Ventas Balss administrācijai.

Anita | 12.01.2019, 06:16:54 | 1547

Jums ir pieejama ne tikai mana IP adrese, bet arī e-pasta adrese, uz kuru varat man rakstīt, atbildēšu ! Ja personīgi pret mani kā Anitu ..........jums ir pretenzijas , noskaidrosim, bet ne šeit forumā.Tad arī atbildēsiet ,kā cilvēkiem no malas ir zināma mana IP adrese?

Komentāri (125)

  • -12
    Andris R. 12.01.2019, 09:24:30

    Labrīt, Jūs tiešām esat kašķa cēlāja.Savas attiecības varat sarakstīties personīgi ar portālu, bet nē, vajag lai visi redz- forumā.

  • -4
    default 12.01.2019, 12:14:43

    tur jau vajag vilkt trako kreklu ;DDDD

  • -5
    Barons 12.01.2019, 09:31:28

    Anit kundz.
    Nevaig kreņķeties,to Kašķ cēlaj ir pavisam citt Perzon - to Mikes oder Mikk,ko te ir pa laikam parādities.
    Viņ laikam ir no vien slimnic ar Krustmāt Florenc.
    Pec taisnib tur vainig ir Dakter kung,ka dod atļaušan tikt pe Internett.

  • -8
    Normunds Birkhans 12.01.2019, 12:55:51

    Par saviem vārdiem arī vēlaties atbildēt valodas necienītāj ? Nesalīdziniet ar sevi visus.

  • -9
    Normunds Birkhans 12.01.2019, 12:59:21

    Laikam Jums nav skaidrs portāla lietošanas noteikumi? Kur tagad skatās modeatori,administratori,kad ne tikai šī persona regulāri aizskar citus ar personīgiem apvainojumiem?

  • -8
    Andris R. 12.01.2019, 10:09:40

    Baron...Jūs gan kļūdaties, esmu tikai un vienīgi Matīss , nemainu savus nikus .Es tikai nesaprotu vienu, kā Anitas kundze var zināt ka Mikes un defloids vai kā viņu tur ir viena persona.Un dakters man noteikti nav vajadzīgs, kuru ar te visiem piedāvà.

  • -2
    Anita 12.01.2019, 10:52:12

    Nesapratu, kurš te jūs pielīdzina tiem mikkiem, kāpēc tāds satraukums?

  • -9
    Normunds Birkhans 12.01.2019, 12:57:52

    Man nekāda sakara ar defiem un pārējiem.Tas ka dažiem liekas kaut kas jau liecina par to ,ka nav loģiski domājoši cilvēki un dara absurdus secinājumus. ;) Taču lai jau domā tā .Tas tikai uzjautrina un kārtējo reizi pierāda kādi ir šie cilvēki un viņu līmenis zemais. :)

  • -5
    Andris R. 12.01.2019, 10:14:32

    Tas ka cilvēks izsaka savu personīgo viedokli ir slikti? Un Anitas kundzei...es neaizstāvu ne krustmāti florenci, ne citus, ta ka tagad uzrakstu komentāru,kas tālāk? Barons uzraksta par psiheni, kādā sakarā?

  • -3
    Anita 12.01.2019, 10:41:17

    Vispāŗ jau komentārs domāts VB administrācijai , ne es pirmā, ne pēdējā ,kas jautājumus risina caur forumu. Ja tas jūs tā aizskar , nelasiet un vēl mazāk- rakstīt nevajag. Kas tur slikts , ja šo tēmu izlasīs vēl kāds bez VB ?Vai tad citas tēmas ir ar ko labākas par manu?

  • -7
    default 12.01.2019, 12:16:59

    Šis tavs personīgais portāls, ka sāksi vēl norādīt kam ko kur rakstīt? Ja esi te iepirdusi, tad rēķinies ar komentiem, viedokļiem utt!

  • -3
    Barons 12.01.2019, 11:46:55

    Matīs kung.
    Adbild:
    Nebij domat un rakstit par Jūs person,le zinat.
    Te būt iznācs vien pārprašan.Ar Slimnic Jums nav nekād sakar.
    To ir domats par vien apdauzit Mikk,Mikes un tā tālak.

  • -3
    Anita 12.01.2019, 11:59:52

    Tā jau saka , kas vainīgs ,tas bailīgs . Vai tad tā nav ? Nevienam nav jāsatraucas par kaut ko ,ja tas uz viņu neattiecas,vai ne?

  • -1
    Profesors Preobraženskis 12.01.2019, 12:01:21

    Anitai ieteiktu pārāk neuztraukties,jo pēc IP adreses cipariņiem smalkāku informāciju par adreses īpašnieku var sniegt vienīgi interneta pakalpojumu nodrošinātājs un arī vienīgi pēc represīvo iestāžu (policijas ,prokuratūras,čekas jeb drošības dienesta) pieprasījuma.
    Nepietuvinātas personas pēc tās ciparu virknes var noskaidrot varbūt vienīgi pilsētu.

  • -9
    Normunds Birkhans 12.01.2019, 13:01:59

    Atkal jau ačgārns nezinoša cilvēka komentārs tāpat kā tas bija kad par mobilajiem greizi izteicāties maldinot citus cilvēkus. :) Ļoti labi var visu sameklēt ja pārzin tehnoloģijas. ;)

  • -2
    Anita 12.01.2019, 12:12:28

    Paldies, es jau arī pārāk neuztraucos,saprotu ,ka tas par to IP adresi ir blefs, tāpat kā visi tā indivīda komentāri.

  • -4
    Dzērvene 12.01.2019, 12:39:30

    Es ar nesaprotu Anitas sašutumu,nu izdzēsa un ?
    Tie verbalie kašķi ,tiešām neapnīk?Man personiski būtu slinkums katram atbildēt .Kādreiz vairāk diskutēju arī es aizrāvos .
    Bet tagad tas viss vairs nesaista.
    Tam portalam jau tie klikšķi kaut kā jāpelna.Nu tad arī ir kā ir.Tas notiek uz provokatoru rēķina vai arī klusajiem kliksķinatājiem (vērotājiem )
    Es arī reizēm vēroju.Un reizēm kaut ko iekomenteju,kādreiz biežāk komentēju.

  • -4
    Anita 12.01.2019, 13:06:13

    Dzērvenīt, es jau arī vairumā gadījumos klusēju, palasu , pa retam komentēju , tur kur man ir ko teikt . Šoreiz "cepos" tāpēc ,ka izdzēsa komentāru ,kurā nebija neviena aizskaroša vārda , ne aicinājuma uz vardarbību vai draudi , bet tajā pat laikā dažam labam ir atļauts viss , gan lamas ,gan draudi un ne jau man vienai. Dievs ar viņu , nav ko satraukties. Kā teicis kāds lācītis: štrunts par bitēm , ka tik medus.

  • -4
    Anita 12.01.2019, 13:40:16

    Tas jāsaprot kā draudi??

  • -1
    default 12.01.2019, 14:44:14

    jā! nē!

  • -11
    Normunds Birkhans 12.01.2019, 13:09:46

    Protams viss ko rakstu ir blefs.
    Neko es dzīvē neprotu ,nezinu nemāku ,tikai dzīvoju ik dioenas VB foruma :DDDD Ļoti sasmīdinājāt :)Otrkārt visu var sameklēt pēc ip un vēl dažām fiškām.Tikai Jūs un Jums līdzīgie neesat nekā vērti. Un to ko uzrakstīja default es arī jau agrāk rakstīju - ka šis nav Jūsu portals un ne Jūs noteiksiet visiem ko rakstīt un kā rakstīt.Ja tāda vēlme Jums ir tad izveidojiet savu majas lapu ( to pat sīkgadnieki jau prot ) un nosakiet tur savus noteikumus un sēdiet ar sev līdzīgiem,slaviniet sevi ,sdavādāk tikko tiek izteikta kritika tā uzreiz sākas riešana.Tikko tiek palīdzēts vai kāds uzraksta gudrāku komentāru nekā zināt Jūs tad atkal ir cepšanās,jo nevarat arī to pārdzīvot tāpat kā
    jūsu draudziņi :) Tā ir taisnība. Es par sevi visu taisnību teicu.Man ir zināšanas un sasniegumi.Jums un Jums līdzīgiem tādu nekad nebija un nebūs.Tāpēc varat vien turpināt riet,apvainojot,aizskarot regulari citus,taču nekas nav bezgalīgs un visas tiek kādreiz pielikts punkts.

  • -1
    gg65 12.01.2019, 14:05:53

    Nevajag pārspīlēt. Visu nevar pēc IP atrast. Kur problēma aiziet uz soliņa apsēsties un ierakstīt kaut ko no brīvās pieejas bezvadu interneta punkta? Un ko darīsi ar, piemēram, Ventspils Digitālā Centra IP adresi, kura tiek izsniegta visiem brīvās piekļuves interneta lietotājiem?
    Ko tu darīsi ar Lattelecom-FREE bezvadu interneta IP adresi? NEKO!
    Pēc IP adreses atrast interneta pieslēguma izmantotāju var tikai tad, ja šī IP adrese ir bijusi piesaistīta konkrētam abonentam. Bezmaksas publiskos tīklos nav abonentu.
    Tāpat neviens nav aizliedzis izmantot Tor Browser, kur rādīsies Ķīnas un Indijas IP adreses.

  • -8
    Normunds Birkhans 12.01.2019, 14:10:52

    Visu laiku jau cilvēks nesēž Digitālā centrā vai tur kur ir brīvais Wi-Fi.Otrkārt ir iespējas ,ja nezināt tad netaisos arī stāstīt kā to var un ar kādu palīdzību. ;) Jūsu minētais Tor Browser ir pilns ar ''gružiem'',ja nav žēl tehniku tad uz priekšu ;)

  • -6
    default 12.01.2019, 15:11:22

    Jāpiebilst gan, ka VDC ir videonovērošanas kameras (iekšpusē, ārpusē), tā kā arī tur nevari būt pilnīgi anonīms ;)
    Tās fiksē arī laiku un datumu.

  • -1
    gg65 12.01.2019, 16:01:44

    Tad paskatieties bezmaksas Digitālā centra nodrošinātā WIFI pārklājuma karti un padomājiet vai visur ir videokameras un visu atpazīst cilvēku kapucē :D
    un Mikks nevajag blatot, ka zini visādus rīkus kā atrast bez IP adreses. Visi šeit nav dīvānā pirdēji, kuri neko nemāk. Šo forumu mēdz lasīt arī IT speciālisti un citu jomu pārstāvji.
    Ja cilvēks vēlas, lai viņu nav iespējas identificēt, tad viņam Ventspilī ir pilnīgi visas iespējas to izdarīt. Ja nevari pateikt savus veidus kā bez IP adreses atrast to cilvēku, tad var uzskatīt, ka tu tukši blato šeit .

  • -8
    Normunds Birkhans 12.01.2019, 16:09:30

    1.Neesmu uz Tu bezkultūras persona.2.Es neblatoju.Komentēju ko zinu.3.Kur tiku izteicis ka bez IP adreses? Iemācietie ne tikai izlasīt ,taču arī vēl saprast izteikto.Ko var gribēt no tāda,kā Jūs kurš lieto ''gružu kaudzi '' un vēl to iesaka citiem? :D

  • -3
    sūds 12.01.2019, 16:32:03

    Paklau, es saprotu, ka var būt cilvēkam dzīvē garlaicīgi, bet šitik ļoti? Un veselam baram?

  • -1
    Andris R. 12.01.2019, 16:32:22

    Baronkungs . . . ta ka pirmais komentēju, tad bez brilles nesalasīju ka rakstīts Mikks, ļoti atvainojos, bet arī viņam diez vai ar psiheni kāds sakars.Visi raksta pie skaidras saprašanas, tikai citi laipni, citi naidīgi.Anitas kundze...Jūsu komentārus lasu jau sen un tie ir saturīgi, tikai kad sākas kašķis ar tiem tur ( pati sapratīsiet ), tad liekas ka viņi gaida uz iziet uz provakāciju, jo zina ka klusu Jūs nestāvēsiet.

  • -7
    Normunds Birkhans 12.01.2019, 16:38:45

    Jūs smagi kļūdāties,jo tieši Aniconkuļtant ar savu ''braņdž'' parasti provocē citus ar saviem rējieniemNeesamu redzējis nevienu saturīgu komentu viņas.Ir tikai kaut kādas muļāšanās uz vietas nesniedzot neko citiem.Cilvēks pensijas vecuma,nav plašs ko zin ,līdz ar to sakarīgi ieteikt neko nevar.Laikam Jums arī tāds vecums ir,ka uzskatāt,ka ir saturīgi.Tas tikai atkal pierāda lietas....Arvien vairāk man patīk te to redzēt. :D

  • -3
    Anita 12.01.2019, 17:23:38

    Taisnība, šiem vai šim ļoti patīk otru tracināt, jo nekā cita jau nav ko darīt. Ja jau es uz visiem viņa komentāriem atbildēšu, man nepaliks laika ne māju sakopt ne ēdienu pagatavot. Trakākais tik ir tas, ka savus grēkus viņš pieraksta man, bet es tikai pasmejos . Latvijas teātri ir pazaudējuši labu aktieri, sevišķi barona Minhauzena lomai, melo un pat nekautrējas, lielās tā, ka ausis kust. U

  • -2
    Andris R. 12.01.2019, 17:37:17

    Mikks, nedaudz piebremzējiet, es neaiztieku Jūs, to sagaidu arī no Jums.Forumu jau sen lasu un Anita- ar vārdu Anita jau arī komentē sen.Lieciet mierā manu vecumu,Jūs no tā nekur neaizmuksiet.Mikks ,Jūs esat vienīgais kurš te lielās tik gudrs,tik gudrs, bet droši vien lielākā daļa ir izglītoti cilvēki, ta ka nevajag aizskart citus. Ne vienmēr izglītība nosaka cilvēka inteliģenci, to var just pēc Jums. Aizskaroši komentāri, tam visam var stāvēt pāri,bet Jūs nevarat...

  • -4
    Normunds Birkhans 12.01.2019, 18:03:50

    Kur es lielos Aniconkuļtant? Miniet kaut vienu piemēŗu.Sniedziet konkrētu apgalvojumu ja jau tā vainojat. Jums laikam no mājām un ēst gatavošanu dirnēšanu forumā vairs nav dzīvē it nekas.Kur kaut viens no Jūsu sasniegumiem? Nav tādu cik var redzēt. :)
    Matīss,man nav nekas pret veciem cilvēkiem.Taču lielākā daļa nu nav īsti loģiski domājoši,jo nenodarbina prātus.Tas ir fakts.To ka esmu šo to sasniedzis profesijās un ja vajag to izsaku vai palīdzu ir slikti? Man izlikties par idiotu labāk ir šeit? To ,ka Jūs te dzīvojat gadiem ilgstoši jau vien pierāda to ,ka nekā dzīvē Jums nav .Vai tas nav loģiski? Tas ka tādi kā Jūs,nekulturālā Anictante uzskata ka lielos nu tas nav pareizi.Es tikai paziņoju to ko pārzinu.Ir lietas ,kuras es nezinu.Un tās ir ļoti daudz.Un tanīs nekad neizteikšu viedokli savu greizo ,kā to dara citi. Runa nav arī par izglītību,jo tas ir tikai papīrs un ilgstošāk deldēti soli skolā.Lai būtu IQ tam nav jābūt,jo tas rodas pats no sevis .To var attīstīt ja ir vēlme. ;)

  • -3
    Andris R. 12.01.2019, 19:18:38

    Jūs no viena grāvja otrā,vispār jau lasu VB portālu, nevis sēžu visu laiku forumā.Jūs jau neko gudru nesakat, ņirgājaties. Jūs esat no bērnunama? Jūsu vecāki arī ir loģiski nedomājoši? Nezinu kādam jabūt IQ lai apspriestu citus.

  • -4
    Normunds Birkhans 12.01.2019, 19:32:30

    1.Jūs apjēdzat vecais cilvēciņ ko patreiz paziņojāt? Nu ok,neko es nesaku gudru un neteikšu nekad tādiem kā Jums un tiem kuri rej.
    2.Personīgi aizskārumi atkal.Arī vēlaties piebiedroties kompānijai kuri rej regulāri un provakatoriski rīkojas? Jau tika ziņots kas esmu.Atgādināt ja nepieleca jau iepriekš?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: