ar bīstamajiem veidojumiem uzradās salīdzinoši nesen. Tātad - tādus Sadales tīkli tagad taisa. Kā to nepieļaut, kāds zina?

Komentāri (7)

  • -3
    snaiperis999 24.08.2018, 09:59:19

    Tavs sašutums vietā.Bet ņemot vērā lielākās daļas iedzīvotāju un atbildīgo amatpersonu un dienestu absolūto poveri uz dzīvo un pārējo dabu ap mums,šādas un tamlīdzīgas nejēdzības notiks vēl ilgi.Visas negācijas valstī var novērst tikai ar politiskās iekārtas maiņu,esošos pie varas stingras izlases kārtībā sabāzt aiz restēm uz ilgstošiem termiņiem,bet dažs labs jau sen ir pelnījis mūža ieslodzījumu par saviem grēkiem.

  • 0
    nomaļnieks 24.08.2018, 10:13:10

    Daudzas lietas kaut ko nonāvē. Risinājums vienkāršs - atsakamies no elektrības un viss būs štokos.Nebūs stabu, taisīs ligzdas uz skursteņiem, bet tad jau būs cita tēma-stārķi smok nost.
    Katru dienu uz autoceļiem arī mirst dzīvnieki un cilvēki, bet šo tēmu neviens dzīvniekmīlis necilā. Ko darīt? Dubulta morāle: cirku ar dzīvniekiem aizliedz, bet tajā pašā laikā zirgu sacīkstes un suņu dresēšanu apsveic ar ovācijām.

  • -3
    Nif nifs 24.08.2018, 10:35:54

    Nevajag pārspīlēt, nav jāatsakās no elektrības. Es pieņemu, ka tomēr var tos stabus/vadus savienojumus izbūvēt tā, ka tie nav bīstami dzīvai radībai. Jautājums, vai grib. Visticamāk, šitā ir lētāk.

  • -3
    Nif nifs 24.08.2018, 10:13:16

    Es šo uzrakstīju kā atsauci uz rakstu šodienas VB avīzē. Kur viens tārgalnieks cīnās ar šito nelaimi pie savām mājām - spiests redzēt beigtus stārķus. Loģiski,ka Sadales tīklu ierēdņi tikai atrunājas. Jautājums, kas izdomā un pieņem tik aplamus normatīvus, pēc kādiem tagad sabūvē nezin ko.

  • -2
    Latvija pāri visām! 24.08.2018, 10:45:08

    Stārķiem pašiem jāskatās kur lido.

  • -2
    Ens 24.08.2018, 17:51:38

    tikai mieru-cūkas nelido. Vispār jau lido,uz Ķirsona "Lido". Tur elektrostabi nav vainīgi.

  • 0
    Riebīgais 25.08.2018, 14:08:43

    Domāju ka ilgi tas nebūs,tagad jau vairāk iet uz kabeļu ierakšanu zemē...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: