sos

jevgenija sergejeva | 09.01.2019, 21:24:52 | 1760

SOS!! Человек находится в реанимации!! Пожалуйста, кто сможет и захочет помочь! Нужна срочно кровь первая положительная группа для Кириенкова Алексея. Донорские дни: понедельник, пятница с 8 до 10.

Komentāri (20)

  • 0
    U.M 09.01.2019, 22:09:48

    @sos

  • -1
    Anita 10.01.2019, 06:14:35

    Vai tad asinsdonoru centram nav informācijas par konkrētās asinsgrupas donoriem Ventspilī? Mani agrāk (vēl PSRS laikā) bieži pat no darba aizveda ar ātro palīdzību , ja bija vajadzīga mana asins grupa un bija iespājams nodot asinis. Švaka tā mūsu medicīna , ja jau cilvēkam pašam jāmeklē donori. Lai izdodas atrast palīdzību!

  • -5
    default 11.01.2019, 15:06:05

    KAS TEV PAR DAĻU??????

  • -5
    default 11.01.2019, 15:06:41

    Nezināju, ka durkā ir vajadzīga asins pārliešana! ;DDDDDDDDDDDD

  • -3
    Anita 11.01.2019, 15:48:53

    Nu un ko tu ,deffloreci, gribi panākt ar šiem komentāriņiem ? Tev vairāk nav ko darīt kā sēdēt forumā un aizskart cilvēkus , tēlot, ka esi dažādi cilvēki , bet nesanāk , lien laukā mikks , vietām florence un viss tas rasols saucas Victor def, uzminēju , čomiņ ? Beidz lietot visādus draņķus, tad var sanākt pašam meklēt asinsdonoru . Lai piedod man VB administrācija , bet izskatās ,ka viens likums viena taisnība visiem , tikai ne šim " varonim ". Dzēsiet mani , bet tad arī visus citus- miksus mikus defus florences utt., paši jau labāk zinat.

  • -7
    Normunds Birkhans 11.01.2019, 16:47:57

    Anic tantei vēlreiz - nejauciet man citus klāt.Pielec ? Acīmredzot nepielec. Jūsu IP ir redzama .Iesaku mazliet piebremzēt.

  • -8
    Normunds Birkhans 11.01.2019, 16:49:51

    Paldies par draudiem arī.Tas tiks ieskaitīts Jūsu kontā pie iesnieguma rupekle. Visi nav kā Jūs ar n-tiem nikiem.Man ir tikai viens un to var apstiprināt VB administratori. ( es atļauju to izdarīt publiski )

  • -1
    Anita 11.01.2019, 18:31:36

    Es atbildēju defaultam , bet ko tu spraucies pa vidu , ja tas neesi?Vai tāds ir tavs labais tonis?

  • -4
    Normunds Birkhans 11.01.2019, 21:33:08

    Iejaucos tāpēc ,ka nevajag mani piejaukt citiem.Nesalīdziniet ar sevi visus .Jo ne visi ir tādi kā Jūs - daudziem vārdiem dažadu dzimuma slēpties gadiem ilgstoši.Ir tāda lieta IP adrese.
    Ziniet tādu? Vēl joprojam Jums nav pielekšana kultūrā kad tika vairākkārtīgi norādīts - neesmu uz Tu. Ja jau nepielec tad saprotama lieta par Jūsu zemo IQ un tas ka neko dzīvē neesat sasniegusi kā tikai gadiem 6 no rīta te trolēt un uzskatīt ka esat šī portāla īpašniece gandrīz vai un noteiksiet kas nu kuram būtu jādara un kam jāklanās :DDDDDD Maza auguma cilvēki vienmēr ir agresīvi.Tas tāpat kā dzīvnieku pasaulē ir arī. Viņi grib augstāk taču nespēj. :) Jo nav dotību nekādu :) Atkārtošu kārtējo reizi - lieciet mierā mani,tāpat kā lieku mierā Jūs rupekle! Pielec? Vēl viens ''piliens'' un būs Jums NovijGod! Saprotat?

  • -4
    default 11.01.2019, 23:46:15

    Anit, ar ko slimojat?

  • -1
    SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 10.01.2019, 08:11:30

    Ir brīži kad, kāds no mūsu līdzcilvēkiem ir nonācis neapskaužamā situācijā un viņam ir nepieciešama asins pārliešana. Šādās situācijās aicinām tuviniekus neļauties satraukumam, jo Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Asins sagatavošanas nodaļā ir sagatavotas asins rezerves.

    Asins sagatavošanas nodaļas personāls seko līdzi asins rezervju pieejamībai un plūsmai uz slimnīcas nodaļām, atbilstoši asins komponenšu pieprasījumiem. Gadījumos, kad rezerves mazinās, tās tiek iegūtas no citiem asins sagatavošanas punktiem Kurzemē vai Valsts asinsdonora centra (VADC) Rīgā. Pacientu skaits, kam ir nepieciešamas asins komponentes, ir neparedzams, tādēļ rezerves tiek veidotas nepārtraukti!

  • -1
    SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 10.01.2019, 08:11:41

    Asins sagatavošanas nodaļa ar iedzīvotāju palīdzību spēj nodrošināt nepieciešamo asins komponenšu skaitu, tāpēc aicinām visus esošos uz topošos asinsdonorus Ventspilī, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā ziedot asinis tam paredzētajās dienās – pirmdienās un piektdienās no plkst. 8:00 līdz 10:00.

    Paldies visiem par lielo atsaucību un nesavtīgo palīdzību līdzcilvēkiem!

  • 0
    sūds 11.01.2019, 14:08:27

    Atbilde uz Anitas jautājumu tā ari nav sniegta. Kāpēc visas iestādes māk skaisti rakstīt par un ap, bet nekad nemāk atbildēt tieši un konkrēti uz jautājumu? Kur šo mākslu var apgūt?

  • 0
    Montieris 10.01.2019, 08:38:58

    normāls cilvēks, kurs reizi gadā aizbrauc kautkur tālāk ceļojumā, nemaz nevar nodot asinis. Un man tas besij, gribētu nodot asinis regulāri, bet ir daudz ierobežojumi ... Tamdēļ neesmu nodevis jau 7 gadus. B-

  • -1
    Zupiņa 12.01.2019, 20:45:55

    Nja īsti nesaprotu ko grib, jo nevaru izburtot krievu val rakstību.

  • -1
    Zupiņa 12.01.2019, 20:45:56

    Nja īsti nesaprotu ko grib, jo nevaru izburtot krievu val rakstību.

  • -2
    default 13.01.2019, 00:29:14

    SOS!! Человек находится в реанимации!! Пожалуйста, кто сможет и захочет помочь! Нужна срочно кровь первая положительная группа для Кириенкова Алексея. Донорские дни: понедельник, пятница с 8 до 10.

    SOS!! Cilvēks atrodas reanimācijā. Lūdzu, kurš spēj un vēlās palīdzēt! Steidzami vajadzīgas asinis - pirmās grupas pozitīvās asinis Aleksejam Kirienkovam. Donoru dienas: P-Pk 08:00 - 10:00!

    Palīdzat, kas varat, nevis stulbi te pļerinat.....
    Un tautība te tiek piesaukta galīgi nevietā!!!! Lūdz Dievu, lai tev, vai taviem tuviniekiem nekad tuv.nākotnē nevajadzētu prasīt kko līdzīgu.. Pajolis ibio -_-

  • 0
    Zupiņa 13.01.2019, 00:34:08

    Viss skaidrs. Paldies par tulkojumu. (bet nekādā sakarā ar tautības piesaukšanu, jo tiešām nemāku lasīt krieviski) ibio
    *)

  • 0
    Zupiņa 13.01.2019, 00:34:09

    Viss skaidrs. Paldies par tulkojumu. (bet nekādā sakarā ar tautības piesaukšanu, jo tiešām nemāku lasīt krieviski) ibio
    *)

  • 0
    default 13.01.2019, 01:16:54

    ok! .. sry par uzbraucienu nevietā..

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: