es personīgi nosodu tos kuri ienīst Gejus un Lezbietes.

krustmateflorence | 05.02.2019, 14:30:21 | 1302

šodien pie mani pēc palīdzības vērsās cilvēks ,kurš ir Gejs,man bija jādzird tas ,ka'cilvēks tiek pazemots,kā tiek diskriminēts,pat Ventas Balss redakcijā viņam esot parādītas durvis,jo tas nēsot aktuāli,es pati šo jautājumu esmu jau pacēlusi gaismā,man kauns ka mums Ventspilī nav neatkarīga prese,Dievs sodi tos,kuri dara sāpes -Lezbietēm un Gejiem.

Komentāri (56)

  • -5
    Latvija pāri visām! 05.02.2019, 14:50:29

    Pirmkārt, tev nebūs Dieva vārdu nelietīgi un velti valkāt.
    Dievs pats skaidri un nepārprotami nosoda šo izvirtību, apliecinot ka šie nevar iemantot Viņa valstību.
    Otrkārt, tiek diskriminēti normāli cilvēki, kad izvirtuļi mēģina uzspiest savas izvirtības sabiedrībai, pieprasot šo perversiju pieņemt par normu.
    Šo propaganda ir ļoti uzmācīga, nav iespējams noskatīties pat dažu detektīvu, kur šie nebūtu piepīti klāt.
    Tā kā bonuss VB par šī atšūšanu, ja vien tēma nav kārtējais trollings.

  • -2
    Normunds Birkhans 05.02.2019, 18:49:39

    Sveiks šajā vakarā! :) Ja vēl Jūs redzētu kādus skatus var redzēt Rīgā.Pie tam kad visu vēl redz bērni... Jaunajās kinolentēs bez viņiem jau nekas nenotiek. :D

  • -1
    Dzērvene 05.02.2019, 14:54:56

    Kurzemniek,tev šoreiz 100 īkšķi uz augšu no manis.
    Izteici manas domas pilnībā.Izskatās ,ka šai bija banus uz kādu laiku,un nu šī ar jaunu sparu metas savā nodarbē.
    Kādu laiku bija miers,jūtu ka sāksies atkal.

  • 0
    keda 05.02.2019, 14:56:07

    :D Tad krustmāte īstenībā ir čalis, turklāt tāds, kas pats arī mīlē čaļus? :D

  • 0
    Dzērvene 05.02.2019, 14:56:54

    *bans,piedodiet par kļūdu.

  • 0
    Nif nifs 05.02.2019, 14:58:26

    Manuprāt, ja kāds pats neplātās ar savu "es", bet vienkārši dzīvo savu dzīvi, citi viņu neaiztiek. Drīkst trīsreiz minēt, kuri visvairāk plātās ar to, kas viņi ir...

  • -1
    ventasbalss.lv 05.02.2019, 15:03:55

    Minētais kungs uz redakciju atnāca alkohola reibumā un uzstājīgi pieprasīja, lai avīzē tiek rakstīts par viņa privātās dzīves peripetijām. Kad kungam pateikts, ka šāda rakstura materiāli avīzē netiek atspoguļoti, viņš sāka draudēt, pēc kā viņam patiešām tika parādītas durvis. Tā kā izraidīšanai no redakcijas nebija nekāda sakara ar viņa izcelsmi, nodarbošanos, seksuālo vai politisko orientāciju, bet uzvedību un, teiksim tā, agregātstāvokli.

  • 0
    Mortīcija 05.02.2019, 15:10:29

    Tad jau tas pats vien būs tā krustmāte Florence!
    Redakcijas darbiniekiem tātad bija tā laime redzēt vaigā šo komentētāju.

  • -1
    Pipars 05.02.2019, 16:02:24

    Bet vai tāda uzvedība neliecina,ka minētais kungs nav nekads gejs, bet ir vienkārši pi....rs???

  • 0
    Dzērvene 05.02.2019, 15:11:10

    Jautri jums tur VB.
    Tad jau esat vaigā skatijusi pašu ''florenci'',ak jel kaut man būtu laimējies būt jūsu vietā,kaut ar pirkstu pieskarties florences vešas strebelei,ak jel....

  • -20
    krustmateflorence 05.02.2019, 15:32:44

    nēsmu es pati Lezbiete, bet vienmēr cīnīšos pa netaisnību,ja vajadzēs ieguldīšu projektā savu naudu.
    Kā reiz cienītais A. Lembergs,teica nevienam nav tiesību kādu nosodīt,šai gadījumā -Lezbietes un Gejus.
    Man reizēm šķiet,no viņiem mums heteroseksuāliem ,būtu ko pamācīties.Mīlestība ir viena,un visiem uz to ir tiesības.
    Lai puisis guļ ar puisi,lai meitene ar meiteni,ja tas ir no tīras sirds, lai Dievs viņiem palīdz,nevienam nav tiesību viņus jebkādi aizvainot.
    Mīliet,un arī jūs tad Dievs mīlēs.

  • -7
    Soross 05.02.2019, 15:38:57

    Bet kāpēc jūs nenākat pie MANIS!!! Visiem taču zināms, ka mani kantori Providus, Delna, Progresīvie, PAR! u.c. taču ir tā vieta, kur tādiem palīdzēs! Pat ja viņiem nekas nebūs nodarīts.

  • -6
    .Barons. 05.02.2019, 15:48:11

    To ir skaider liet,ka to Krustmāt (oder Krusttēv) Florenc ir bijs palaist iekš Brīvsol,kamēr Remissij Fāz,le zinat.
    Bet nu mudig apakaļ uz Aknīst slimnic.Būs dabut vien ontlig Sulfazīn špricc.

  • 0
    Beshenij Karasj 05.02.2019, 16:03:23

    Un kas tie peģiki par tādiem neaizskaramajiem būtu?Noriebies jau-visās malās uzsvērti brēc-esmu pidars un tas ir kruti ! Morāles nekādas toties pašreklāma kā jau te Kurzemnieks minēja uzspiesta lien no visām malām ! Ja es to neredzu un nedzirdu tad man pofig par tiem kaku stumdītājiem,bet viņi lopi jau nerimstas-ir tak jāvervē jauni anusi....Visi tie bioatkritumu praidi,raksti un dizošanās medijos normālam cilvēkam neko citu kā riebumu neizraisa.Tas ir pretdabiski un PUNKTS ! Ne par velti visam dzīvajam ir 2 dzimumi lai turpinātu dzimtu un razotu pēctečus-peģiki viss ko var saražot ir hemoroīdi un aids.Ja manam dēlam skolā kāds kašerveidīgais nāks ar lekcijām svēti solu-salauzīšu visas ekstremitātes !

  • -11
    Šļucrenes Kļumpats 05.02.2019, 16:05:15

    Mēs, kļumpati, allažiņ iestājamies par mieru visā pasaulē, tautu, rasu un visa veida noslieču draudzību.
    Kurš pateiks, kas īsti ir normāli? Kurš, mēs jums prasām!?

  • 0
    Beshenij Karasj 05.02.2019, 16:09:18

    Izskatās ka tā saucamā krustmate pate ar krāniņu pasaulē laista tik kautkas nogāja greizi un šis pārstāja augt -rezultātā sanāca ne šis ne tas-ONO ir krievisks apzīmējums.Atceros bij tāds dzejolītis- :Roģila carica v nočj neto sina neto dočj......

  • -1
    reku 05.02.2019, 16:14:21

    Redz,cik tālu pasaule nonākusi ar tādu toleranci,globālismu,multikulturālismu...
    Šito lietu reiz sauca par pederastiju,par to bija pants kriminālkodeksā,vēl senāk tādus cilvēciņus sūtīja uz koncentrācijas/darba nometnēm.
    Nu viņi jūtas gandrīz vai pārāki par citiem...

  • -9
    keda 05.02.2019, 16:38:22

    Tos, kas no viena nopērk un otram par dārgāku naudu pārdod, arī agrāk lika cietumā,. Nemaz jau nerunājot par to , ka kāds varēja sēdēt mājās, nestrādāt un saņemt vēl pabalstus. Ko nu?

  • -2
    Nif nifs 05.02.2019, 21:04:26

    Tagadiņ tāpat var sēdēt mājās, nestrādāt un saņemt pabalstus. Īpaši tie, kuri mūžā nav strādājuši, miesu un dzīvi nodzēruši,.tagad pēc visām cilvēktiesībām saņem invaliditāti ar tai pienākošos pabalstu. Tādu ir daudz.

  • -6
    Ragnar 05.02.2019, 21:19:19

    Visi totalitārie režīmi gejus un lesbietes dažādi vajāja...nekāda jēga jau tam nebija.

  • -3
    kaimiņš007 05.02.2019, 16:16:12

    Radītājam arī var gadīties fušieris , citādi jau nebūtu tādi geji un lesbietes , vienīgi cilvēkiem , ja viņiem galvā ir smadzenes , nebūtu jāpopularizē šī novirze. Pasaule var aiziet bojā , ja tādos tempos radīsies šī suga, jo pēcnācēju jau viņiem nevar būt .Kā smejies , draugs draugam laiku kavē , mīlē florenci un slavē, vai kaut kā tādā garā.

  • 0
    Dzērvene 05.02.2019, 16:37:25

    Nu tad guldi ,florence,savu naudu projektā un beidz nidēt ?Saproti vienreiz,ka būs sabiedrības daļa,kas viņus pieņems ,un otrā daļa,kas nē.Un tur nu neko nevarēs padarīt.
    Mani interesē ,kas tas būtu par projektu?
    Savākt viņus visus vienkopus,tas labi,labi,būtu ne slikts projekts.

    Vai nu arī meklē žurnālistu,kas būtu gatavs sāpi uzklausīt un kaut kur aprakstīt,neta dzīles ir plašas.Bet nerkstet forumā,tas ir nerezultatīvi ,manuprāt.
    P.S.Neesmu ne viņu atbalstītāja,ne pretiniece.Man viņi vienkārši tādi neeksistē,ignore ta teikt.

  • -14
    Šļucrenes Kļumpats 05.02.2019, 16:45:36

    Vēl tāds jautājums: Jūs te pļurin par Dievu, par Radītāju, bet vai Viņš kaut kur, kaut kad, kaut kādā veidā ir norādījis, ka citādākais ir šausmīgi jānosoda, jālamā rupjiem vārdiem un gandrīz vai tas ir sitams nost? Vai tieši teicis, ka visi ir vienādmīļi un tādā garā? Jā, ir baidinājs ar elli un nenonākšanu Paradīzē, bet kur teikts, ka tur nonāks tie, kas dzīves laikā ņems mutē visādus pretīgus vārdus?

  • -1
    Nif nifs 05.02.2019, 21:08:40

    Dievs ir teicis: "Tāpēc Dievs viņus nodevis apkaunojošās kaislībās: sievietes apmainījušas dabisko dzimumu kopdzīvi ar pretdabisko. Tāpat arī vīrieši, atmezdami dabisko kopdzīvi ar sievieti, cits pret citu iekaisuši savā iekārē, piekopdami netiklību, vīrietis ar vīrieti, paši saņemdami sodu par savu maldīšanos...."

  • 0
    arcus 06.02.2019, 13:16:56

    Neviens šos nelamātu un pat nepieminētu, ja viņi paši sevi nelielītu un nereklamētu! Lai atrod otru tādu pašu un dzīvo laimīgi, neviens viņus neaiztiks, bet nevajag publiski ar to lielīties.

  • 0
    Dzērvene 05.02.2019, 17:03:12

    Šļucrenes Kļumpata,cienitā,te pat ir loti toleranta diskusija.Tevis aprakstīto ,lamasanos un ko tik vēl ne,neredzu nevienā komentārā.Varbūt pa nakti būs,kad mostas nakts zvēri.
    BEt pagaidām skatos diskusija ir ļoti pieklājīga.

  • -1
    kaimiņš007 05.02.2019, 17:32:58

    Vēl jau ir arī tādi zoofīli, nekrofīli. Vai tad tie arī būtu jāatbalsta , jo viņi taču savā veidā mīl gan tos dzīvnieciņus , gan tos "žmurikus", savāda , bet tomēr mīlestība. Manuprāt, tomēr starp šiem un tiem var likt vienādības zīmi , novirze no normas ir visos šajos gadījumos.Ja man ir kāda kroplība vai novirze no nomas , es taču ar to neplātos , dzīvoju un sadzīvoju ar savu kaiti, ne tā???

  • -7
    Latvija pāri visām! 05.02.2019, 19:23:25

    Mikks, sveiks!
    Noskatījos pāris Midsomeras slepkavības. Tas vēl nekas ka tur katrā sērijā obligāti jābūt neģerim un indopakistāniešu krāsainajam.
    Bet vēl iepin homiķus vienā un lezbu vēl nākamajā sērijā. Raznarjadka viņiem tāda no Mazbritānijas valsts acīmredzot, jāreklamē šie kā vien var.)

  • -3
    Normunds Birkhans 05.02.2019, 19:58:42

    :D To neesmu skatījies. Taču tagad jau gandrīz katrā filmā ,seriālā tas ir tā tieši pat kā labums.Kino bez afroamerikāni arī vairs nedrīkst uzņemt.Nav nekas pret ja viņi ir protams,taču ir kino pēc romāniem ,kur galvenie personāži nu nav afroamerikāņi un arī orientācija viņiem ir pareizā,taču filmā viss salaizts grīstē. :)

  • -1
    Beshenij Karasj 05.02.2019, 20:22:22

    Katrs režisors jau interpretē visu no sava skatu punkta un bieži vien nākas redzēt kā kāds sēnes saēdies ,,next paaudzes deģenerāts ,, ticis pie mākslas veidošanas kloķiem tā sačakarē klassiskasmlietas ka skatītājam pat sajēgas nav par ko iet runa :D Un ņemot vērā ka katrs otrais mākslas bohēmā ir ar pakaļpiedziņu tad ko brīnīties ka filmē un iestudē piemēram Andersena pasakas ar pidrastisku zemtekstu?)))

  • -3
    Normunds Birkhans 05.02.2019, 20:29:19

    Beshenij Karas nu ne gluži tā ir.Viņiem tiek tā netieši doti mājieni,ka tā vajag filmēt savādāk sāks aurot ka diskriminācija ir un viņiem nepievērš uzmanību.Runājot par mākslas pasaule arī nav precīzi.Tik pat labi varētu teikt ka starp ne ''mākslas'' cilvēkiem katrs otrais tāds ir. :) Protams lielu lomu spēlē arī sabiedrība un kā audzina bērnus :) Katra paaudze ir kas savādāk.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: