Meklēju pārinieku savam biznesam.

Tārps | 22.08.2018, 09:21:34 | 901

Tie kuri grib tikkai paņirgāties par manu rakstu.Lūdzu nerakstīt.Man vajaga reālu cilvēku kurš būtu gatavs kopā cīnīties un nepadoties pie pirmajām grūtībām.Ja tāds būs.Tad runāsim kā tikties.

Komentāri (13)

  • -1
    Tārps 22.08.2018, 09:26:26

    Doma ir sākt kaut ko savu jo ir piegriezies strādāt kādam un būt par muļķi.Saņemt par to grašus un pēc tam domāt kā ar to iztikt.Un es nēesmu latvietis ar kalpa dvēseli.Un es nemāku bezierunu pakļauties...Nemīlu NEVIENU priekšā locīties un pazemoties.

  • 0
    Gints Linde 23.08.2018, 14:28:46

    Tikkai paņirgāties nekas negrib. Neēsmu kritiķis. Tavs biznes noteikti kad ir rakstnieks tapēc kad šo foruma tēmu tu sauc par rakstu. Bet, ja nopietni, tad, ja negribi padoties pie pirmajām grūtībām, tad tās nepieciešams pārvarēt. Kā izskatās, pirmā grūtība ir latviešu valoda. Sāc ar to! Pierādi, ka neesi kalpa dvēsele.

  • -2
    sranskis 22.08.2018, 09:33:46

    Kaut ko savu, interesanti! Sāksi cept bulciņas, knipelēt, atvērsi tējnīcu, izgatavot kapakmeņus ar Swarovski kristāliem vai kā?
    Bet varbūt sākumā iemācies pareizi gramatiski rakstīt?:)

  • 0
    Nif nifs 22.08.2018, 10:12:16

    Kad tu būsi tajā businesā iekšā, tad tu sapratīsi visas cēloņsakarības, kāpēc no sirds darbojoties, reizēm graši vien paliek. Bet lai tev izdodas.

  • -1
    snaiperis999 22.08.2018, 11:04:41

    Jā,Nif nif,šajā valstī (vismaz pagaidām),lai ar kaut ko tādu nodarbotos,ir jābūt dzelzs nerviem,jo ento,kontrolējošo dienestu entās kabinetu gnīdas līdz izmisumam var novest jebkuru normālu cilvēku.Lielākai daļai no viņiem uz purna ir rakstīts:"Samaksāsi,pievērsim acis."
    Nevajag aizmirst,ka šādu sistēmu ir izveidojušas pie varas esošās partijas-ZZS,Vienotība,Saskaņa,NA.Kas attiecas uz Saskaņu,tad ne pie viena vien lēmuma pieņemšanas pret tautas interesēm viņi ir devuši "jā" vārdu.

  • -1
    Tārps 22.08.2018, 12:35:45

    Sranska kuns Jūs varbū vairāk kā gramatiski psreizi rakstīt arī nemākāt.Kaut gan mākat gan-citus apd***t.

  • -1
    sranskis 22.08.2018, 15:27:38

    Es protu arī urbt plāno galdiņu un man tas teicami padodas! Autoram jau laba doma, bet nekādas konkrētikas, tāpēc varbūt mans iepriekšējais komentārs likās viņam nepieņemams.

  • 0
    Tārps 22.08.2018, 12:44:09

    Nē snaipera kungs šādu sistēmu esam mēs paši izveidojuši.Ar savu locīšanos visu priekšā un ar savu pazemīgo klusēšanu.Kamēr mēs tikkai blēsim nevis kodīsim pretī tikmēr nekas nemainīsises.

  • 0
    snaiperis999 22.08.2018, 12:57:19

    Kā tu domā iekost pastāvošai varai?Te vienā tēmā bija komentēšana par idiotisku likumu neievērošanu vai ignorēšanu.Uzspļaut idiotiskai, ar likumu noteiktai uzņēmējdarbības kārtībai (nekārtībai) un saistošiem noteikumiem tu nevari nekādi,jo tad tev nebūs nekāda uzņēmējdarbība.Sāksi uzspļaut,tad būs tev tādas soda sankcijas (periodiski),ka meklēsi striķi un ziepes.Tad jau reālāk ,lai kļūtu par turīgu cilvēku Latvijā,ir audzēt marihuānu un pārdot.Protams ,tas ir likumpārkāpums,bet ja dara prātīgi,tad visi orgāni ar saviem likumiem var tev tik iepūst.

  • 0
    Ivo Ivars Klava 22.08.2018, 12:57:44

    Esmu tagad bezdarbnieks,intensīvi meklēju darbu.
    Sakiet lūdzu,ar ko jūsu darbs ir saistīts?

  • 0
    Tārps 22.08.2018, 18:08:44

    Meklēt partneri biznesā tas nozīmē ka visas problēmas un izdevumi kā arī ienākumi ir uz pusēm.Es nedomāju rakt celt sviest nest ja saprotat Ivars Ivo Kļava

  • 0
    Ventspilnieks13 23.08.2018, 10:30:27

    Raksti uz ventspilnieks13@inbox.lv
    Gribu zināt sfēru, kurā vēlies sākt darbību.

  • 0
    007 23.08.2018, 18:52:21

    man ari butu veelme zinat sferu un tad var ko domat,,,garazas@inbox.lv

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: