Vējš 2.97 m/s
Vējš 2.97 m/s
Kopš PSRS laikiem ir pagājuši jau 33.gadi vai ne??
Bet kad ņem kādu strādnieku lai tas ko izdarītu tā lielākā daļa strādā pļep pļep????
Kāpēc tā???Ir taču pagājuši 33. Gadi.
Jūs teiksiet krievu laiki ir vainīgi!!!
Jums smieklīgi nenāk??
Stradajošie ir uz gadiem 40.Nu atņemiet no 40-33.
Man sanāk 7.ko septiņos gados berns samaitājās???
Jo tie kuri raiblaikā bija pieraduši tā stradat, kvalitātes nekādas.
Tie ir vai nu pensijā,vai kapos
Skat, skat kā krat cilvēk pie taromat bez kriev mat un kartupeļ vat! :(
Dzīve ripo kā Andris Ērglis, bet neripo kapeiciņ uz to maciņ, ja!
Viss i beigs!
Vai šeit cilvēkiem interesētu jauks pasākums?
Doma ir iekurt ugunskuru, pavārīt zupu un padejot ap to.
Kāds nāktu? Ieeja 5 euro bez PVN.
Paskat, paskat kā tik cilā mēriņus un brūviņus!
Cilā rītā un cilā vakarā, bet nemanot, ka dzīve norietā!
Vienu dienu saule neleks vairs un būs kuņģa dziedzeris aiz-beigts!
Kopumā veicont kaut virspusējus secinājumus un analīzi,
var nonākt viegli pie secinājuma, ka mūsdienās šajā valstī ar domāšanu ir pašvaki.
Vidējais iedzīvotājs nedomā, bet atgremo to, kas tiek no visām pusēm uzziests uz nabadzīgā maizes klaipa un laimīgs ilūzijās to ņammā! :)
Labvakar,Jautājums Ventspils Satiksmei,kāpēc tiek kavēti rīta reisi mikroautobusos no inzenieru ielas no rītiem,bērniem mācību stundas sākas 8:00 izejot uz pieturiņu 7:20 mikroautobuss piebrauc 7:56 kā bērnam paspēt uz pirmo mācību stundu +- kamēr visi iekāpj un vēl līdz centram aizbrauc ka skolā stundas sākas 8:00????????!!!!!JŪS TOS ATTAISNOJUMUS SKOLAI IESNIEGSIET PAR STUNDU KAVĒJUMIEM???????!!!!!
Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…
Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…
Lembergisms norieta fāzē...