Vājprāts Pultenē

Spītniece | 28.11.2018, 18:34:15 | 2652

Šodien viens potenciāls noziedznieks ar auto pa Piltenes ielām vilka ragaviņas,kurās sēdēja cilvēks-bērns.
Ceļu policija varētu biežāk apciemot Pilteni.Ideālākais variants būtu videonovērošanu,bet tādu greznību laikam nevar atļauties novada dome,jo tas maksā naudu,par kuru taču var prēmijas izmaksāt un svētku galdu uzklāt.

Komentāri (60)

  • 0
    Tīģeris 30.11.2018, 08:45:17

    Dzīvojiet katrs savu dzīvi un nekasaties un neskatieties ko cits dara,būsiet veselāki un dzīvespriecīgi.

  • 0
    Anita 30.11.2018, 09:01:29

    To sauc par vienaldzību, vispār jau labi , katrs savā čaulā, viss apkārt notiekošais mūs neskar , tāpēc neviens nevienam nepasniedz palīdzīgu roku, kad tas vajadzīgs.Tā tikai turpināsim- ne mana cūka, ne mana druva.

  • -1
    dzives_butiba 30.11.2018, 10:33:56

    Nu beidzot kāds uzrakstījis arī par tēmu.man vienalga , vai viens uzrakstījis desmit komentārus vai desmit vienu.Galvenais lai cilvēks izsaka domu būtisku nevis tikai spļaudīties un izsmiet.Žēl ka ar bailēm modinām telefonu ,kad sveš zvana, kādas cūcības tik nevar izdarīt.
    Un kāda vienaldzība tik nenotiek ,kamēr neskar nelaime pašus ,tad nu ar biezajiem makiem skraida ...un vainīgie atkal mēs tie nabaga dieva radītie brāķīši....nav redzējuši,nav uzrakstījuši,nav izlabojuši....

  • -5
    Spītniece 30.11.2018, 10:59:38

    Tādu vilcēju pašu vajadzētu pavilkt,tikai bez ragavām.Striķi ap kājām un kādus 10 kilometrus pa granķirovku.

  • -6
    Latvija pāri visām! 30.11.2018, 16:22:27

    Anita, Latvijā arī liek cietumā par visa teikšanu.
    Tā kā uzmanies ar saviem aicinājumiem gāzt pastāvošo valsts varu.

  • -2
    Anita 30.11.2018, 17:22:07

    To teici tu, es nekad neesmu aicinājusi gāzt pastāvošo varu.

  • -6
    Latvija pāri visām! 30.11.2018, 17:43:19

    Tu tā apgalvo. Bet tas tā ir faktiski, to var izlemt tikai tiesa.

  • -6
    Latvija pāri visām! 30.11.2018, 17:44:04

    Tu tā apgalvo. Bet vai tas tā ir faktiski, to var izlemt tikai tiesa.

  • -6
    Ens 30.11.2018, 18:18:47

    Mūsu lielajam brālim ir trāpīgs teiciens-От тюрьмы и от сумы( нищеты) не зарекайся. Cietumā var iesēdināt pat sētas stabu..pantiņu piemeklēs..nav problēmu!

  • -1
    Spītniece 01.12.2018, 10:21:49

    Kas attiecas uz patstāvošo varu,tad to gāzt neaicinu,bet ļoti gribētu,lai kāds to izdara.Ko teiksi,Kurzemniek, par tādu traktējumu?
    Un lasies vienreiz uz to Putlerlandi.

  • -2
    Spītniece 01.12.2018, 10:25:04

    Jāprasa Enam,kas man jāizdara ar sētas stabu,lai tiktu cietumā?Ja nu vienīgi tādu Enu uz tā staba uzsēdinātu.

  • -1
    Spītniece 01.12.2018, 11:16:48

    Cik stulbam ir jābūt cilvēkam,lai Krieviju sauktu par lielo brāli.Viņi paši jau Ukraiņu tautu arī sauc par brāļu tautu.Nu bet tā brāļojās,ka okupējuši daļu ukraiņu zemes un periodiski vērpj intrigas.Varbūt ka lielo brāļu būtība ir bāzt savu šņurķi visur,lai gan paši ir sūdos līdz ausīm.

  • 0
    Tīģeris 01.12.2018, 12:21:39

    Ko brīnīties par tādām lietām ,Piltenē ir iela kā slidotava ,bet to neviens neredz .Strādnieki līdz puzdienlaikam ir skaidrā ,lai ņem ar rokām nokaisa ja tehnika nava

  • -4
    Latvija pāri visām! 01.12.2018, 12:26:03

    Spītniece ir viens "izcils" stāstnieks un melsējs.
    Jo krievi nav okupējuši nevienu gabalu ukraiņu zemju.
    Spītniecei kurmji būs okupējuši šā mazdārziņu, tāpēc šis besījas )))

  • -3
    Mikess 01.12.2018, 13:25:02

    Droši vien.Acīmredzot pat UA bijis nav un smeļas informāciju no TV ziņām un atvērtu muti tic visam ko tur stāsta. :D

  • -2
    Spītniece 01.12.2018, 13:49:55

    Kurzemnieks tandēmā ar Mikesisi svētlaimē rokās sadevušies savās slimās fantāzijās lidinās virs varenās mātuškas plašumiem.Gan pienāks laiks,un tādi,Latvijai kaitīgi elementi kā jūs ar svilstošiem papēžiem muksiet Latvijas.

  • -2
    Mikess 01.12.2018, 14:01:20

    Jūs ar katru savu ''izcilo'' domugraudu kļūstat arvien niecīgāks un zem jebkādas IQ robežas.Jums acīmredzot nav skaidrs ,ka ar tik absurdiem komentāriem Jūs parādāt sevi arvien zemāku. Es kaut kur slavinu Krieviju ko? Man personīgi daudz slāvu labi draugi.Un Jūsu zemais līmenis i klāt tiem nestāv. Tāpat esmu UA pietiekami bieži bijis un esmu arī,un man ļoti daudz arī labu paziņu no UA ir. Domāju līdz
    Jaunajam Gadam arī uz Львів aizbraukt paciemoties pie pazīstamiem mūziķiem un dažās lietas izdarīt. Zināt kur tas ir ko? Tie ir bamderas un tur ir jārunā ukrainiski.Protat tādu valodu? Diez vai.Brīnums ka vēl valsts valodā protat,taču bieži vien ne gramatiski pareizi,kā arī pārsvarā rupjības vien ir. Un vēl ,nemiet vērā ka pasaule ir plāša,cilvēku daudz un katram ir savi viedokļi un ne Jūs ne Jūsu boļševistiskie uzskati ko mainīs.Sapratāt,komunist kurš lokās visiem ''vējiem'' līdzi ka tikai pa dupsi nedabū.Jūs dziedat''slavasdziesmas'' kāda ir valsts iekārta.Jūs to sen pierādījāt jau.

  • -2
    Spītniece 01.12.2018, 14:09:41

    Vai ūdeni norāvi?

  • -2
    Mikess 01.12.2018, 14:25:59

    Atnāciet palūkojaties tad redzēsiet.Jūs acīmredzot raujat ūdeni patstāvīgi,jo visu laiku negatīvisms.Jūs esat naturāls нероба

  • -2
    Mikess 01.12.2018, 14:56:34

    Acīmredzot Jums tas Vājprāts ir P - U- ltenes pudelē .Beidzeit lietot diklafosu un trīskārtējo odekolonu.Nopērciet normālu alkaholisko dzērienu.Absintu piemēram vai šņabi . Ieteikšu dažas receptes ,kuras labi var aizķert'' lidojumam''. :D

  • -2
    Anita 01.12.2018, 14:59:01

    Padoms Spītniecei, paklusējiet , paskatieties ,kas notiks ar Mikess , kādu laiku burbuļos, kā putras katls ,kas noņemts no uguns un tad pārstās , to esmu pārbaudījusi uz savas ādas ,. GUDRĀKAIS PIEKĀPJAS.

  • -2
    Mikess 01.12.2018, 15:08:11

    Anictant,man pilnīgi vienalga ir uz Jūsu elku.Ne jau es rēju virsū izsenis un šajās dienās. ;) Ka ju minēju arī kad Jums būs kādi jautājumi,kuru atbildes pārzinu,tad netiks sniegtas Jums.Ejiet abi ārstēties kopā ar savu elku,jo acīmredzas slimīgas pazīmes ir kopīgas - rādās viss ka daudzniki un t.t. Nevajag visus salīdzināt ar sevi Anictant! ;) Veiksmi Jums!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: