Minimālā pensija.

A.n.i.t.a | 14.08.2019, 11:24:18 | 1804

Vakar , noklausoties ziņu raidījumu, kur tika stāstīts par to ,ka minimālo pensiju pacels līdz 99 eiro, nonācu pie smagām pārdomām un ne jau par pensijas apmēru , bet par tiem cilvēkiem ,kam tādas ir. Ja jau neesi ne invalīds, ne ļoti daudz bērnu mamma, būtu tā kā jāstrādā . Saprotu , padomju gados strādātais tagad netiek uzskatīts par darbu, bet ,cilvēki, brīvā Latvija jau ir 30 gadus, tad kāpēc jums nav darba stāžs vismaz tie 30 gadi? Varbūt 90tajos labpatikās labi pelnīt , tigojot spirtik, bodka , sigareti?Varbūt vienkārši slaistījāties un ar pastieptu roķeli skrējāt uz pašvaldību pēc humānās palīdzības? Kāpēc gan tiem ,kas strādāja un joprojām strādā , būtu jāmaksā šiem pensija?

Komentāri (41)

  • 0
    edmundos 18.08.2019, 19:21:37

    G11. Mēģini to iestāstīt dižo pensiju saņēmējiem.:)

  • 0
    g11 19.08.2019, 16:02:45

    Nē, edmundos! Mani pilnīgi nemaz neuztrauc viņu lielās pensijas! Lai viņi dzīvo, lai viņiem laba veselība!

  • 0
    Soross 21.08.2019, 12:55:27

    Ņemot vērā manu stipendiātu skaitu uz kvadrātmetra Saeimā un valdībā, es viņiem varētu teikt: paceliet pensijas tiem, kas strādājuši ilgus gadus mazapmaksātos mediķu, pārdevēju, skolotāju, sētnieku utt. amatos, bet neceliet tiem, kas sēdējuši cietumos, slinkojuši, bomžojuši un parazitējuši!

    Bet varat trīsreiz minēt, vai es viņiem došu tādu "padomu"!

  • 0
    Daina Pica 24.08.2019, 09:38:40

    Laba, laba diena .Es esmu 2 .gr. invalide,ne jau no alkohola zdersanas, bet pec smagas avarijas… Dzivoju Gailezera pantika [druma, riebiga iestade] ,jo viltus zdivoklu makleri prata izlikt no dzivokla,,,,loti gribu iet stradat, jo par tiem 10.procentiem no pensijas, ko te maksa-neko nopirkt[produktus], nevar,edinasana te no valsts -protams ir slikta.....bet LUK,KAS.... Stradat LEGALI ir aizliegts, jo Tu ,luk, dzivo pansionata, uz ko tad valsts skatas???? Stradat gribosie stradat nedrikst,kas atbildes ko man darīt?Man ir tikai 60, vel varu stradat, lai nebutu jadzivo pusbada, Kas tie ir par LIKUMIEM, CIEN. EGIL LEVIT?????

  • 0
    A.n.i.t.a 24.08.2019, 09:56:08

    Saprotu , cik briesmīga ir jūsu eksistence, jo par dzīvi to nevar nosaukt, tāpēc arī uzsāku šo tēmu, jo ir noziedzīgi maksāt pensiju tiem, kas to nav nopelnījuši , jo nav strādājuši un pabalsta sliņķus , bet cilvēkiem ,kuri tiešām ir invalīdi , ne savas vainas pēc, jāiztiek ar grašiem un jādzīvo pusbadā. Diemžēl , dzirdīgas ausis nesagaidīsim no mūsu valdošajiem un vadošajiem , tāda nu ir realitāte.

  • 0
    VERONIKA M 24.08.2019, 11:18:25

    MĪĻĀ ANITA, ..... "Virs zemes nav taisnības. Dūrei tik spēks.Kas varmākām skādi dar - nosaukts tiek grēks.... kaut kas, vai ne, ļoti pazīstams !

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: