11.gadus nu nekādi nevar notiesāt???

krustmateflorence | 25.02.2020, 18:17:58 | 1624

Tikko atlidoju no saviem Amerikas draugiem, un tie man jautā, kā tas var būt, ka jūsu valstī 11.gadu garumā nevar notiesāt oligarhu,kurš smagos noziegumos apsūdzēts?
Kā tas var būt, ja cilvēku pa parastu zādzību -tiek ielikts - pāris nedēļās aiz restēm, bet kas zog miljonus ,tie staigā uz brīvām kājām vēl joprojām???

Komentāri (48)

  • -16
    Tas pats 27.02.2020, 13:00:40

    Nah Nah: tu vēl šeit. Es taču pateicu kur tev vajag aizbraukt. Pie psihiatra.

  • -14
    Latvija pāri visām! 27.02.2020, 21:38:39

    Labāk www.tautaspsihiatrs.lv

  • -18
    Tas pats 27.02.2020, 22:39:51

    Šodien 24 kanālā bija tiešraidē saruna ar Rebenoku. Kur viņš apstiprināja visu teikto intervijā par Bordānu. Bordāneļi var atkal sākt bļaut ka 24 kanāls arī ir Lemberga kanāls. Karogu jums rokās un uz priekšu.

  • -1
    krustmateflorence 28.02.2020, 10:32:46

    Kā man neskaitāmas reizes ir teikuši rietumu Draugi, tad kamēr jums tur pie varas būs-bijušie sarkanpelēkie un kukuļu ņēmēji un kukuļu devēji, tikmēr ziedu laikus Latvijai nepiedzīvot.
    Gudrie prāti un čaklās rokas turpina pamest valsti, jo redz ka bardaks kā mēris iet plašumā, patiesi godīgam cilvēkiem šeit ļoti,ļoti grūti izdzīvot, jo viņi neprot zagt un laupīt.

  • -12
    Latvija pāri visām! 28.02.2020, 10:57:21

    Bijušie ir slikti.
    Ar ko tagadējie kukuļu ņēmēji un kukuļu devēji ir labāki?

  • -9
    Tas pats 28.02.2020, 14:35:51

    Padomj laikos valsts zaga un tautai deva dzīvot. A tagad taisa shēmas čomošanos un apzakšanos. Lembergs lai viņu sauc par zagli un oligarhu. Man viņš neko nav nozadzis. Tie kas te bļauj. Varbūt viņiem viņš ir ko nozadzis. Nezinu. Tāpat kā nezinu kuru valsti viņš ir nozadzis. Jo pastāv taču viņam apsūdzība par valsts zādzību. Viņš ilgus gadus ir pilsētas mērs. Tātad liela daļa cilvēku viņam uzticas. Tai skaitā arī es. Vai viņam ir kaut viena apsūdzība par Ventspils pilsētas apzagšanu. Nav. Vai mūsu bijušajā ostā ir bijušas kādas afēras ar miļjonu zagšanu. Nav. Ir apsūdzība par kaut kādām tizlām noklausītām sarunām. Sarunām nevis miļjonu zādzībām. Cilvēki taču var runāt ko grib. Vai tad tas ir noziegums. Labāk tālāk dzīvot ar veco zagli kā jūs daudzi Lembergu saucat. Nekā ar jauniem kuriem vienmēr ir par maz ka pat pēdējās bikses grib atņemt. Nu bet ļautiņi pasakiet vai tad tā nav. Vai tad tas Kristovskis, Landmaņi mums tās piena upes dos ar ķīseļa krastiem. Nē taču. Būs tik sliktāk.

  • 0
    domāju 02.03.2020, 15:09:47

    nav nekādas apsūdzības par valsts zādzību. Apsūdzība ir par 1) kukuļa izspiešanu no Gulbja un Kokaļa 2) nelikumīgi iegūtas naudas legalizāciju 3) amata izmantošanu personīgās interesēs

  • -2
    vecakais22 28.02.2020, 14:44:20

    Taadi kaa Rebenoks Jakrins ir tikai taalu no muusu oligarhu liimenja nozjeelojami 6tjorkas naudas kaarisubjekti PS tikko amatu pametusi NRA redaktore viss notiek kaa tam sen jau bija jaanotiek

  • -9
    Tas pats 28.02.2020, 15:15:52

    Vai tad Rebenoks vienkārši tāpat pastāstīja par Bordāna čomiem un viņu plāniem. Nē. Ne tāpat. Viņam laikam vienkārši nepatika ka viņu pie Latvenergo siles negrib pielaist. Kašķēšanās un netīrās veļas mazgāšana tur notiek katru dienu.

  • 0
    otrakeda . 28.02.2020, 15:55:59

    Tas pats
    Rebjonoks(LV)
    Tā pat
    ieliktu tev..
    koroče,
    'Tas pats' , naivs mu ķī tis :)

  • 0
    otrakeda . 28.02.2020, 15:57:17

    Tas pats
    fano tik tālāk!

  • -10
    Tas pats 28.02.2020, 16:48:21

    Fanot vari tu par savu Bordāneli. Bet es rakstu par to ko redzu un ko nekādi nevar saskatīt JKP fanātiķi.

  • -8
    krustmateflorence 28.02.2020, 18:31:39

    kas ir Bordāns, izbijušās kom.partijas biedrs-partijas Latvijas ceļš biedrs, kur reiz labi uzdzīvoja -Birkavs, Krištopāns ,un pārejie kompartijas biedri.
    pie siles jāturās arī Bordānam, lai vecumā nav jāstaigā pēc sociālās palīdzības.
    Rietumu Latvieši ļoti labi zina to, kas šeit pa bardaku Latvijā notiek, tādēļ vēl nesteidz pavisam braukt uz dzimteni.

  • -8
    Tas pats 28.02.2020, 19:04:49

    Tāpat apčakarēs tautu un sēdēs uz amerikāņu gāzes. A mēs tik maksāsim.

  • -2
    Tas pats 28.02.2020, 19:57:14

    Nesaprotu tikai vienu. Vot es esmu dzimis un audzis Latvijā. Esmu savas valsts pilsonis. Man rodas jautājums. Ko valdībā dara cilvēki kam ir divas pilsonības. Ja satversme to atļauj tad tas nav pareizi. Vienalga kadas tautības būtu cilvēks, ja esi valdībā tad tev jābūt ir tikai šīs valsts pilsonim. Nevis dubultpilsonim. Vai tad var uzticēt tādam cilvēkam valsts noslēpumu. Tas taču nav loģiski kalpot divām valstīm. Vienalga kādā tam cilvēkam otrā pilsonība. Tas galīgi nekur neder.

  • -9
    Latvija pāri visām! 28.02.2020, 23:00:40

    Man gan Aiviņš ir nodarījis zaudējumus trīs stabu apmērā ar savu sertifikātu afēru.
    Tāpēc jau viņa asinis nevēlos, kā te viens otrs, bet arī nekāds viņa atbalstītājs neesmu.
    Vnk ar interesi vēroju šo realitātes šovu.) Kurš kuru?

  • -7
    Tas pats 28.02.2020, 23:18:40

    Nezin cik ilgi tas šovs būs ar Lembergu. Bet valdībā vēl trīs gadus. Varbūt.

  • -5
    Tas pats 29.02.2020, 16:30:51

    Nu redzu Lembergu kopā ar Ždanoku. Izlasīju to rakstu. Tagad Lembergs vairs nav pusčigāns bet žīds. Izlasīju arī nākamo rakstu kur visa raksta garumā izdalās vārds žīds. Un kāds tad te jāizdara secinājums. Es nesaprotu. Tā fotogrāfija ar Ždanoku. Vai tad man normāli domājošam cilvēkam ir jānotic tam ko kāds domā un raksta par šo foto. Vai man jānotic ka Lembergs ir žīds. Par pārējo murgu i nav vispār ko runāt. Redziet te jau rodas visi tie stāsti. *VIENA TANTE TEICA* Nezinu ko ar to gribēja pateikt Ventspilniece. lv

  • -5
    Latvija pāri visām! 02.03.2020, 15:14:06

    Žīds viņš var būt tikai ja māte žīdiete, t.i.vecmāmiņai arī jābūt žīdietei.

  • -4
    Tas pats 02.03.2020, 18:06:47

    Tā neviens arī neatbildēja uz jautājumu. Vai cilvēks ar divām pilsonībā var ieņemt valsts amatus. Mani tas interesē. Varbūt ieteiksiet kur varu palasīt par to. Jo savādāk tā dīvaini tas vis sanāk. Tad jau cilvēks kam Krievijas pilsonība un Latvijas pilsonība arī var tikts pielaists pie valsts noslēpumiem un ieņemt kādu valsts amatu Latvijā. Kaut kā muļķīgi tas vis izskatās. Lembergam te piesien daudzas tautības. Kaut vai par pigmeju varat saukt. Bet viņam ir tikai viena pilsonība. Latvijas valsts pilsonība.Un ja nemaldos tad zvērestam arī jābūt kam tu kalpo. Rakstu ko domāju un par to kas mani interesē. Un neuzskatu ka man būtu jābaidās no kāda. Taisnība ir jāzin. A kā uzzināsi ja neprasīs.

  • -3
    Tas pats 02.03.2020, 18:54:55

    Atvainojos ka uzdevu jums šo jautājumu. Goglē visu var uzzināt. Vienkārši gribējās no kāda to dzirdēt. Bet laikam jau bail runāt par tādām lietām. Vieglāka tēma ir pazemot un apmelot to ko valdība dara. Satversmes 37pants attiecas uz valsts prezidenta ievēlēšanu. Tātad ir cits pants kas attiecas uz citiem valsts vīriem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: