es personīgi nosodu tos kuri ienīst Gejus un Lezbietes.

krustmateflorence | 05.02.2019, 14:30:21 | 1302

šodien pie mani pēc palīdzības vērsās cilvēks ,kurš ir Gejs,man bija jādzird tas ,ka'cilvēks tiek pazemots,kā tiek diskriminēts,pat Ventas Balss redakcijā viņam esot parādītas durvis,jo tas nēsot aktuāli,es pati šo jautājumu esmu jau pacēlusi gaismā,man kauns ka mums Ventspilī nav neatkarīga prese,Dievs sodi tos,kuri dara sāpes -Lezbietēm un Gejiem.

Komentāri (56)

  • 0
    reku 06.02.2019, 12:26:42

    Labi sen atpakaļ,vēl vecajā forumā,bija tēma par kādreizējiem laikiem.Un vienā komentārā bija rakstīts,ka senākos (padomju?) laikos Ventspilī bijis viens vienīgs "zilais",kāds vieglatlētikas treneris...
    Tad jau iznāk,ka tie vairojas,pie tam strauji...

  • 0
    Reptīlis 06.02.2019, 13:11:58

    REN TV stāstīja, ka tas esot vīruss, nevis kaut kāda sevis atrašana.

  • -4
    kaimiņš007 06.02.2019, 14:12:30

    Reptīli, vismazāk var ticēt tādam Krievijas kanālam kā REN TV, jo tad jātic arī tam ,ka zeme tomēr ir plakana. Ticot Krievijas TV arī punduris Putins ir labākais cilvēks , Ukrainā esot fašisms un Krievijas karavīru Donbasā nav ( tie paši ihtamņeti) , tikai cinka zārkos no Ukrainas ved šos mājās .Mūsu masas saziņas līdzekļi jau arī neatpaliek no lielā kaimiņa, kādas mums labi zināmas pilsētas deputātu sauc par pilsētas mēru.Visapkārt melo tā, ka ausis kust. Bet geji un lesbenes , tā ir tikai un vienīgi perversija , tagad jau modes lieta , pat slavenais Kašers rīko kursus jaunajiem ļaudīm kā kļūt par pediņu un to savā veidā reklamē TV, kašeriņš protams priecīgs par tādu reklāmu.

  • 0
    Frīdis 06.02.2019, 14:19:42

    Lai šie nelabā traumētie dzīvo. Lai stumj savus vagoniņus pa kaktiem. Bet lai nereklamē savu kroplību kaut kādos praidos un tmll. Nekā normāla, sabiedrībai pieņemama tur nav un nebūs !

  • -9
    Latvija pāri visām! 06.02.2019, 21:20:02

    kaimiņš007,
    atkal vecie novadnieka, gunčas, devjatkas gājieni pīt iekšā katrā tēmā savu trulo politikas trollingu?
    Laiks tev saprast ka Putins ir super prezidents, Ukrainā ir fašisms un Donbasā nav Krievijas karavīri, tāpat kā to ka Aivars Lembergs ir demokrātiski ievēlēts un leģitīms pilsētas mērs.
    Patīk tev tas vai ne)))

  • -3
    Ragnar 06.02.2019, 22:05:16

    putins ir huilo :))) Donbasā ir Krievijas karavīri . Fašisms ir Krievijā. Patīk tas kādam vai nē,bet tāda ir realitāte.

  • -3
    Inese Grigoruka 06.02.2019, 23:41:55

    Nif Nifs
    Ja jau sāki citēt Bībeli, tad vajadzēja citēt arī to daļu, kur teikts KĀPĒC tad tā nobīde orientācijā notikusi...
    Romiešiem1nodaļa: “Bet pār to cilvēku bezdievību un netaisnību, kas Dieva patiesību nomāc netaisnībā, no debesīm atklājas Dieva dusmas, jo, ko par Dievu var zināt, tas viņiem ir redzams, Dievs pats viņiem to parāda, bet neredzamais – Dieva mūžīgais spēks un dievišķība – tas prātam atklājas Dieva redzamajos darbos, kas darīti kopš pasaules radīšanas. Tā ka viņiem nav ar ko aizbildināties, jo, Dievu pazīdami, tie viņu nav godājuši kā Dievu un nav viņam pateikušies, bet kļuvuši domās tukši – un viņu neprātīgā sirds ir aptumšojusies. Apgalvodami, ka ir gudri, tie kļuvuši muļķi un aizvietojuši neiznīcīgā Dieva godību ar iznīcīga cilvēka un putnu, un četrkājaiņu, un rāpuļu līdzībā darinātu tēlu, tādēļ Dievs tos ir nodevis viņu siržu kārībām, tā ka tie nešķīstībā apkauno savu miesu.

  • -3
    Inese Grigoruka 06.02.2019, 23:41:56

    Nif Nifs
    Ja jau sāki citēt Bībeli, tad vajadzēja citēt arī to daļu, kur teikts KĀPĒC tad tā nobīde orientācijā notikusi...
    Romiešiem1nodaļa: “Bet pār to cilvēku bezdievību un netaisnību, kas Dieva patiesību nomāc netaisnībā, no debesīm atklājas Dieva dusmas, jo, ko par Dievu var zināt, tas viņiem ir redzams, Dievs pats viņiem to parāda, bet neredzamais – Dieva mūžīgais spēks un dievišķība – tas prātam atklājas Dieva redzamajos darbos, kas darīti kopš pasaules radīšanas. Tā ka viņiem nav ar ko aizbildināties, jo, Dievu pazīdami, tie viņu nav godājuši kā Dievu un nav viņam pateikušies, bet kļuvuši domās tukši – un viņu neprātīgā sirds ir aptumšojusies. Apgalvodami, ka ir gudri, tie kļuvuši muļķi un aizvietojuši neiznīcīgā Dieva godību ar iznīcīga cilvēka un putnu, un četrkājaiņu, un rāpuļu līdzībā darinātu tēlu, tādēļ Dievs tos ir nodevis viņu siržu kārībām, tā ka tie nešķīstībā apkauno savu miesu.

  • -3
    Inese Grigoruka 06.02.2019, 23:46:32

    Nif Nifs - turpinājums no Bībekes par to kāpēc šie cilvēki ir tādi.., jo viņi vai viņi vecāki;
    “...Dieva patiesību tie apmainījuši pret meliem, godinājuši radību un kalpojuši tai, nevis Radītājam. – Viņš ir augsti teikts mūžīgi! Āmen! Tādēļ Dievs tos nodevis kaunpilnai kaislei: viņu sievietes ir apmainījušas dabiskās dzimumu attiecības ar pretdabiskām, tāpat arī vīrieši, atmetuši dabiskās attiecības ar sievietēm, savā iekārē ir iedegušies viens pret otru; vīrieši ar vīriešiem piekopdami kaunpilnas lietas, paši saņem pelnītu sodu par savu nomaldīšanos. Un, tā kā tie nav uzskatījuši par pareizu paturēt prātā Dievu, Dievs viņus nodevis ačgārnai saprašanai, ka tie dara to, kas neklājas, – tie ir pārpilni visādas netaisnības, negantības, alkatības, ļaunuma; pilni skaudības, slepkavību, ķildu, viltības, ļaunprātības, mēlnesības, aprunāšanas, naida pret Dievu, nekaunības, uzpūtības, lielības, ļaunu blēdību, nepakļāvības vecākiem, pilni neprāta, neuzticami, nejūtīgi, nežēlīgi.

  • -3
    Inese Grigoruka 06.02.2019, 23:57:39

    NifNifs turpinājums - ko Bībele skaidro par šo orientācija zaudēšanu;
    Tātad iepriekš bija pateikts ne tikai kāpēc normālu orientāciju zaudèjušas dzimtas pārstāvji, kuri tā darīja..,, bet ir dotas arī šādu cilvēku rakstura īpašības... man ir nācies semināros sastapties ar tiem un varu teikt, jaatī raksturi šeit minētajam ir tiešām līdzīgi. Lai gan viņi daudz ko liekulīgi slēpj, jo mīl melus.
    Romiešiem 1.nodaļas turpinājums:
    “Un viņi, lai gan skaidri zina Dieva taisno likumu – ka tie, kas tādas lietas dara, ir pelnījuši nāvi –, tomēr ne vien paši tā dara, bet atbalsta arī citus, kas tā rīkojas.”

    Saprotat, kāpēc viņi tik ļoti grib tās parādes un kai par biņiem raksta laikraksti un rāda filmas? Viņi saprot, ka nav normāli, bet viņi grib piespiest, normālajiem viņus atzīt par normāliem, līdz ar to - normālie kļūst par nenormāliem..., - traka cilvēka iegribas.
    Seksologs Jānis Zālītis rakstīja ka problēma nav starp kājām, bet gan galvā... un es tam piektītu.
    Cilvēki jāārstē.

  • 0
    Nif nifs 07.02.2019, 15:30:23

    Paldies, bet kāpēc to visu skaidrojat man? Es to visu esmu daudzkārt lasījusi, un varu te tāpat salikt nez cik citātus. Tikai - tik garas peršas parasti nelasa, tāpēc uzskatu par saprātīgāku ar gariem citātiem neuzbāzties. Jūsējos palagus arī biju par slinku izlasīt. Lai Jums jauka diena!

  • -2
    yolo 07.02.2019, 06:43:30

    Šoreiz trollim lieliski izdevies, pat ventas balss atbild uz viņa murgiem. Malacis

  • -3
    kaimiņš007 07.02.2019, 07:33:39

    Iepējams ,ka tāds trollis ir vajadzīgs , jo ,ja neuzsāks tāda veida tēmas , tad forums saplaks kā pārdurts balons un čušš .....

  • -5
    yolo 07.02.2019, 09:44:25

    Tad kvantitāte svarīgāka par kvalitāti?

  • -1
    kaimiņš007 07.02.2019, 10:23:56

    Protams,kvalitāte jabkurā lietā ir svarīgāka par kvantitāti, ne jau par to ir stāsts. Fakts - troļļi ir un būs , bez viņiem neiztiek neviens portāls un ,kad sāk apsīkt dzīvība forumā , tiek taisītas tēmas , kurās izsakās daudzi. Šī tēma arī lika daudziem izteikties, bet pārsvarā ir tēmas ,kuras tā arī aiziet ar vienu vai dažiem komentāriem.Tas arī no manas puses viss.

  • 0
    uguntiņa 07.02.2019, 09:16:22

    Bībele attiecības vīrietim ar vīrieti un sievietei ar sievieti sauc par grēku.
    Es šādus cilvēkus ne lamāju,ne kā citādi pazemoju.
    Es piedalos akcijās, kurās tiek vākti paraksti,lai mūsu valstī netiktu legalizēta laulība ar tāda paša dzimuma partneri.Melnu nesaucu par baltu un otrādi.

  • -10
    krustmateflorence 07.02.2019, 10:32:29

    esmu pārsmējusies lasot komentārusmūsu-sabiedrībai vēl daudz,daudz jāmācās no citām europas vaalstīm.
    Lai,jāaizlido uz kipru,Ventspilī pašreiz plosās griba un trūkst saulainu dienu.

  • -1
    keda 07.02.2019, 11:25:35

    "Eto v Pariže grip sverepstvujet" (c) Ilfs un Petrovs

  • -2
    Normunds Birkhans 07.02.2019, 13:30:54

    ''...и тут Oстапа понесло...'' :D

  • -3
    kaimiņš007 07.02.2019, 11:19:49

    Kurā Eiropas valstī jūs pati tikāt ievilkta perversijas tīklos? Cerams, ka mūsu sabiedrība tomēr nepieņems šo visu par normu, latviešu jau tā kļūst arvien mazāk , bet ja darīs tā ,kā vēlaties jūs, izmirsim ar vēl lielāku ātrumu.

  • -10
    Latvija pāri visām! 07.02.2019, 11:40:36

    Ragnars,
    huilo esi tu,
    Putins ir super vecītis , Donbasā nav Krievijas karavīri un Krievijā nav fašisms.
    Tā nav tava alternatīvi apdāvināto propagandas upuru "realitāte", tā ir īstenība.

  • 0
    keda 07.02.2019, 12:14:39

    :D :D :D :D :D :D :D :D :D

    Cik es saprotu, ārstus apmeklēt tev nepatīk? :D :D :D :D

  • 0
    Dzērvene 07.02.2019, 11:50:53

    Par ko gan tu esi tā parsmejusies ?Griba viņai Ventspilī plosoties...
    Mums jau tā vīrieši ir mazāk nekā vecenes.
    Un tad vēl viena daļa no vīriešiem ir geji.
    Pati te vairakkarteji nīdēji ,ka nav vīrieša šai blakām.
    A tagad par kaut ko šī ir parzviegusies,nu pat man ir jāprasa,tev viss ir mājās?

  • 0
    Dzērvene 07.02.2019, 12:06:20

    Te vajadzētu kārtīgu veci un visiem šitiem to -ismu izsist ārā.Arī tiem ,kas par viņiem ir norūpējušies.Saprotu drusku par daudz sasumejos,piedodiet ievilkušu elpu un nomierinašos,jāatceras ka jābūt man ir tolerantai,vai grūti...
    ŠIs ir mans pēdējais koments šajā tēmā eju vemt.fuuu
    Zemāk rakstīju,ka man viņi ir vienaldzīgi,izrādās ka tomēr nē.
    Vēlamais ir sasniegts vai ne ?Vienaldzīgs nav neviens un par viņiem runā.
    Tā viss,eju prom no šīs tēmas atta.
    No sākuma jaierauj ...daudz jaierauj...

  • -6
    krustmateflorence 11.02.2019, 12:42:03

    Normālā pasaulē, ik vienam cilvēkam ir tiesības justies brīvi, un nevienam nav tiesību piesmiet vai aizvainot kropli,čigānu ,vai šai gadījumā cilvēku ar netradicionālu seksuālo orentācīju.
    Problēma ir tur,ka mūsu vairumā sabiedrības nav izglītota,jo tas padomju domāšanas gars ir dziļi miesās iemājojis .
    Tūlīt būs visu mīlētāju dienu,apsveicu visus Latvijas Gejus un Lezbietes šais skaistajos svētkos,un vienmēr atcerieties to,ka arī jūs Dievs mīl.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: