Vējš 3.29 m/s
Vējš 3.29 m/s
Hei hei te arī es esmu izlīdis no sūdu čupas.Klau kāpēc man čupā un ap čupu skanēja kaut kādas Ukrainas dziesmas.Kas tad nu sanāk.Ka ukraiņi mums uzbrūk???,vai varbūt esam pievienoti ukrainai???
Āaaa svinam dzimšanas dienu Ukrainai????
A kāpēc Ukrainai???
Tad jau manā kaudzē arī jāsvin dzimenīte..
Kāpēc tikai ukraiņiem.Kas tie par murgiem
Sadalīja Eiropu , un CCCP okupēja Baltijas valstis . Okupantu pēcteči un aptaurētie ar krievu pasauli pilnā Latvija, it seviški Latgale un Rīga .
Vasariņa aiziet pliku pačiņu piču pačiņu pačalot citur
un maza bēdiņa kā bērna pēdiņa zem plediņa nu salst
mana dvēselīti, kur koka vācelīte ar vācu papu dipu dabu...
Vasariņama ietam proma! Sāksies rudentiņas un ābol a tantiņas!
Sveikiņi! Vai ta jumsiņiem netrūks pilsētelē kād normāl izklaid? Kād cmuk viet, kur varama aizietama a dām vai kundz? :( Te viss noplakana paliek!
No 1.septembri , visiem Latvijas mediķiem nebūs apdrošināšanas polises, kartes . Āmen .
Tika cilāta tēma par smiltīm kapos.
Sakiet lūdzu tas jūsu prāt ir normāli.Atvest smiltis meža kapos,kapu stūros,bet kapiem pa vidu nav atvests nekas.Jūs llaikam vēlaties,lai vecie cilvēki no kapu vidus ar spaiņiem rokās nesot,stiepjot balto smilti,pa ceļam noliek karoti???
Kas tad nu, varbūt smiltis arī piegādā ar normu???Ar Eiropas atļauju,normas????
Un runājot par konteineru izvešanu.
Esat bijuši kantsona kapos,no Bio-ventas puses???
Tie tur stāv pārbāsti.
Kad Jūs vienreiz sāksiet strādāt???
Pirms svētkiem Komunālā pārvalde organizēja zāles pļaušanas darbu…
Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…
Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…