Vājprāts Pultenē

Spītniece | 28.11.2018, 18:34:15 | 2652

Šodien viens potenciāls noziedznieks ar auto pa Piltenes ielām vilka ragaviņas,kurās sēdēja cilvēks-bērns.
Ceļu policija varētu biežāk apciemot Pilteni.Ideālākais variants būtu videonovērošanu,bet tādu greznību laikam nevar atļauties novada dome,jo tas maksā naudu,par kuru taču var prēmijas izmaksāt un svētku galdu uzklāt.

Komentāri (60)

  • -3
    Spītniece 28.11.2018, 18:56:53

    Atvainojos par kļūdu tēmas nosaukumā.Piltenē.

  • 0
    dzives_butiba 28.11.2018, 19:33:46

    Jā tā nu tas ir ,notiekas---brīnuma lietas---Treniņi nākamajām sporta izklaidēm notiek visur ne tikai uz ielām arī parki tiek izbauroti...un daudz citu lietu .Mēs taku drīkstam,jo mīlam savu pilsētu un piķis par nelaimju vēstnesi---jeb cieņu pret darba cilvēku ,tad arī gaudosim un vainīgos meklēsim....Un policijai (kā arī citiem amata pārstāvjiem) ir mazas algas -strādāt nedrīkst...

  • -3
    Nif nifs 28.11.2018, 21:52:34

    He, novadniek, nodevi sevi. Nekādā lauku teritorijā tu nedzīvo, bet gan Piltenes centrā ;) vai, pardon, Spītniec.

  • 0
    Nah Nahs. 29.11.2018, 11:41:59

    Klau,salmu būdas iemītniec,man liekas,ka zinu,kas esi Tu.
    Mazliet "jāparakņājas" pašam savā un interneta atmiņā,varbūt izveidosies versija.Vai publiskot?

  • -4
    snaiperis999 29.11.2018, 04:49:38

    Atvainojos, ka tomēr nākas komentēt, bet citādi jūs saputrosieties pavisam . Arvien vēl dzīvoju Piltenes lauku teritorijā, pa laikam pilsētas dzīvoklī -Ventspilī un vēl biežāk patālu no abām vietām. Vai tiešām tikai es viens esmu kaut kā saistīts ar Pilteni, gan jau vēl kāds tur dzīvo vai vismaz paziņas, kam savukārt paziņas Ventspilī un radi jau arī , droši vien. Pieļauju, ka Spītniece ir mana Ventspils dzīvokļa kaimiņiene , ar kuru pa retam aprunājamies par dažādām tēmām. Cik zinu , viņai jau arī kādas paziņas vai darba kolēģes ir no Piltenes.Tēma gan ir nopietna, bet rezultāta jau nebūs, ja nu vienīgi kāda nelaime.

  • -5
    Spītniece 29.11.2018, 07:00:11

    Pieņemsim,Nif nifs ka tu esi Šerloks Holms un viens otrs te varētu būt tavs kolēģis misters Vatsons,tikai jāsaka ka to jūsu parazītu kantori Sotlendjardu vajag izformē,jo "ņuhs" jums,vecalm piepēm,galīgi pazudis.
    Un kas,ja es būtu Novadnieks vai otrādi?Kaut sētas miets,kaut bomzis,kurs komentē no zagta mobilā,atspiedies pie miskastes.
    Te oaņirgāties varētu par vienu debilu idiotu ar vairākiem segvārdiem,kurš sevi cenšas pasniegt kā profiņu ar izcilu prātu,bet arī ar mēru.
    Iespējams ka tu,Nif nifs pati dzīvo Piltenē.Ja tā,nu tad dzīvo vesela.Dzīvo kaut galaktikas centrā,nevienam par to nebūtu kreņķis jāķer,vai jāuzvedas kā kā sākumskolas šmurguļiem.

  • 0
    Tīģeris 29.11.2018, 09:34:58

    Nu ko Jūs te kasāties ,Piltenē viss notiek superīga vieta ,lai jauniešiatpūšas ta jau tikai daži ir palikuši

  • -1
    Barons 29.11.2018, 10:27:05

    Snaiper Nr. 999 kung.
    Spītniec kundz.
    Manam jau sen bij atšiferet,kas ir kas,bet to ir štrunt.Nav iemēsl uzstraugties.
    Bet to Cenzor kung gan ir 100 Procent zinat.Jo viņ ir redzet to IP Adres,no ko katers ir rakstit.Un es ir domat,ka jums abiem to ir vienād.

  • 0
    Anita 29.11.2018, 14:00:12

    Man jautājums Barona kungam. Vai ,ja kādam ir iespējams uzzināt kāda cilvēka IP adresi, viņš to vēl kādam , izņemot VP, DP un tiesu , ir tiesības ar to dalīties ar vēl kādu? Mani tas neuztrauc , bet tomēr , kā tas ir? Tagad jau daudziem ir neierobežots internets telefonos, vai tiem arī uzrādās IP ?

  • -5
    arcus 29.11.2018, 14:07:42

    Neuztrauc??? Tad kāpēc tāda neveselīga interese???

  • 0
    Profesors Preobraženskis 29.11.2018, 14:15:53

    Tie adreses cipariņi,ko savā monitorā redz Neimanis vai vēl kāds cits,jau neko neizsaka.Smalkāka informācija iegūstama vien no interneta pakalpojumu nodrošinātājiem.Un te jau sākas tas moments,ka viņi kuram katram nav tiesīgi izpaust konkrētās adreses īpašnieku.Par internetu telefonā - drošāks varētu būt priekšapmaksas internets,piemēram,Zelta Zivtiņai.
    Un vispār - ja grib palikt daudzmaz anonīms,vajag lietot TOR pārlūku,tad tik viegli nevar atkost.
    https://www.torproject.org/download/download.html

  • 0
    ventasbalss.lv 29.11.2018, 14:43:13

    Profesora kungs, taisnība - tāpat vien IP adreses, reģistrācijas e-pastus izpaust nevienam nedrīkstam un to arī nedarām. Tas tiek darīts tikai, ja bijis iesniegums policijā par kaut ko un tā lūdz šāda veida palīdzību, Daži šādi gadījumi ir bijuši.

  • 0
    Profesors Preobraženskis 29.11.2018, 15:01:10

    >ventasbalss.lv
    Par reģistrācijas e-pasta adresēm maza bēda - tās var saģenerēt biezā slānī kā liellopu mēslus...

  • 0
    yolo 30.11.2018, 08:40:43

    Ip adreisi noskaidrot ir vienkārši, bet tā jums neko nedos. Tagad ir daudzas iespējas to izmainīt, pieslēdzoties internetam caur serveri jebkur pasaulē un to izdarīt ir tik pat elementāri kā izslēgt reklāmas interneta pārlūkā. Otrkārt, ja arī zinat ip adresi un aptuvenu pieslēguma atrašanās viet, tad abonenta personību, kuram tikusi piešķirta šī adrese jums var sniegt tikai interneta pakalpojumu sniedzējs, kas ir tāpat kā prasīt personas datus bankā uzrādot svešu konta nr

  • 0
    Mikess 29.11.2018, 14:20:18

    Anictant ,IP adreses redz visi kuri darbojas klientu apkalpošanas sfērās arī ( telekomunikācijas,interneta provaideri,saitu administratori protams arī kā šeit ).VP,DP un tiesas tās neredz.Tās viņiem paziņo ja pieprasa . Un arī tiek doti tikai daži cilvēku vārdi,uzvārdi (policijas izmeklētāji) kuriem drīkst sniegt informāciju.Dalīties ar kādu un sniegt informāciju citām personām nav tiesīgi.Tas ir pretlikumīgi.
    Jebkurai tehnikai kuru lieto internetā ir IP adrese tāpat.To varat redzēt sava smartfonā arī.Vēl ir arī IMEI pēc kura ir vēl drošāk atrast ja maina IP adresi,jo iekārtai ir tikai viens pasaulē savs universālais kods.To arī varat redzēt gan smartfonā gan datorā gan visās elektronikas iekārtās.
    Un ir vēl dažādas programmas pēc kuras var redzēt IP .Hakeriem arī nav problēmu atrast cilvēku kur tas atrodas pēc viņa IP adreses vai IMEI

  • 0
    Mikess 29.11.2018, 14:23:47

    Profesors Preobraženskis ,nav tiesa.Jūsu ZZ ir redzama tāpat kā viss pārējais.ZZ nekad nav bijusi konfidencionāla.Ta tikai naivie domā ,ka ja nav pieslēgums tad mani nezin. :DDD
    Kā arī pilnīgi pietiekoši ja redz IP adresi ( tos pašus cipariņus par kuriem izsakāties) Tad ievadot attiecīgajā meklētājā uzrādīsies atrašanās vieta.

  • 0
    Profesors Preobraženskis 29.11.2018, 14:38:32

    Nestrīdēšos,neesmu IT spečuks.
    Tikai ir dzirdēts,ka labāk lietot vecāka izlaiduma parastos telefonus,jo tos tik viegli neesot izsekot,sevišķi,ja tura izslēgtus.

  • 0
    Mikess 29.11.2018, 14:55:50

    Profesors Preobraženskis ,vecāka izlaiduma kurus domājat? Tos senos, kuri bija,kad vēl tā īsti nebija internets? Tāpat varēja redzēt,jo ir tas IMEI kods.Pat ja tas ir izslēgts.Neesat nekad dzirdējuši par tādu lietu kad mobilais vienkārši nosvilst? Tie ir zagtie pārsvarā,ka d īpašnieks dod atļauju to iznīcināt.Tad attiecīgi tas sameklējas un tiek sūtīts pašiznīcināšanās signāls.Tas pats skar arī klēpjdatorus un planšetniekus.Vienkārši policija ar nu teiksim tā,sīkumiem negrib ņemties.Tad ir izvēle k aja ne pašam tad ne Sašam un iznīcina.Man reiz nozaga smartfonu...pēc divām dienām pats sameklēju.Var savas iekārtas jau arī reģistrēt labos antivīrusniekos un tie arī var sameklēt kur atrodas iekārta.Pēc tā piemēram varēja sameklēt nozagto mobilo.Neredz viņus parastie dīleri veikalos,taču centrālājā ofisā vai speciālistiem bija pieeja tādai informācijai.Tāpēc maldīgi domā tieka esat ar ZZ inkognito,jo īstenībā var redzēt var teikt cilvēka dzīves ritmu un ne tikai.:)

  • 0
    Profesors Preobraženskis 29.11.2018, 15:02:58

    Ja kas,to IMEI kodu varot nomainīt.Protams,jāzina vajadzīgie cilvēki,kuri par attiecīgu samaksu to izdarīs.

  • 0
    Mikess 29.11.2018, 15:09:27

    Var jā nomainīt,tikai ar to noteikti neviens nedarbosies,jo tas ir konkrēts nozieguma punkts.LV noteikti neviens neriskēs to darīt,jo arī tur ir sava fiška - var sameklēt.Visas darbības reģistrējas...Tā ka nav nemaz tik vienkārši -ņemu nomainu,ņemu uzlieku citu... :)

  • 0
    Tīģeris 29.11.2018, 14:50:08

    Par kādu tēmu jau aizgāja,bet Latvijā mums viss ir atļauts tapec nebrīnos ka noklausās un tt

  • -1
    Arājs 29.11.2018, 14:57:24

    Arī ne par tēmu,atvainojos.
    Pašlaik rakstu no 217.182.168.178,Roubaix,France.
    Dabū nu mani rokā!

  • -5
    Nif nifs 29.11.2018, 15:51:19

    Kuram te tevi vajag?

  • 0
    Dzērvene 29.11.2018, 15:33:40

    Man atkal rodas jautājums no kādas datu bāzes tiek izvilkti telefona nummuri?Un tad zvanās operatori,piedāvā visādu hreņu.

  • 0
    Mikess 29.11.2018, 15:38:01

    Tur bieži ''nolohojas'' dīleri,jo līgumos ir punkts ka lietotājs piekrīt ka viņu numuru redz datu bāzēs.Tāpēc arī zvanās. Taču tāpat ir ja kaut kur reģistrējaties.Vajag izlasīt kārtīgi visus punktus ,jo iespējams arī tur ir.Tāpat ja kaut kādās loterijās ,tanīs RIMI,Maxima un t.t. klienta kartes .... Visādi var būt kāpēc Jūsu numurs ir datu bāzē.Tad kad Jums piezvana noteikti pavaicājiet - no kurienes viņiem ir Jūsu numurs...... Ja viņi atbildēs no kurienes ...mjā tad ir ''lohi'' :)

  • 0
    Mikess 29.11.2018, 15:40:37

    P.S
    Tad Jūs varēsiet ''slīpes '' sadot tiem,kuri ir izpauduši Jūsu numuru bez Jūsu atļaujas citām personām. :D

  • 0
    Dzērvene 29.11.2018, 15:54:09

    Jā,paldies Mikess.
    Vienmēr nolohoju un nepaprasu no kurienes viņi izrok tos nummurus.
    Vienvakar zvana pari 21:00,lai piedavātu TV.Viņiem tur laikam nav noteikts darba laiks,un tad zvanās kad grib.
    Vien vakar zvana no kāda tur veselības centra,vai es negribot pārbaudīt veselību Rīgā,vai ja pati netieku vai nezinot kādu citu,kas to vēlas.
    Ne nu vispār jau bija patīkami,ka kāds pazvana un painteresējās par manu veselības stāvokli.Arī zvanīja pavēlu vakarā.

  • -1
    Profesors Preobraženskis 29.11.2018, 16:25:41

    Kāpēc gan jāatbild ,ja redzi,ka zvana no neatpazīta numura?
    Atceros,ka bija laiki,kad par numuru noteicēju bija jāpiemaksā kā par papildpakalpojumu (TELE2).Bet tas laiks taču sen aiz kalniem!

  • 0
    Mikess 29.11.2018, 16:35:21

    Nu tā jau nav Jūsu ''nolohošanās''. Dīleriem veidojot līgumu bija vienmēr jāvaicā klientiem par to vai vajag tādu punktu līgumā aktivizēt - sniegt datu bāzē numuru. Attiecīgi ļoti daudzi to nedarīja un centrālē ofisā pēc tam jārisina tās problēmas.Tāpēc tur skarbākais lamu vārds bija ar ko piemēram nosaukt kādu bija ''dīleris'' :D
    Savukārt zvanīt pēc 21 arī nedrīkst.Var pazīstamiem protams,ja ir sarunāts vai kaut kas tā ,kaut pa nakti ja ir vēlme,taču nekad nepazīstamiem.To arī tie ''zvanītāji'' ir pārkāpuši.

  • 0
    Mikess 29.11.2018, 16:38:25

    Profesors Preobraženskis,jā Tele2 bija gan maksas pakalpojums - numura noteicējs,taču tā bija vienreizēja maksa nevis ik mēnesi.LMT bija bezmaksas,Bite kad ienāca tāpat bezmaksas.Tad arī Tele2 noteikti atslēdza maksu.Bija jau arī ,ja velies neuzrādīt savu numuru,jāzvana tad vai jādodas uz kādu no saloniem un jāaktivizē. Taču tas bija tik sen.... :D

  • 0
    Anita 29.11.2018, 17:12:06

    arcusam jautājums - kāpēc mana interese neveselīga ?Pajautāju tāpēc ,ka sen jau par to domāju, bet nesanāca pajautāt, bet mani tas nesatrauc , jo neko pretlikumīgu nedaru un izteikties drīkstu kā vēlos , to atļauj Satversme.

  • -4
    Latvija pāri visām! 29.11.2018, 19:39:46

    Anita baidās ka viņu var saukt pie kriminālatbildības par viņas regulārajiem aicinājumiem gāzt pastāvošo valsts varu.

  • 0
    Anita 30.11.2018, 06:11:43

    Drīzāk jau tu pats par savu krievu propagandu esi pret pastāvošo iekārtu, man nav par ko baidīties un, atkārtoju , varu teikt visu ,kas man nepatīk valdošajā iekārtā , nav jau ne PSRS, ne Krievija ,kur par runāšanu liek cietumā vai sit uz ielām.

  • 0
    Tīģeris 29.11.2018, 20:01:36

    Vēl jau valdība nava ,un izskatās ka arī nebūs

  • -1
    Dzērvene 29.11.2018, 20:05:12

    Profesor,man nav ko baidīties tāpēc arī ceļu nepazīstamus nummurus.Vienkārši besī šitie piedavajosie biznesmeņi.Ja man kaut ko vajadzēs,pati atradīšu sev vēlamo.

    Runājot par tēmu,lai nesāk moralizēt ka tēma ir ievilkta beztemā.
    Šitādas aktivitātes ir redzētas video,tiešām dzīve neesmu neko tādu redzējusi.Personīgi es savu bērnu nevarētu šādi vilkt piesietu auto aizmugurē.Bet ir cilvēki kam prasās pēc adrenalīna.
    Šādi varētu izklaidēties lauka vidū,kur nav pretimbraucošas mašīnas.
    Vai ielas braucamā daļa būtu izmantojama šādam aktivitātēm,domāju ka nē.

  • -1
    Nah Nahs. 29.11.2018, 21:36:31

    Nu,mazpilsētā varbūt varētu ar.Tāpat pa nomaļākām ieliņām,kur satiksmes nav.Tik jāuzmanās no piekasīgiem ļautiņiem.

  • -2
    Anita 30.11.2018, 06:08:06

    Nu nē , vilkt ragavas aiz auto , tas ir vājprāts, ne pa pļavu ,ne pa mazām ielām.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: