Nekustamā Īpašuma Nodoklis bez Īpašuma!

qwerty | 13.05.2019, 15:52:06 | 1853

Dzīvoju pašvaldības dzīvoklī, īrēju no Ventspils Nekustamā Īpašuma pārvaldes, ir īres līgums kurā es esmu nosaukts par ,,Īrnieku''.
Taču katru gadu es tieku nosaukts par Īpašnieku un man ir jānomaksā par k/kādu domājamo daļu! Es paskatījos Kadastrā, man nepieder nekāds īpašums!Taču te sanāk, ka esmu īpašnieks?!
Es saprotu ka par visu šai dzīvē ir jāmaksā, bet vai tik tiešām tos padsmit eirikus nevar iemudžināt īres maksā un nejaukt galvu. Piemēram, ja es braucu ar autobusu, tad biļete taču ir par braucienu un nevis vēl maksājums par šofera algu un vēl par busa apdrošināšanu. Viss ir ietverts vienā biļetē!
Kāpēc NĪP nevar samaksāt par savu īpašumu , bet šo maksājumu atgūt caur īres maksu? Es esmu ,,Īrnieks'' , bet ,,Īpašnieks'' ir NĪP !!!
Es neesmu pret maksāšanu, ja jāmaksā es maksāju, bet es principiāli saku ka nevajag man piedēvēt īpašumu kura man nav un nesauciet mani par īpašnieku, jo līgumā esmu īrnieks.

Komentāri (46)

  • 0
    kalējs 16.05.2019, 13:59:34

    Būs savādāk.Mazliet pacieties..

  • 0
    krustevscerins 18.05.2019, 16:31:54

    Ceriņu Laiks...
    Smaržo ceriņi un zeme,
    Kad lietus zāli mitrina,
    Tu sēdi četrās sienās
    Un diena velkās gara,

    Pulkstenis tikšķ, laiks iet,
    Un ceriņi vāzē vīst,-
    Es gribu būt tas baltais ceriņkrūms,
    Kas smaržo tur aiz loga...
    Es gribu būt tas lietus,
    Kas sauso zemi mitrina,
    Nu ko lai dara, nav mana vara,
    Laiks iet, pulkstenis tikšķ -
    Dienas aizet, ceriņi nozied,
    Un paliek tikai atmiņas...
    Par smaržīgiem ceriņiem baltiem!

    /dzejoļa autors Aija Balode-Šilde/

  • 0
    gg65 19.05.2019, 04:40:06

    Siltināšana nav paredzēta, lai ietaupītu naudu. Jā, ietaupa kaut ko uz siltuma rēķina, bet realitātē tu maksā par ēkas remontu un tās ekspluatācijas laika palielināšanu. Ja jums būtu privātmāja, tad Jūs arī neko nedarītu tādu, kas nesamazina izmaksas proporcionāli ieguldītajam?
    ja jumts ir jāmaina, tad jumts ir jāmaina neatkarīgi no tā vai tas atmaksājas. Tāpat siltināšana pēc būtības nav naudas skaitīšana, bet gan ēkas renovācija - REMONTS! Tas ir tikai pašsaprotami, ka, jo vairāk tu siltināšanas laikā veiksi papildus remonta darbus, kuri neattiecas uz siltuma patēriņu ( stāvvadu, elektrotīklu, durvju, logu, ventilācijas remonti), jo mazāks būs finansiālais ieguvums (visticamāk zaudējumi gada griezumā). Bet toties tu būsi saremontējis savu īpašumu. Vai arī plāns ir dzīvot līdz ēka sagrūst?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: